0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Топ 10 полиролей для авто

  24.05.2018

  Одне з найприємніших відчуттів, які може відчувати автомобіліст виникає при спогляданні ідеально вимитого власного авто. Це відчуття настільки особливо-чарівне, що з ним може зрівнятися тільки відчуття божественної благодаті під час заправки повного бака. Але, на жаль, як і все приємне, ці відчуття тимчасові:

  • бензин в баку закінчується;

  • машина починає бруднитися та припадати пилом.

  До того ж, старі автомобілі з постарілим ЛКП навіть після миття не можуть подарувати своєму власникові жаданий блиск, і тут на допомогу приходить автомобільна хімія, сучасні воски та поліролі засновані на натуральних та синтетичних компонентах можуть повернути ЛКП первозданний блиск. Виняток становлять випадки, коли шар лаку повністю зліз і залишилася тільки фарба.

  Крім додання лоску, автополіролі можуть володіти рядом додаткових властивостей таких, як:

  • відновлення кольору;

  • маскування подряпин;

  • водовідштовхувальні (гідрофобні властивості);

  • захист від бруду;

  • захист ЛКП від зносу (так як при впливі агресивних чинників навколишнього середовища, “перший удар” візьме на себе шар воску, а не лак).

  При цьому важливо розуміти, що від якості поліролі буде залежати те, наскільки довго він зможе захищати ЛКП, і наскільки сильно у його будуть виражені корисні властивості.

  Наприклад, дешеві воски зазвичай триматися на автомобілі близько місяця або 2 мийки з шампунем і не зовсім добре приховують “павутинку” на лаку, а топові склади при правильному нанесенні, здатні протриматися півроку та більше.

  Таким чином, дешевий поліроль доведеться наносити частіше, а відповідно він буде швидше закінчуватися, і купувати його доведеться частіше, що в кінцевому підсумку може вийти ще дорожче, ніж використання типових складів. Але, у кожного на цей рахунок, можуть бути свої погляди, не всім потрібна банка воску, якої вистачить на 3 роки. Бувають випадки, коли потрібно бюджетне рішення, щоб додати автомобілю більш презентабельний вигляд перед продажем.

  10 місце - мокрий віск ATAS Hydrorep

  Володар десятого місця - мокрий воск ATAS Hydrorep. Це особлива “каста” автополіролей, основною перевагою яких є простота та швидкість нанесення. Називають такі поліролі мокрими, тому що вони наносяться на вологе ЛКП після миття машини.

  ATAS Hydrorep, як і аналогічні суміші, продається у флаконі з тригером, що значно спрощує нанесення, після чого оброблену поверхню потрібно располірувати мікрофібровою серветкою. Потрібно бути готовим до того, що вам знадобиться кілька таких серветок, так як поліруємо ми мокру машину, а відповідно мікрофібра буде дуже швидко вбирати в себе вологу і мокрою ганчіркою ви наврят щось располіруете.

  До додаткових плюсів ATAS Hydrorep можна віднести мало не найнижчу вартість і те, що він не залишає після себе розлучення. Але крім плюсів, у цього полироля є і мінуси, наприклад, не стійкий ефект (бажано використовувати при кожній митті або хоча б через одну мийку), і не найкраще маскують подряпини та гідрофобні властивості.

  9 місце - SHELL Wax Polish AC32J

  Дев'яте місце ми віддали також бюджетному складу, але від більш відомої марки SHELL Wax Polish AC32J. Це засіб ще дешевше, ніж мокрий воск від ATAS, але і за обсягом йшов менше, замість 750мл ми отримуємо 500 мл.

  Правда, обсяг - не єдине і, тим більше, не основна відмінність між цими воском. В першу чергу, SHELL - поліроль у вигляді емульсії, призначена для нанесення губкою або тканиною на сухий кузов. Тобто, при використанні цього складу необхідно:

  • вимити автомобіль;

  • потім висушити ЛКП;

  • нанести поліроль;

  • дочекатися утворення матовою плівки;

  • потім розполірувати м'якою тканиною.

  Як бачите, мороки з SHELL Wax Polish трохи більше, але і експлуатаційний термін у цього засобу більше. До того ж, хоч це і бюджетний склад у його дуже непогані гідрофобні властивості, а ось маскування подряпин знаходиться на середньому рівні.

  Не заходьте в оману!

