0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Тест шумопоглиначів товщиною 25-35 мм

02.05.2018

Ми продовжуємо вивчати тему шумоізолюючих та шумопоглинаючих матеріалів, які застосовуються для шумоізоляції автомобіля.

У цій статті ми знову поговоримо про пінополіуретані, або поролоні. В одній з минулих статей, ми тестували поролон товщиною 15 мм, а в цей раз ми візьмемо найбільш “товстих” представників даного матеріалу.

На жаль, як би ми не старалися, підібрати однакові по товщині матеріали у нас не вийшло, так як у кожного виробника щодо товщини шумопоглиначів свої погляди.

Наприклад:

 • Comfort Mat Soft Wave и STP Biplast Premium має товщину 25 мм;

 • Шумоff Герметон - 30 мм;

 • Acoustics Sound Wave - 35 мм.

Питання товщини матеріалів може бути в цьому тесті принциповим питанням, оскільки найкращий на сьогоднішній день шумопоглинач Шумоff Герметон А30 виглядає аналогічно новим матеріалом Acoustics Sound Wave 35 і це видно навіть неозброєним оком, але у Acoustics є одна перевага - він товщі на цілих 5 мм .

Чи допоможе велика товщина нового матеріалу завоювати пальму першості та забрати її у незаперечного лідера?

Відповідь на це питання ми дізнаємося при подальшому тестуванні всіх матеріалів. Перш ніж перейти до тесту, хочеться сказати пару слів про пірамідальному рельєфі даних шумопоглиначів.

У зразків Шумоff Герметон А30 та Acoustics Sound Wave 35 він максимально виражений. Відповідно, їх площа більше і розсіювання звукової хвилі цих матеріалів повинні відбуватися ефективніше. Але покладатися виключно на візуальну оцінку, звичайно ж, некоректно. Тому всі матеріали ми протестували за допомогою шумоміра, накриваючи кожним з них джерело звуку.

Спочатку рівень шуму був 85,9 dB:

 • Acoustics Sound Wave 35 зміг знизити шум до 80,7 dB;

 • Comfort Mat Soft Wave до 69,8 dB;

 • Шумоff Герметон А30 - 71,0 dB;

 • STP Biplast Premium 25 - 81,5 dB.

Таким чином, найгірший результат показав поролон STP Biplast Premium і він отримує 1 бал, трохи краще впорався найтовстіша матеріал Acoustics Sound Wave і відповідно у нього 2 бали, 3 бали заробив Шумоff Герметон і максимальних 4 бали у матеріалу Comfort Mat Soft Wave.

Підсумок

Отже, даний тест дав нам можливість зрозуміти, що основними чинниками впливають на шумопоглинаючі властивості поролону є його товщина і аж ніяк не форма рельєфу, а швидше за все - склад, якість та технологія виробництва самого матеріалу.

Тепер, визначивши Шумопоглотители з найкращими шумопоглинаючими властивостями, важливо розуміти у скільки він вам обійдеться на це питання у нас теж є відповідь:

 • найдорожчим буде Герметон А30 за 1 квадратний метр цього матеріалу потрібно буде заплатити 1330 гривень і тому Шумоff отримує 1 бал;

 • значно дешевше обійдеться Biplast Premium 25 його ціна 768 гривень м2 і даний матеріал заробляє 2 бали;

 • 3 бали заробив Sound Wave 35 його вартість 720 гривень м2;

 • найдешевшим виявився Comfort Mat Soft Wave 25 при вартості 630 гривень м2-цей матеріал отримує максимальні 4 бали.

Порівнявши всі чотири матеріалу по якості та вартості, можна сказати, що мінімальна кількість балів, а саме 3 розробив STP Biplast Premium 25, на 1 балів більше отримує Шумоff Герметон А30, 5 балів у самого товстого Acoustics Sound Wave 35 і незаперечним лідером став матеріал Comfort Mat Soft Wave 2, який набрав максимальну кількість балів в 2 номінаціях, цей пінополіуретан із спеціально низько молекулярний просоченням набрав 8 балів.

Завдяки нашим тестам та порівнянню вартості, ми змогли виявити не лише найкращий матеріал по співвідношенню ціна - якість, а й довести, що іноді найдешевші товари можуть виявитися самими якісними.

Завершена