0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати пилосос для автомобіля?

  26.03.2018

  Більшість людей вважають за краще переміщатися по місту на особистому автомобілі. Для них машина є другою домівкою. І кожному хочеться, щоб салон автомобіля був чистий і затишний. Як же бути в такому випадку? Завжди можна заїхати на автомобільну мийку і за певну вартість вам приведуть салон в порядок. Відмінною альтернативою цьому служить автомобільний пилосос. Він істотно заощадить ваші гроші і якісно прибере салон. Звичайно можна використовувати звичайний домашній пилосос, але в більшості випадків вони дуже великі і виникає проблема в тому, що потрібно шукати місце для підключення їх до мережі.

  Як же вибрати пилосос для автомобіля?

  Автомобільні пилососи бувають різних видів. У даній статті ми спробуємо розібратися в них. Більшість пилососів працюють або від гнізда прикурювача або від акумулятора. Час роботи від акумулятора в середньому 15-20 хвилин. Пилососи діляться за принципом акумуляції та збору сміття:

  • Мають функцію збору рідини

  • Для сухого прибирання з водяним фільтром

  • Для сухого прибирання з фільтрами HEPA

  Фільтр HEPA працює за принципом фільтрації повітряних потоків через спеціальне сито матеріалу з волокнами. Існує п'ять видів фільтрів:

  • H10 - ефективність відсіву 85%;

  • H11 - 95%;

  • H12 - 99.5%;

  • H13 - 99.995%;

  • H14 - вище 99.9995%.

  Найефективнішими є фільтри H13, H14, але і ціна на такі фільтри набагато вище.

  Водяний фільтр працює за принципом пропуску повітряного потоку через рідину, частинки пилу та інших забруднювачів залишаються в рідині і опускаються на дно.

  Фільтри з тканини з невеликим мішечком для збору сміття менш ефективні, так як швидко забиваються і виходять з ладу.

  Циклонні - в таких пилососах є спеціальний контейнер для збору сміття, в якому він обертається і прибивається до стінок. Такі фільтри дуже практичні, так як легко очищаються і обслуговуються. Для видалення пилу і сміття просто струсіть контейнер. Такий пилосос не вимагає фільтрів і мішка для збору пилу. Одним з достоїнств є те, що потужність таких пилососів не зменшується із заповненням, так як сміття залишається біля стінок.

  Також одним з головних параметрів пилососів є потужність. Для цього потрібно визначиться для чого вам потрібен автопилосос. Якщо ви хочете проводити щоденне прибирання від дрібного сміття і пилу, то підійдуть пилососи від 40 до 75 Вт. Більші забруднювачі потребують потужності від 75 Вт.

  При виборі зверніть увагу на довжину шнура, так як він повинен дотягнуться від прикурювача до багажника, тому перед покупкою слід виміряти салон.

  Види насадок

  Для автомобільного пилососа існує безліч видів насадок:

  Турбощітка - це насадка, яка використовується для видалення вовни, ворсу, волосся. Вона обертається за рахунок повітряного потоку або електрики. Ця річ необхідна, якщо ви часто їздите з тваринами.

  Насадка точкова-кисть - використовується для очищення салону і може доповнюватися вставками з плюшу, щоб не пошкодити оббивку.

  Щілинна насадка - це насадка, яка має плоский кінець для очищення важкодоступних місць.

  Щітка полірувальна - вона використовується для гладких поверхонь. Має великий ворс за рахунок чого не пошкоджує їх і не створює подряпини.

  Отже, якщо ви задумалися про покупку пилососа, то ви не помилитеся, так як це багатофункціональний і потрібний гаджет для вашого автомобіля. З власним автомобільним пилососом прибирання не займе багато часу, а машина буде виглядати чисто і доглянуто.

  Завершена