0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Гаряча кава на природі

  04.06.2018

  У даній статті ми поговоримо про відпочинок на природі, а точніше про те, як зробити цей відпочинок більш комфортним. Незважаючи на те, що зазвичай ми віддаляємося від цивілізації для того, щоб возз'єднатися з природою, все одно хочеться прихопити з собою “чашечку” з дому і оточити себе хоча б мінімальним комфортом.

  В такому випадку не обійтися без чашки чаю або кави, для того щоб насолодитися на природі улюбленим гарячим напоєм достатньо мати жаростійкої посудом підходящої для кип'ятіння води, а також мати доступ до відкритого полум'я.

  У наших магазинах представлений широкий асортимент такого посуду, але серед цього розмаїття можна знайти спеціальні вироби, призначені для приготування чаю, або кави на природі. Про таких виробах ви дізнаєтеся з цього матеріалу.

  STANLEY Adventure Cook and Brew 0.95л

  Перше пристосування - STANLEY Adventure Cook and Brew 0.95л, грубо кажучи, це всім відомий френч-прес, але у виконанні відомої компанії STANLEY. Називається - COFFEE PRESS.

  Цей виріб складається з трьох одиниць:

  • металевої ємності для кип'ятіння води;

  • пластикового преса (в нижній частині якого передбачена фільтруюча сіточка);

  • ущільнювальне силіконове кільце, а також кришки для преса (теж з ущільнювальним силіконовим кільцем).

  Тобто, в зібраному вигляді ця річ може виконувати роль термоса. Для приготування кави за допомогою Adventure Cook and Brew вам потрібно закип'ятити воду в металевій ємності та засипати туди каву або ж зварити каву класичним способом, після чого віджати його за допомогою преса, в результаті у вас вийде виключно смачну каву без кавової гущі, яка залишається на зубах.

  Розливати каву по чашках з такого преса дуже зручно, так в ньому передбачений спеціальний носик, а також складні ручки, але ручки виготовленої з тонкого металевого дроту і при кип'ятінні води на відкритому вогні є ймовірність того, що вони будуть сильно нагріватися, тому для зручного використання кави преса STANLEY, необхідний рогач. Звичайно ж, крім рогачі вам знадобиться набір чашок з яких ви будете пити каву або чай.

  STANLEY Mountain

  Або можна піти іншим шляхом та придбати трохи виріб який відрізняється STANLEY Mountain. Цей набір посуду, призначений спеціально для приготування гарячих напоїв на природі і складається з:

  • 2 чашок, які збираються в кришку термоса;

  • спеціального контейнера для чаю або кави, який одночасно служить пробкою термоса (півлітрового, або літрового термоса, в залежності від обраної моделі);

  • ємності для кип'ятіння води;

  • френч-преса.

  Єдине, чого тут немає на відміну від Adventure Cook and Brew це кришки френч преса, тому кава потрібно пити відразу після приготування. Сам же термос стане в нагоді для транспортування питної води або ж у ньому заздалегідь можна заготовити окріп, який згідно з інструкцією, повинен залишатися гарячим протягом 15 годин.

  Також приємним моментом є те, що компоненти набору STANLEY Mountain збираються в один компактний виріб, яке не займе багато місця в багажі.

  Правда, у цього мало не досконалого набору є свої мінуси, наприклад, складна ручка ємкості для кип'ятіння води має досить зручну конструкції і її край не повинен сильно нагріватися при кип'ятінні води, а ось фіксатор цієї ручки зроблений із пластику й він як раз може постраждати при нагріванні, тому при кип'ятінні води бажано розгортати ручку проти вітру, таким чином, вона буде нагріватися менше і фіксуючий елемент буде менш схильний до деформацій.

  І так ми вже познайомилися з двома пристроями для приготування кави від компанії STANLEY, у кожного з них є свої плюси та мінуси, але об'єднує їх те, що для приготування кави знадобиться доступ до відкритого вогню, теоретично це можна зробити на багатті, але не розводити багаття ж кожен раз, коли хочеться чаю або кави?

  Kovea SOLO 3

  Набагато простіше скористатися газовим пальником, який входить в комплект набору посуду Kovea SOLO 3. Не можна сказати, що цей набір посуду призначений спеціально для приготування кави, як презентовані вище вироби компанії STANLEY. З цим набором, швидше за все, доведеться готувати каву по-старому, заварюючи його в ємності з водою, а потім проливати через дрібну сітку. Але, тим не менше, в цьому наборі ми маємо дві каструлі різного обсягу разом з кришками, які також можуть використовуватися в якості сковорідок.

  У всіх чотирьох елементів комплекту є складні ручки з прогумованими власниками і, як згадувалося вище, в комплекті з набором посуду Kovea SOLO 3 йде складний газовий пальник з можливістю регулювання подачі газу. Така пальник встановлюється на спеціальний газовий балон, який не входить в комплект поставки, але в наборі для нього дбайливо передбачено місце. Весь набір компактно складається в тканинний чохол і в зібраному вигляді займає місця не більше, ніж кавники STANLEY.

  Завершена