0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Супер потужні LED фари RS. Яскраве світло в авто. Світлодіодні фари + DRL

  18.04.2018

  З приходом тепла автомобілістам та мотоциклістам стають доступними багато авто-мото радості:

  • хтось, нарешті, “расчехлить” свого двоколісного друга;

  • хтось починає або продовжить робити шумоізоляцію;

  • хтось вирушає на довгоочікувані “покатушки”.

  Саме для любителів проїхатися по бездоріжжю компанія RS в 2018 році представила нове покоління додаткові S серії, відмітною особливістю яких є наявність денних ходових вогнів.

  Модельний ряд складається з семи моделей, які умовно можна розділити на:

  • молодшу лігу, потужністю до 100 Вт та 100 Вт включно;

  • більш серйозних гравців потужності - понад 100 Вт.

  Як і належить, корпус таких фар виготовлений з алюмінію, він повністю герметичний, має клас пило-волого захисту ip 68 К. Що дозволяє занурювати фару під воду на глибину до 1 метра. У комплекті з фарою ви знайдете всі елементи необхідні для її надійного монтажу. І як згадувалося вище, основною особливістю фар S серії є наявність денних ходових вогнів.

  Вогні виконані у вигляді цільної смуги в нижній частині фар, виглядає drl-ки дуже круто, а завдяки матовою поверхні їх можна пробувати використовувати навіть в нічний час, не переживаючи за заподіяння дискомфорту іншим учасникам дорожнього руху.

  Але, в нічний час користувача, перш за все, зацікавить потужність фари та світловий потік, ніж наявність ходових вогнів.

  Яка модель краще?

  В даному випадку ми розглянемо 4 моделі потужністю:

  У моделі на 25 Вт встановлено п'ять світлодіодів, у “пятидесятки” - 10, “сімдесят п'ятка” має 15 діодів і в найпотужнішій “стоваттной” моделі встановлено 20 світлодіодів від компанії cree. Відповідно, кожен світлодіод має потужність 5 Вт, що дозволяє:

  молодшої моделі S25 розвивати світловий потік в 3000 люмен;

  • S50 - 6000 люмен;

  • S75 - 9000 люмен;

  • S100 - 12000 люмен.

  Але зрозуміти на “пальцях”, що означають ці дані досить складно, так як крім яскравості на якість світла впливають і інші фактори, наприклад, фокусування пучка.

  Тому, щоб зрозуміти, на що здатна новинка, ми вирішили переміститися з усіма наявними фарами на темну ділянку дороги.

  Як пройшло тестування?

  Для тесту ми використовували шість світловідбивних конусів, які розмістили уздовж дороги:

  • перший на відстані 25 метрів;

  • наступный - 50 метрів;

  • далі крок склав також - 50 метрів;

  • останній 6-й конус виявився на відстані - 250 метрів.

  Таку відстань виявилося абсолютно посильним навіть для наймолодшої модель S25, вона висвітлює місцевість променем і цей промінь дуже добре сфокусований та сформований, хоча у фари є засвітки, які знаходиться в нижній частині світлового пучка, але в цілому фара світить дуже яскраво і ми з нетерпінням перейшли до більш потужної моделі. До речі, ми протестували і роботу drl, в нічний час вони виглядають так само вражаюче як і в денний, але, завдяки, матової поверхні ходових вогнів, вони не зліплять інших учасників дорожнього руху.

  50 ти ватна фара також є фарою спрямованого світла. Вона світить добре сфокусованим променем на відстань понад 250 метрів, при цьому заливка місцевості світлом, незважаючи на спрямований потік, дуже хороша. Але і у цій моделі також присутній засвітки в нижній частині світлового потоку, швидше за все, це є особливістю всього модельного ряду фар S серії.

  Модель на 75 Вт виявилася, звичайно ж, яскравіше ніж на 50 ВТ, але різниця не так помітна, як при порівнянні S25 та S50.

  Що стосується дальності, то S75 світить більш ніж на 250 м і значно далі, ніж молодша модель S25.

  Замикає четвірку 100-ватна модель S100, у якій також сформований спрямований пучок світла. Звичайно ж, вона володіє максимальною дальністю і тими самими засвітився.

  Підсумок

  В цілому, можна сказати, що нова серія led фар rs справила дуже хороше враження і, не дивлячись на компактні габарити, навіть наймолодша модель S25 має гарну яскравість та дальність.

  Що стосується наших побажань, то в подальшому хотілося б побачити від компанії rs аналогічні фари, але з комбінованим потоком, щоб центральні світлодіоди були спрямовані, а бічні - розсіяні.

  Завершена