0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як правильно вибрати термос

  05.04.2018

  Термос є незамінним супутником під час походів, пікніків і тривалих поїздок. Виробники подбали про широкий вибір термосів. Вони відрізняються за призначенням, за особливостями конструкції, матеріалу виготовлення, а також за якістю. Тому для вдалого вибору термоса необхідно знати деякі тонкощі.

  В першу чергу варто визначитися в цільовому призначенні термоса. Вони бувають універсальні, харчові, з помпою і для напоїв.

  Харчові термоси використовуються спеціально для зберігання і транспортування продуктів. Такий тип має широку горловину і, як правило, великий обсяг. Вони підійдуть для будь-яких Ваших страв: салатів, супів, гарнірів.

  Термоси для напоїв здатні зберігати рідину холодної або гарячої протягом тривалого часу. Горловина таких термосів має діаметр близько 50 мм. Найчастіше кришка виконує також і роль чашки. Деякі моделі оснащені клапаном, за допомогою якого можна наливати напій, не відкриваючи пробку.

  Помпові термоси також використовуються для напоїв, але конструкція має на увазі наявність помпи для зручного наливання рідини. В основному такий тип має великий обсяг і розрахований на велику кількість людей. Він ідеально підійде для пікніків, але вельми незручний в екстремальному туризмі.

  Універсальні термоси підходять як для напоїв, так і для харчових продуктів. Вони мають великий обсяг і широке горлечко. До мінусів такого типу варто віднести низькі теплоізоляційні властивості. Але, якщо термос буде використовуватися не часто і необхідний для їжі і рідин, то це прекрасний варіант.

  Для того, щоб виконувати головну властивість термоса збереження температури, між колбою і зовнішньою стінкою знаходиться простір. І в залежності від того, чим воно заповнене термоси діляться на два типи. Повітряний тип має в даному просторі повітря. Такі термоси дешевші, так як характеризуються високою тепловіддачею. Тому найбільш практичний у використанні вакуумний тип термосів. Вакуум перешкоджає теплопровідності і в зв'язку з цим продукти / напої довше зберігають свою температуру.

  Матеріал, який був використаний при виготовленні термоса також грає важливу роль. Особливу увагу варто приділити матеріалу колби. Скляні термоси легко миються і не набувають неприємного запаху. Але головним мінусом є, то що вони легко можуть розбитися. Бюджетним варіантом є термоси з пластикової колбою. При цьому моделі такого типу зовсім недовговічні. Крім того, пластикові колби можуть створювати неприємний запах, а в гіршому випадку мати небезпечний вплив на здоров'я. Найбільш вдалий стане вибір металевого термоса. Колба з металу володіє прекрасними теплоізоляційними характеристиками. Крім того, вона міцна і практична.

  Практичні поради при виборі термоса:

  • Так як 40% тепла термос втрачає через кришку і пробку, необхідно уважно їх оглянути. Дані елементи повинні герметично закриватися.

  • Приділіть особливу увагу наявності дефектів. Хороший термос не має відколів, подряпин і тріщин.

  • Обов'язково понюхайте термос зсередини. Він не повинен видавати специфічні запахи. Якщо є неприємний, різкий аромат це головна ознака того, що виріб є не якісним.

  • Між горловиною колби і пластиковим корпусом розташовується ущільнювальне кільце, яке повинно бути точно підігнано під розмір. Воно перешкоджає переливанню рідини і дозволить довше зберігати температуру.

  • Перевагою буде відповідність термоса стандартам якості.

  • Колба не повинна хитатися і ворушитися. Ідеально, якщо вона має гумові амортизатори.

  • Зверніть увагу на період активної роботи термоса. Навіть найпростіша модель зобов'язана утримувати тепло протягом 6-7 годин.

  • Обов'язково вибирайте той обсяг термоса, який відповідає Вашим потребам. Для одного-двох чоловік цілком підійде обсяг 700-750 мл. Для великої родини або компанії відповідно варто взяти більший, але не варто забувати про труднощі в транспортуванні.

  Завершена