0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Чому ламаються деталі склопідйомників і як їх замінити

  18.05.2018

  Електросклопідйомники досить ніжний механізм, оскільки складається з безлічі електричних компонентыв і точної механіки. Оскільки ним користуються досить часто вже скоро він буде потребувати обслуговування та ремонту, щоб скло, як і на початку, піднімалося і опускалося плавно і тихо. Пластикові деталі склопідіймача можуть перемерзати і ставати більш крихкими, тріскатися при великому навантаженні, зношуватися, стиратися зуби шестерень. Також причинами поломок може бути часте використання, силовий вплив, неправильне встановлення елементыв. При поломці або погіршенні працездатності набагато дешевше замінити деталь, що вийшла з ладу, ніж весь дорогий комплект.

  Для того, щоб вам було легше визначити що стало причиною поломки наводимо перелік найбільш поширених поломок і їх причин:

  Скло провалилося в двері:

  - зламалася катушка

  - зламалася направляюча

  - обірвався трос

  Важко піднімається і опускається скло, піднімається не до кінця, рухається ривками, чути хрускіт в механізмі:

  - розпустився трос (може скоро обірватися)

  - перегрівається електромотор. Після охолодження електромотора скло якийсь час знову піднімається і опускається, поки двигун знову НЕ перегріється

  - пом'ялися борозенки катушок склопідіймача

  - неправильно розташовані фіксатори скла (потрібно їх відрегулювати)

  - стали непридатними ущільнювачі гумок скла

  Чутна робота двигуна, але скло не піднімається:

  - стерлися зуби шестірні приводу (немає зачеплення при навантаженні)

  Скло перекосилося:

  - поламався фіксатор (кронштейн) скла

  -зносилася направляюча каретка

  Заклинило вікно:

  - лопнув трос

  - зажувало трос

  - трос заплутався в катушці

  - розбитий або заклинив ролик

  -прорізаний паз ролика

  - зламалася направляюча

  - зламалася або випала заклепка ролика

  Не реагує на натискання кнопки:

  - перегорів запобіжник

  - проблеми з проводкою

  - вийшов з ладу двигун

  Деякі поради з технічного обслуговування склопідіймача

  Перевірте стан ущільнювачів скла. Через перепади температур, знос або механічний вплив вони можуть деформуватися або втратити еластичність. Це створить підвищене тертя об скло, що може призвести до перекосу скла, перегрівання моторчика, зносу пластикових деталей, підвищеного шуму. Почати варто з очищення ущільнювачів від бруду, після чого обробити їх силіконовою змазкою. Якщо це не допомогло, ущільнювачі краще замінити. Також протікаючі ущільнювачі можуть стати причиною корозії і обриву тросів. Неякісно виконане тонування або використання плівок поганої якості може стати причиною більш повільного опускання і піднімання скла і з часом призвести до виходу з ладу деталей склопідіймача.

  Якщо склопідіймач не реагує на натискання кнопок, причиною може бути перегорівший запобіжник, для його заміни перевірте блок керування електроживлення. Також причиною можуть стати непрацюючий блок кнопок, згорілий моторчик, стерті або запалі щітки моторчика. Якщо склопідйомники працюють тільки, коли ви задаєте команду з головного блоку управління, це говорить, про відсутність напруги на кнопках. Якщо працює тільки один із склопідіймвчів, причиною може бути поломка в блоці управління. Не забудьте очистити і змастити мастилом металеву направляючу, при заміні направляючої тримача склопідіймача. Так само змащувати потрібно трос, при його заміні на новий. При демонтажі і ремонті склопідіймача скло часто доводиться фіксувати у дверях. Використовуйте для цього малярську стрічку, а не скотч, який залишає сліди на фарбі і може її пошкодити, або клин.

  При заміні комплектуючих важливо використовувати якісні деталі, оскільки повторний ремонт вимагає витрат часу і зусиль. Деталі повинні виготовлятися з міцного зносостійкого пластика, а троси бути м'якого плетіння і бажано з нержавіючої сталі, а не оцинковані.

  Враховуйте, що для самостійного ремонту склопідіймача вам потрібно буде демонтувати обшивку дверей, а це може спричинити поломку деяких кріпильних елементів. Щоб демонтувати їх без поломок краще скористатися спеціальним інструментом, а якщо все ж кліпси зламалися, ви можете швидко підібрати їм заміну в розділі кріплень обшивки. На нашому сайті ви можете скористатися фільтром для вибору типу деталі склопідіймача, марки автомобіля і місця установки деталі. Ви зможете вибрати окрему деталь або ремкомкемплект.

  Назви комплектуючих склопідйомників і їх зображення наведені нижче. Ви можете придбати необхідну деталь, підібравши її в розділі Деталі склопідйомників. У розділі представлені як універсальні деталі, так виготовлені для окремих моделей автомобілів.
   

     Котушка (барабан)         Шестерня приводу      Демпфер шестерни                  Ролики 


    Тримач котушки                   Трос                         Фіксатор тросика 

  Направляюча каретка      Фіксатор направляющої        Заклепка ролика
             

            Фіксатор                       Держатель скла                    Ремкомплект
             

  Завершена