0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Типи автомобільних антен. Рекомендації по вибору

  16.04.2018

  Автомобільний ринок зараз пропонує дуже багато різноманітних автомобільних антен, проблема їх вибору значно ускладнюється через надмірно великого асортименту. Кожна з антен має свої унікальні можливості. Від якості антени залежить дуже багато чого, перш за все це хороший сигнал прийому, також не можна і врахувати дизайн антени який не зіпсує зовнішній вигляд автомобіля, а навпаки підкреслить його індивідуальність.

  Перш ніж придбати автомобільну антену необхідно визначиться з її основними завданнями.

  Тип антен по розміщенню.

  1. Внутрішньосалонна - має вже вбудований підсилювач сигналу. Розміщується в будь-якому зручному місці, але в багатьох випадках установка проводиться в верхньому правому куті вітрового скла, також за дзеркалом заднього виду.
  2. Зовнішня - має кілька підвидів антен, ті які встановлюються безпосередньо зовні кузова автомобіля. Такі види можуть бути як пасивні так і активні. При виборі таких антен необхідно відштовхуватися від конструкції автомобіля.
  3. Антена з електроприводом. Такий тип антен встановлюється безпосередньо в крилі автомобіля. Перед встановленням зверніть увагу просвердлити отвір в корпусі, або ж встановити замість штатної електроприводної антени.

  Внутрішні антени.

  Такий тип антен не потребує таких додаткових пристроїв як підсилювач, оскільки дана антена вже володіє вбудованим підсилювачем.

  Перевагою є їх малі розміри та простота установки. Установка проводиться за допомогою самоклеющейся плівки (двосторонній скотч). Також потрібно підключення до електроживлення. Оскільки установка проводиться всередині салону автомобіля, то антена вона захищена від зовнішнього та механічного впливу. У деяких моделях є тонкі металізовані полотна щоб покращити якість сигналу, вона також кріпляться за допомогою двостороннього скотча. Такі полотна необхідно розміщувати таким чином, щоб вони не захищали видимість під час руху автомобіля.

  Зовнішні антени.

  Конструкція таких антен має звичайний металевий стержень, але бувають такі моделі які можуть мати висувні функції. Для їх встановлення не потрібно підключення до електроживлення, вона підключається безпосередньо до радіоприймача. Такий тип антен високочутливий і має просту конструкцію. Для таких антен існує одне незамінне правило (чим вище місцезнаходження антени тим краще сигнал). А до недоліків варто віднести великі габарити, також вона може стати наживкою для вандалів. Даний тип сильно піддається зовнішньому впливу. При виборі таких антен необхідно відштовхуватися від конструкції автомобіля.

  Антена з електроприводом.

  Такий тип антен цілком можна віднести до зовнішніх, але завдяки своїй унікальній функції за допомогою якої металевий стрижень ховається всередину крила автомобіля такий тип заслуговує на особливу увагу. Великим плюсом є те, що антена починає автоматично висувається при включенні головного пристрою, при відключенні ховається назад. Такий спосіб вберігає її від впливу зовнішніх кліматичних факторів, також від пошкодження людей з недобрими намірами.

  Декоративна антена.

  Своїм зовнішнім виглядом нічим не відрізняється від звичайної автомобільної антени, такий тип не виконує повних функцій FM антени, а служить чисто в декоративному застосуванні.

  У деяких випадках декоративна антена служить для того щоб приховати невеликі пошкодження кузова автомобіля, або стають замість штатної неактуальною у використанні антени. Кріпиться на стійкий двосторонній скотч, який надійно скріплює декоративну антену з кузовом автомобіля. Установка проводиться як на дах автомобіля так і на капот з багажником. Для установки не буде потрібно додаткових навичок та умінь.

  Завершена