0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Портативні електричні лебідки DRAGON WINCH DWP 3500 та DWP 5000

  28.03.2018

  Незважаючи на те що приблизно 90% водіїв в основному переміщуються по асфальту доріг загального користування, іноді трапляється так що доводиться згорнути на бездоріжжі що для недосвідченого міського водія найчастіше закінчується “зариванням” в пісок, бруд або сніг. Зазвичай в такій місцевості чекати допомоги можна дуже довго, або її можна зовсім не дочекатися, тому вибиратися доводиться зазвичай самому, для цього можуть підійти гумові килимки, ланцюги проти ковзання, зниження тиску в колесах і навіть гілки дерев які можна підкласти під колесо, що буксує. Але і ці способи не завжди виручають і тоді вихід тільки один, потрібна лебідка, і таким аксесуаром найчастіше обладнають позашляховики, а ось на легковику лебідка буде виглядати як на корові сідло, до того ж ставити подібний пристрій на безрамний автомобіль затія не найкраща.

  Але вихід із ситуації є у компанії DRAGON WINCH для таких випадків є портативні швидкоз'ємні лебідки, які встановлюються на фаркоп, або ж таку лебідку за допомогою ланцюга, мотузки або буксирувального тросу можна “зачепити” за заднє або переднє буксирне кільце. Модельний ряд включає в себе два вироби DWP 3500 з тяговим зусиллям 1558 кг і DWP 5000 на 2265 кг. При цьому важливо розуміти що для ефективної роботи лебідки її тягове зусилля повинне перевищувати масу автомобіля мінімум в півтора рази, до розрахунку беруть не масу зазначену в ТТХ автомобіля, а фактичну масу з урахуванням всього багажу. У разі якщо тягового зусилля лебідки недостатньо для буксирування машини, можна використовувати блок поліспаст, за допомогою такого блоку можна збільшити зусилля лебідки в 2 рази, але довжина троса при цьому зменшується. До речі обидві моделі укомплектовані двометровим залізним тросом, який вже намотаний на барабан, крім троса в комплектацію портативної лебідки входить провідний пульт ДУ, вушко на фаркоп, кабель живлення та ручка ручного намотування на той разі якщо в машині сів акумулятор. Кабелі живлення у молодшій і старшій моделі трохи відрізняються, якщо у DWP 5000 на кабелі живлення є затискачі для швидкого підключення до клем акумулятора, то DWP 3500 оснащена клемами під болт і гайку, а відповідно для підключення цієї лебідки знадобиться гайковий ключ.

  Варто згадати що обидві лебідки мають досить компактні габарити приблизно 35 на 35 сантиметрів, що дозволяє перевозити пристрій в багажнику будь-якої машини, а для перенесення лебідки на її корпусі є спеціальна ручка.

  Але говорити про такий пристосуванні тільки з теоретичної точки зору буде неправильно, тому ми перевірили працездатність моделі DWP 5000 на нашому автомобілі. Приїхавши на засніжену місцевість ми приступили монтажу лебідки на автомобіль, для цього знадобилося приблизно 2 метри міцної мотузки, якою ми прив'язали лебідку до заднього буксирувального кільця, далі все стало трохи складніше, виявилося що кабель живлення дуже короткий і його довжини не вистачає щоб дотягнутися до акумулятора під капотом, трохи по порався з проводами нам вдалося підключити чудо-пристрій до електромережі автомобіля. І далі почалася розмотування троса, на жаль розмотується трос дуже довго і щоб відмотати все 9 метрів знадобиться запас терпіння, з іншого боку якщо допомоги чекати більше немає звідки то можна і потерпіти.

  Загалом прив'язавши лебідку до машини, заточивши дроти і зачепившись за найближчий кущ, ми почали витягати машину зі снігового полону, а й тут не все так гладко, роз'єм підключення пульта ДУ виявився нещільним і в процесі буксирування пульт періодично відключався, тому роз'єм довелося притримувати рукою . Тим не меньше незважаючи на всі труднощі буксирування машини вдалася, і ми змогли вибратися із замету без зовнішньої допомоги.

  У підсумку можна сказати що портативні лебідки DWP 3500 та DWP 5000 це цілком працездатний та корисний автоаксесуар, який до того ж коштує не так вже й багато, з іншого боку купивши таку лебідку необхідно відразу подовжити дроти і доопрацювати роз'єм пульта дистанційного керування що виллється в додаткові витрати .

  Завершена