0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Меблі для СТО. Види. Рекомендації по вибору

  02.04.2018

  Чим краще продумана ергономіка робочого місця, тим вище результат - саме цей принцип лежить в основі облаштування робочого простору в гаражі, автосервісі або іншому виробничому приміщенні.

  Так як робота в виробничих приміщеннях пов'язана з підвищеним ризиком, всі меблі спрямовані на створення комфортних і безпечних умов праці. Такі меблі виготовляються відповідно до норм безпеки і має відповідні технічні характеристики, що дозволяють використовувати її в складних умовах, піддавати механічним навантаженням і іншим агресивним факторам впливу.

  Матеріалом для виготовлення промислових меблів в основному є листова сталь холодної або гарячої прокатки. Завдяки використанню цілісних металевих листів конструкція виходить більш жорсткою, а полки здатні витримувати велику вагу.

  Для фарбування промислових меблів використовується виключно порошкова фарба. Вона набагато міцніша, в порівнянні з рідкими лакофарбовими матеріалами. Порошкова фарба забезпечує якісне покриття, стійке до ударів, відколів і перепаду температур, а також забезпечує захист металевого корпусу від корозії.

  Найбільш затребуваними видами меблів для СТО є верстати, візки для інструментів, тумби і шафи.

  Верстат являє собою спеціалізований робочий стіл для проведення слюсарних та столярних робіт. Конструкція верстата має високу міцність, жорсткість і стійкість до великих механічних навантажень. Ніжки верстата повинні мати велику площу контакту з підлогою, щоб виключити вібрацію і розхитування в процесі роботи. Існує безліч варіантів комплектації готового верстата, все залежить від специфіки роботи, яка на ньому виконується. Найчастіше виробники пропонують базову модель, яку можна комплектувати додатковими модулями, такими як перфорована панель, тумби, полиці, навісні шафки, освітлення та інші компоненти, які зроблять роботу максимально продуктивною.

  <a href=”https://avtozvuk.ua/catalog/1180/f-6589”>Візок для інструментів</a> призначений для вирішення відразу двох завдань - зберігання великої кількості інструментів і транспортування їх в межах приміщення. Розрізняють два типи інструментальних візків: стійкові і корпусні. Стійкові мають конструкцію з відкритими полицями і призначені, в основному, для транспортування великогабаритного устаткування. Корпусні візки більш функціональні, вони оснащені повністю висувними полками, що гарантує швидкий пошук інструменту, а також часто комплектуються центральними замками, які одночасно блокують всі відділення. Перевагою даного типу візків є наявність верхнього майданчика, яка може використовуватися в якості робочої поверхні. Завдяки мобільності візків вони зручні як для обладнання стаціонарного робочого місця, так і для роботи в безпосередній близькості з ремонтованим об'єктом.

  Як і верстати візки мають безліч корисних модифікацій, на які варто звернути увагу при виборі: перфорована панель, пластикові бампери, бічні рукоятки, гумові килимки, блокування коліс.

  Тумба для інструментів - це місце зберігання інструментів, деталей, документів та інших речей. Тумби не оснащуються колесами, вони призначені для обладнання стаціонарного робочого місця і можуть встановлюватися як окремо, так і в комплекті з станком або верстатом. Висувні ящики тумби оснащуються телескопічними кульковими направляючими, які витримують велику вагу, забезпечують плавний хід і відкриття відділень на 100%.

  Шафа для інструментів призначена для зберігання великої кількості інструментів, а також допомагає правильно організувати зберігання необхідного обладнання та звільнити робоче місце від незатребуваних речей. Незаперечною перевагою шаф є пожежостійкість, простота в догляді, а також обмежений доступ до вмісту, завдяки наявності замка.

  Шафи можуть мати різну конструкцію: навісні, одно- або двостулкові, з додатковими полицями і ящиками, з перфорованими панелями. Як правило, виробник випускає одну серію меблів, яка сумісна за розміром і дизайном, користувачеві залишається лише підібрати необхідні модулі і зібрати індивідуальну систему зберігання.

  Рекомендації з вибору:

  1. При компонуванні промислових меблів краще вибирати меблі одного виробника, так як їх елементи ефективно доповнюють один одного, таким чином, економно використовується робочий простір, а також досягається оптимальна ергономіка.

  2. Зверніть увагу на загальну вантажопідйомність меблів і максимальну вага для кожного відділення і ящика.

  3. Виміряйте площу місця, де буде встановлена меблі і підбирайте розмір, виходячи з отриманих даних. Меблі не повинна виступати в прохід, інакше існує ризик травматизму.

  4. Стаціонарні меблі повинні мати стійкі ніжки з великою площею контакту з підлогою або кріпитися до підлоги, це допоможе уникнути розхитування і вібрації.

  5. Візки краще вибирати з колесами, що мають механізм блокування, це попередить довільне кочення важкого візка по похилій поверхні.

  6. Для захисту від стороннього доступу варто вибирати меблі з вбудованим замком. Центральний замок, одночасно блокує всі секції.

  7. При виборі верстата варто звернути увагу на можливість розширювати його функціонал додатковими комплектуючими.

  8. Зварювальні шви не повинні виділятися рельєфом.

  9. Вибираючи меблі на колесах, зверніть увагу на їх розмір, чим більший діаметр коліс, тим більшу прохідність буде мати візок.

  10. Не варто зупиняти вибір на дуже дешевих меблях, так як зносостійка листова сталь, за замовчуванням, не може коштувати дешево. Крім того, від якості таких меблів може залежати безпека майстра.

  Завершена