  Часто, вибираючи поліроль на прилавку магазина або в інтернеті, можна зустріти позначення: “ Для нових авто”, “Для постарілого лакофарбового покриття”і т.п.Подібні позначки можуть збити з пантелику недосвідченого покупця. Насправді, все просто. Справа в тому, що на нових автомобілях ЛКП знаходиться в первозданному непошкодженому стані, а відповідно, для його обробки не потрібен поліроль з маскують подряпини властивостями. В даному випадку, акцент йде на надання блиску та посилення кольору, а також на захисні та гідрофобні властивості.

  8 місце - DoctorWax DW8203

  На восьмому місці ми зустрічаємо поліроль DoctorWax DW8203.До складу цього засобу входить натуральний воск карнауба, який застосовують для створення глянцевого блиску, але на відміну від синтетичних восків, карнауба менш стійкий до зношування.

  У комплекті з поліролью DoctorWax йде спонж для нанесення та серветка з нетканиного м'якого матеріалу для полірування, таким чином, за помірну ціну ви отримуєте повний комплект необхідних аксесуарів.

  Як згадувалося вище, маскування подряпин не є сильною стороною цього складу, але і гідрофобні властивості також можна назвати посередніми, зате з глибиною кольору та глянцем проблем немає.

  Воск карнауба це, мабуть, найпоширеніший тип воску, який застосовується при виробництві автополіролей, тому автополіролі часто називають воском, визначаючи, таким чином, основний діючий компонент.

  Інша справа, скільки цього воску виробник додасть в кінцевий продукт і які компоненти будуть обрані в якості другорядних та допоміжних, якраз від цих чинників буде залежати і якість автополіролі. Звичайно багато виробників тримають рецептуру своєї продукції в найсуворішому секреті і тому ми можемо бачити поліролі з однаковими діючими компонентами, але з різними експлуатаційними властивостями.

  7 місце - TURTLE WAX Carnauba Car Wax FG7702

  Хорошим прикладом в такій ситуації став, що займає сьоме місце TURTLE WAX Carnauba Car Wax FG7702. У його складі є той самий натуральний воск пальми карнауба, але завдяки великому досвіду компанії TURTLE WAX, даний продукт вигідно відрізняється від аналогічних полиролей інших брендів.

  Правда, як відомо, досвід це досить дорога річ і мабуть з цієї причини TURTLE WAX Carnauba Car Wax FG7702 має не саму доступну ціну. Вцілому цей поліроль відноситься до преміальної лінійці і має в своєму розпорядженні хорошими кольорозбагачуючими, маскуючими та гідрофобні властивості, а також здатний надати яскравий блиск вашому авто.

  6 місце - Turtle Wax C.R. SHINE & PROTECT CAR WAX

  На шостому місці розташувався Turtle Wax C.R. SHINE & PROTECT CAR WAX, він позиціонується як професійний поліроль, але коштує в два рази менше, ніж преміальний TURTLE WAX Carnauba Car Wax. Проте, в складі Turtle Wax C.R. SHINE & PROTECT CAR WAX ви також зустрінете воск карнауба, і ще альпійський гірський воск та синтетичні смоли. В принципі, для обивателя всі ці компоненти мало що означають та зрозуміти за складом полироля, яким буде ефект досить складно. Проте, можна сказати, альпійський воск та воск карнауба потрібні для додання глянцевого блиску та забезпечення водовідштовхувальних властивостей, а синтетичні смоли служать герметиком заповнює мікропошкодження ЛКП, завдяки чому, досягається хороший маскує ефект.

  У цій статті ми неодноразово говорили про маскують подряпини властивості полиролей, і в основному такий ефект досягається за рахунок заповнення подряпин компонентами поліролі. У такого методу видалення “павутинки” є свої мінуси, наприклад, після того, як поліроль змиється ЛКП він також піде з мікроушкоджень, які заповнював раніше і всі подряпини знову проявляться.

  Але існує ще один спосіб боротьби з мікро ушкодженнями лакофарбового покриття, це використання абразивних паст або “антіцарапінів”, всклад такої пасти входять абразивні частинки які “згладжують” краї подряпин, після чого вони стають менш помітними.

  Правда особливого блиску та захисних властивостей від антіцарапін ви досягнете.

  5 місце - WAX PASTE AC35R

  Компанія SHELL випустила унікальний в своєму роді продукт, такий собі симбіоз натурального воску та полірувальної пасти WAX PASTE AC35R, який і займає п'яту сходинку.

  Згідно опису, засіб засноване на натуральних військах, але має при цьому яскраво виражений запах нафтових продуктів, що говорить про наявність синтетичних компонентів таких, як:

  • смоли;

  • ненатуральні воски.

