0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Складнощі при заміні ламп? Особливості цоколів LED ламп Aled. нестандартні лампи

  24.04.2018

  У цій статті ми розповімо про "стандартно-нестандартних" лампах головного світла. Під цим не звичним поняттям мається на увазі, що багато виробників - автовиробники використовують стандартні лампи, але трохи змінені, до яких можна віднести:

  • Kia;

  • Hyundai;

  • Mitsubishi;

  • Skoda;

  • Volkswagen;

  • Ford.

  Вони вказують, що в головному світлі деяких моделей автомобілів встановлюється, наприклад, лампи з цоколем Н7, але при бажанні замінити штатну лампу на будь-яку іншу автовласник стикається з тим, що для заміни необхідний ще спеціальний перехідник. Тобто, в деяких автомобілях стандартна Н7-я лампа може мати нестандартну контактну групу, яка знаходиться не позаду лампи, а в самому цоколі або мати нестандартне кріплення. Вищезазначених перехідників існує величезна кількість і, вирішивши замінити штатні лампи на будь-які інші, вам неминуче доведеться розібратися в асортименті перехідників і вибрати з декількох десятків моделей саме той адаптер, який підійде до оптики вашого автомобіля.

  Існує і більш простий варіант, наприклад, в модельному ряді Led ламп Aled є моделі, які встановлюються в специфічну оптику без використання перехідників, точніше перехідник і лампа в даному випадку є одним цілим і на цоколі деяких таких ламп може розташовуватися контактна група для підключення до бортової мережі.

  Використовуючи нішеві лампи Aled, все що потрібно буде зробити для заміни, це витягти старі лампи і встановити нові, розбиратися в асортименті перехідників вам вже не доведеться.

  Лампи Aled можна розділити на 2 серії:

  • X - серія;

  • R - серія.

  X-серія - більш потужна і підходить виключно для установки в лінзу. R серія поступається за яскравістю і потужності і, в першу чергу, призначена для рефлектора. Правда при великому бажанні, їх також можна використовувати в лінзованой оптиці.

  Раніше ми тестували лампи R-серії як в лінзі, так і в рефлекторне. В обох випадках вони показали прекрасний результат.

  Лампи Х-серії

  У лампах Х-серії використовується світлодіод cree XHP50, він споживає 35 Ватт і розвиває світловий потік 2300 люмен, кут розсіювання у такого діода 360 градусів, з цієї причини в рефлекторній оптиці дані лампи не формують правильний світлотіневий кордон і будуть сліпити інших учасників дорожнього руху.

  Лампи R-серії

  R-серія поступається за потужністю світлового потоку. Тут ми маємо 27 ват і світловий потік майже 1800 люмен. Але, завдяки спеціальній конфігурації світлодіода і його формі, R серія формує правильний світлотіневий кордон в рефлекторі, і ви не будете сліпити інших водіїв.

  Як згадувалося, при великому бажанні R-серію також можна використовувати в лінзі, але тоді потрібно бути готовим до того, що лінза трохи знизить яскравість ламп.

  Для більш детального знайомства ми пройдемося по всьому модельному ряду нішевих ламп Aled і розповімо про конкретний призначення кожної з них.

  Перша лампа, з якої ми познайомимося, це модель Х-серії і відповідно вона підходить виключно для лінзованой оптики таких автомобілів, як:

  • Kia Sorento;

  • Kia Ceed;

  • Kia Optima;

  • Hyundai Tucson;

  • Hyundai Santa Fe;

  • Mitsubishi Outlander New.

  Якщо говорити про корейські автомобілі, то на увазі маються моделі приблизно з 2012 року випуску. У будь-якому випадку, власник такого автомобіля точно знає, що у нього встановлена нестандартна лампа з специфічним цоколем. Для установки на корейські автомобілі знадобиться ще навантажувальний резистор, він же обманка. Це пристосування купується окремо і дозволяє обійти бортовий комп'ютер і виключити некоректно роботу LED ламп в сучасних автомобілях, а ось на Mitsubishi Outlander New обманка вже не знадобиться.

  Ще одна лампа Х-серії це C03C, вона призначається тільки для автомобіля Skoda Octavia A5 і тільки з лінзою. На перший погляд, лампа має звичайний Н7-й цоколь, але він дооснащений трьома специфічними кріпленнями, які полегшать установку і не вимагає додаткових перехідників. Також для установки будь-яких лід ламп на Skoda Octavia A5 знадобиться та сама обманка.

  І остання лампа Х-серії - C03I, яка призначається для автомобіля Ford Kuga і природно з лінзою, але іноді зустрічається Kuga з специфічною лінзою і тому дані лампи можуть підійти не для кожної Kuga.

  Тепер про рефлекторні моделяі. C07C призначена для таких автомашин, як:

  • Skoda SuperB;

  • Volkswagen Polo;

  • Volkswagen Jetta (орієнтовно з 2012 року випуску).

  За кріпленням C07C ідентична лампі X-серії С030С, яка підходить для Skoda Octavia A5, але тут ми бачимо вже інший тип світлодіода. При установці цих ламп можна використовувати обманку, але вищезгадані автомобілі на підтримують адаптацію Led ламп через бортовий комп'ютер. В такому випадку, для установки потрібно знайти майстра, який вміє перепрограмувати бортовий комп'ютер автомобіля під використання світлодіодних ламп.

  Лампа C07H використовується для рефлекторної оптики таких автомобілів, як:

  • Volkswagen Golf 7;

  • Volkswagen Touran;

  • Volkswagen Tiguan.

  Вона має дуже цікаву конструкцію контактної групи: плюсова і мінусова клема цієї лампи знаходиться на торці цоколя і розташовані вони таким чином, що плюсова клема знаходиться попереду, а мінусова за нею.

  На даний момент зустрічається дуже багато автомобілів Volkswagen з США мексиканської збірки і для цих автомобілів клеми потрібно відкрутити і поміняти місцями.

  Лампа C07G призначена для установки в FORD Focus 3-го покоління. Вона обладнана швидкознімний цоколем, який можна встановити окремо, а потім вже зафіксувати в цоколі саму лампу.

  Для Ford Kuga з рефлектором рекомендується модель - C07I. Вона, в принципі, така ж як і C07I для лінзи тільки тут інший світлодіод.

  На даний момент модельний ряд нішевих ламп Aled складається з семи моделей, які поки покривають весь парк специфічних автомобілів, але останні тенденції показують, що все більше машин сходять з конвеєра зі спеціальними фарами. Тому цілком можливо, що незабаром ми будемо знайомиться з аналогічними моделями, але вже для інших авто.

  Завершена