0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Найцікавіші автомобільні кріплення

  13.04.2018

  У даній статті ми познайомимося з новим модельним рядом автомобільних тримачів iOttie, який тільки що, згадана компанія, представила в 2018 році.

  IOttie - молода і динамічно розвивається компанія. Штаб-квартира знаходиться в США. Відповідно розробляється і проектується продукція саме в цій країні. Виробничі потужності знаходиться в Кореї, що гарантує високу якість продукції.

  Підтвердженням високого рівня технологічності iOttie служить наявність кількох виробничих патентів на фірмові технології, однією з таких технологій можна назвати систему Easy One Touch, про який ми розповімо трохи пізніше.

  Модельний ряд включає в себе шість автомобільних тримачів від новомодних магнітних кріплень до високотехнологічних тримачів з бездротовою зарядкою. Що таке магнітний тримач на грати воздуховоду всім давно відомо і багато про це розповідати не варто, але і тут компанія iOttie змогла привнести свою родзинку в такий досить простий виріб.

  IOttie iTap Mini Magnetic Vent Mount HLCRIO155

  У тримача iOttie iTap Mini Magnetic Vent Mount HLCRIO155 встановлено відразу 4 магніта, які забезпечують найнадійнішу фіксацію гаджета. В даному тримачі є ще одна цікава особливість у вигляді спеціальної підставки, що дозволяє поставити телефон на горизонтальну поверхню для перегляду відеофайлів або для інтернет-серфінгу. Підставка виконана у вигляді нехитрої сталевий пластини. Звичайно ж, це не можна назвати польотом інженерної думки, але тим не менше комусь така проста річ може стати в нагоді. Так само магнітний тримач iOttie відрізняється від аналогічних виробів способом фіксації на решітці воздуховода, замість звичної "прищіпки" тут є спеціальні гумові затискачі з прорізами різної ширини для установки на товсті і тонкі решітки воздуховодів.

  Easy One Touch 4 Air Vent Mount HLCRIO126

  Для старовірів, які поки ще не довіряють магнітним тримачам і вважають, що магніт може розмагнітитися, або якось вплинути на роботу мобільного девайса, у iOttie є ще більш класичне рішення на грати воздуховода Easy One Touch 4 Air Vent Mount HLCRIO126. (https://avtozvuk.ua/info/175561)

  В даному пристрої, для фіксації на решітці, використовується більш звична "прищіпка", а фіксація телефону в такому тримачі проводиться однією рукою за допомогою тієї самої системи Easy One Touch. Для того щоб зафіксувати мобільний телефон в тримачі, вам потрібно натиснути на спеціальний механізм і просто прикласти телефон до тримача, після чого відбудеться моментальна і надійна фіксація.

  Зафіксований в тримачі телефон можна обертати навколо своєї осі на 360 градусів, переводячи його з альбомної орієнтації в книжкову. Крім обертання навколо осі, кріпленням передбачена можливість нахилу телефону під різними кутами.

  Кріплення на решітку воздуховодам може влаштувати не всіх водіїв. Наприклад, решітки воздуховодів, які розташовані не на самому зручному місці. Є водії, які вважали, що потік теплого або холодного повітря може якось вплинути на роботу їх мобільного телефону, а є просто стомлені часом "розхитані" решітки, які не можуть надійно утримувати мобільний телефон разом з кріпленням. Зате слот під компакт диск поки є в багатьох автомобілях, а у iOttie є відповідні кріплення, які фіксуються в цьому слоті.

  У всьому іншому тримач Easy One Touch 4 CD Slot Mount HLCRIO127 (https://avtozvuk.ua/info/175562) аналогічний попередній моделі HLCRIO126. Тут також використовується фірмова технологія Easy One Touch, можливість обертання на 360 градусів і зміна кута нахилу.

  Тепер від кріплень на решітку дефлекторів ми перейдемо до більш класичним варіантам на вакуумних присосках.

  IOttie Easy One Touch 4 Dash & Windshield Mount HLCRIO125

  Одним з представників кріплень такого класу можна назвати iOttie Easy One Touch 4 Dash & Windshield Mount HLCRIO125. До речі, в питанні якості і надійності фіксації вакуумних присосок, компанії iOttie, варто віддати належне, так як їх присоски відрізняються хорошими фіксуючими особливостями, а завдяки використанню спеціального матеріалу їх можна кріпити не тільки на таких гладких поверхнях, як скло, але й на фактурному пластику торпедо. Потрібно бути готовим до того, що відклеїти присоску від поверхні досить таки важко.

  Крім цього, не раз у згаданій системі Easy One Touch, обертання на 360 градусів і можливості зміни кута нахилу, HLCRIO125 має регулювання кута нахилу ніжки тримача, а також ніжка може збільшуватися по вильоту на 21 сантиметр, а для більш надійної фіксації передбачена додаткова підтримка смартфона.

  І на закуску у нас залишилися найцікавіші зразки автомобільних тримачів з бездротовою зарядкою.

  IOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Fast Charging Mount HLCRIO134

  Тримач iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Fast Charging Mount HLCRIO134 практично нічим не відрізняється від HLCRIO125 за винятком того, що тут встановлений модуль для бездротової зарядки телефону.

  Сам тримач потрібно підключити до джерела живлення, а саме як прикурювач за допомогою спеціального кабелю. До речі, на прикурювачі продубльований usb роз'єм, що дозволяє підключити ще якийсь портативний пристрій. Бездротова зарядка в автомобілі річ вкрай зручна, так як з нею вам не потрібно кожен раз, встановлюючи телефон в кріплення, підключати кабель живлення, все відбувається автоматично і швидко.

  IOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Car Mount HLCRIO133

  Найцікавішим можна назвати тримач iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Car Mount HLCRIO133 (https://avtozvuk.ua/info/169770), який і магнітний, і бездротовий, і дуже красивий. Кріпиться тримач за допомогою двостороннього скотчу, тому його можна встановити як на торпедо, так і на вітрове скло, перевернувши тримач догори ногами.

  У комплекті з тримачем поставляється дві підставки з липкою основою:

  • одна підставка гнучка для встановлення на нерівні поверхні;

  • інша більш жорстка для фіксації на склі.

  Також в комплекті з кріпленням є дві сталеві пластини для прімагнічування телефону до тримача:

  • одна пластина товстіша, передбачає установку під чохол;

  • інша тонка, клеїться на задню кришку смартфона.

  Встановлюється такий тримач буквально за дві секунди. Все що потрібно зробити:

  • приклеїти його до лобового скла або торпедо;

  • підключити кабель живлення в прикурювач.

  До речі в даній моделі, на відміну від HLCRIO134, на роз'ємі прикурювача немає дублюючого usb, тому зарядка двох портативних пристроїв одночасно для 133-ї моделі недоступна.

  Після установки тримача його використання настільки ж просте як використання будь-якого іншого магнітного кріплення. Тут 4 магніта, які забезпечують найнадійнішу фіксацію телефону, а також з тильного боку HLCRIO133 кулер, який відводить тепло від заряджаючого зі смартфона.

  Познайомившись з новим модельним рядом iOttie можна сказати, що в 2018 році компанія врахувала всі сучасні тренди, зробивши великий ухил на магнітні тримачі та бездротові технології, але і для любителів класики збереглися гідні моделі.

  Завершена