  Зазвичай ненатуральні компоненти додають в воскову поліроль для збільшення експлуатаційного строку, але в інструкції зазначено, що SHELL WAX PASTE AC35R забезпечує блиск протягом усього декількох тижнів. Сама поліроль має дуже тверду консистенцію, а отже має мінімальною витратою. Завдяки доступній ціні, SHELL WAX PASTE може стати вашим улюбленим продуктом.

  4 місце - Sonax 296141 NanoPro

  Ще один нестандартний підхід до авто поліроль застосовує відома компанія Sonax. Її продукт під назвою 296141 NanoPro на четвертому місці. В першу чергу, дія складу засноване на нанотехнологіях. Висловлюючись простою мовою, засіб складається з найдрібніших частинок, які взаємодіють з ЛКП на молекулярному рівні, завдяки чому, досягається міцний зв'язок та тривалий ефект.

  Другим корисним властивістю Sonax 296141 NanoPro є наявність фарбувального пігменту, тобто, поліроль Sonax можна підібрати під колір машини. Але гідрофобні властивості цього засобу можуть вас розчарувати, тому його можна рекомендувати для тих випадків, коли першочерговим завданням є блиск та глибина кольору.

  Якщо вам сподобалися нанотехнології, але не влаштували не найкращі водовідштовхувальні властивості Sonax 296141 NanoPro, тоді варто звернути увагу на ще одну воскову нано поліроль Runway RW6134.

  3 місце - Runway RW6134

  На жаль, склад від Runway не має кольорових пігментів, зате має прекрасні гідрофобні властивості, до того ж відсутність прив'язки до кольору робить це засіб більш універсальним. За консистенцією віск від Runway дуже твердий і має білий колір, такий колір часто властивий рафінованим воскам першочерговим завданням яких, можна назвати, надання поверхням глянцевого блиску подібно “льодянику”.

  Runway RW6134 створює на поверхні неймовірний глянець, непогано маскує подряпини і буквально змушує воду злітати з ЛКП, але ось з доданням кольором глибини та насиченості у Runway не склалося.

  2 місце - LIQUI MOLY 1532

  На другому місці опинився мало не найпопулярніший поліроль LIQUI MOLY 1532, за багато років він завоював популярність та хорошу славу серед автомобілістів. У його складі і описі ви не знайдете диво компонентів та неймовірних властивостей, це звичайна тверда поліроль з воском карнауба. Проте, в компанії LIQUI MOLY знають якийсь секрет, інакше просто неможливо пояснити, як звичайний віск може настільки добре працювати по всьому “фронтах”.

  З LIQUI MOLY ви приречені на сяючий блиск, гарний захист ЛФМ, маскування подряпин та захист від бруду і води.

  1 місце - SOFT99 Fusso Coat

  Лідером топа стає, мабуть найдорожча тверда поліроль, SOFT99 Fusso Coat родом з Японії. Але дорогим це засіб тільки здається, володіючи мінімальною витратою та тривалим експлуатаційним терміном. Однією банки воску вам вистачить для обробки більш ніж 20-ти автомобілів, а тримається таке покриття мінімум 6 місяців, тобто, одній банки вистачить на 10 років.

  Такі тривалі експлуатаційні властивості досягаються за рахунок великої кількості синтетичних компонентів, через що склад має специфічний нафтової запах, але і без натуральний восків при виробництві Fusso не обійшлося.

  В результаті у японської компанії вийшов дуже вдалий “коктейль”, з кращими якостями. Вкрита таким воском машина, буквально змінюється на очах, до того ж, мити її можна набагато рідше так як пил, бруд та вода ні на секунду не затримуються на ЛКП. Також варто відзначити, що SOFT99 Fusso Coat буває в двох виконаннях для світлих та темних авто, різниця полягає в тому, що в воск для світлих машин додані мікроабразівние очищаючі частинки. Це питання вкрай важливий, так як на світлих авто темні подряпини набагато помітніше, тому SOFT99 Fusso Coat для світлих кузовів одночасно очищає та захищає, у складу для темних машин очищуючий ефект менш помітний.

  Підсумок

  У цій статті ми обговорили 10 найкращих та популярних автополіролей, вивчивши як сильні, так і слабкі сторони кожної з них, що має допомогти вам зробити правильний вибір.

  Більш детально ознайомитись з характеристиками та цінами на дану продукцію можна на нашому сайті avtozvuk.ua в розділі автохімія.

  Завершена