0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Сумки для інструментів. Типи. Особливості

  27.03.2018

  Кожен майстер в процесі довгих років роботи накопичує велику кількість інструментів і стикається з питанням організованого зберігання і транспортування цих інструментів. Впоратися з цією проблемою допоможуть інструментальні сумки різних видів і розмірів.

  Вибрати найбільш підходящу сумку для інструментів особливо важливо для майстрів, які часто переїжджають з об'єкта на об'єкт, так як взяти потрібно багато, а руки всього дві. У даній статті ми розглянемо найбільш популярні види сумок для інструментів, а також їх особливості.

  Найбільш популярними на сьогоднішній день є три види сумок: стандартні сумки, сумки-візки і поясні сумки.

  Стандартні сумки для інструментів, не дивлячись на свою назву мають велику різноманітність видів, але об'єднує їх призначення - транспортування інструментів. Як правило, конструкція таких сумок представлена одним великим відділенням для механізованого інструменту та інших габаритних речей, а також великою кількістю внутрішніх і зовнішніх кишень для розміщення ручних інструментів і витратних матеріалів. Такий тип сумок, в залежності від розміру, може використовуватися як для зберігання скромного запасу інструментів домашнього майстра, так і для транспортування великого арсеналу інструментів на кілька десятків кілограм. Як правило, всі стандартні сумки оснащені і рукоятками для перенесення і наплічним ременем, виняток становлять лише компактні сумки довжиною близько 30 см, вони можуть не комплектуватися ременями.

  Сумки-візки мають однакове призначення зі стандартними сумками, але відрізняються по функціональності. Сумки-візки мають великий об’єм і призначені для транспортування великої кількості інструментів. А щоб полегшити завдання користувачеві, такі сумки оснащені колесами і телескопічними ручками.

  Поясні сумки - це окремий тип сумок, які відрізняються від попередніх двох і призначенням, і функціональністю. Призначення поясних сумок полягає виключно в перенесенні інструментів в процесі роботи. За допомогою такої сумки, майстер, виконуючи різні завдання, позбавляється від необхідності постійно ходити до ящика з інструментами, щоб змінити приладдя. Поясні сумки, дають можливість все необхідне тримати під рукою.

  Різноманітність форм і крою поясних сумок настільки велика, що кожен майстер зможе вибрати для себе, як компактний варіант сумки на 3-4 кишені для виконання невеликих побутових робіт, так і варіант сумки з безліччю відділень, кріплень та інших опцій для професійних цілей.

  При виборі тієї чи іншої моделі сумки необхідно звертати увагу на ті опції і особливості конструкції, якими вона оснащена. Розглянемо найбільш корисні з них.

  Жорсткий каркас. Жорсткий каркас сумки може бути представлений у вигляді пластикових стінок, а також у вигляді металевої вставки по периметру відкриття сумки. Дана опція підтримує форму сумки, робить сумку стійкою, забезпечує хороший огляд і відкриває швидкий доступ до вмісту. Крім того, сумки з жорстким каркасом більш зносостійкі.

  Відкритий верх. Сумки з відкритим верхом дуже мобільні, так як дозволяють швидко скласти або витягти інструменти. Як правило, вони мають малий або середній розмір, а також оснащуються жорстким каркасом, що робить їх зручними для доставки інструменту безпосередньо на робочий майданчик майстра. Даний тип сумок особливо популярний серед електриків.

  Пластикове дно. Дуже корисною деталлю є пластикове дно сумки. Воно захищає від води і бруду, завдяки чому, сумки можуть без проблем використовуватися безпосередньо на майданчиках, де йде ремонт, будівництво або виконуються інші «брудні» роботи. Також пластикове дно гарантує хорошу стійкість сумки. Одними з найбільш вдалих сумок такого типу є сумки Stanley серій Basic і FatMax.

  Знімні роздільники. Знімні роздільники хороші при транспортуванні безлічі видів інструментів, вони дозволяють зонувати простір і зручно розміщувати все необхідне. Роздільники можна і зовсім зняти, щоб звільнити місце для габаритних інструментів.

  Зміцнена конструкція. Так як часто майстри поміщають і транспортують в сумці велику кількість інструментів зі значною вагою, деякі сумки мають зміцнюючі елементи. Найбільш часто зустрічаються зміцнення у вигляді додаткових накладок зі шкірозамінника, а також металевих заклепок в місцях, куди доводиться найбільше навантаження. Дані елементи запобігають розривам швів, відриванню ручок та інших елементів конструкції сумки.

  Металева ручка. Металевою рукояткою, в основному, оснащуються сумки з жорстким каркасом, вона допомагає зберігати форму, а також рівномірно розподіляє навантаження, що робить транспортування навантаженої сумки в руках більш комфортним

  На що варто звернути увагу при виборі сумки?

  • Оцініть к-ть, перспективу збільшення, а також типи наявних інструментів, виходячи з цього вибирайте розмір та оснащеність сумки.

  • Приділіть особливу увагу кожній складовій конструкції сумки. Огляньте пластикові деталі, дно, каркас на предмет цілісності.

  • Огляньте знімні деталі сумки. Оцініть легко чи знімаються / встановлюються перегородки і тримачі.

  • Зверніть увагу на матеріал виготовлення і його щільність. Оптимальним вибором стане сумка з нейлону або поліестеру щільністю 600 деньє.

  • Деякі виробники вказують вантажопідйомність сумки, що теж заслуговує на особливу увагу.

  • Якщо ви купуєте сумку-візок особливу увагу приділіть якості коліс, підшипників і плавності ходу. Також не забудьте перевірити легкість складання / розкладання телескопічної рукоятки.

  • Не забудьте про комплектацію. Деякі виробники роблять петлі для плечового ременя, але сам ремінь в комплект не входить. Також в деяких поясних сумках ремінь в комплект не входить.

  Завершена