0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як усунути скол на склі своїми руками? Гіркий досвід. "Чудо" засіб

  12.06.2018

  Як свідчить популярна приказка: “Реклама це двигун торгівлі”, але ми з вами прекрасно знаємо, що нерідко реклама може бути способом маніпуляції та обману. І ось, власне кажучи, нещодавно на просторах всесвітньої павутини з'явився досить цікавий відеоролик в якому за допомогою “чудо” засоби ремонтували, сколи та тріщини лобового скла одним лише нанесенням на пошкоджену ділянку.

  Відеоматеріал ролика

  У відеоматеріалі був показаний герметик для ремонту стекол, який просто капали на тріщину і вона зникала на очах. Маючи патологічну схильність до перевірки подібних речей, ми замовили той сами герметик, щоб перевірити його роботу на себе. Але, отримавши замовлення, нас чекало перше розчарування. Справа в тому, що це тільки в рекламі все було так просто, насправді розрекламоване “Чудо засіб” за способом застосування та комплектації мало чим відрізнялося від аналогічних складів від перевірених брендів.

  Експеримент починаємо

  “Ну да ладно”, - подумали ми. Герметик у нас вже є і є машина зі сколом на вітровому склі, то варто хоча б спробувати на що здатний китайський ремонтний склад.

  Трохи помучитися з перекладом інструкції на зрозумілу мову ми остаточно визначилися з місцем ремонту та почали підготовку. Для початку ненависний скол був знежиреним антисиліконом і його края зачищені голкою від медичного шприца. Медичний шприц як робочий інструмент був обраний не випадково, так як форма голки дозволяє саме вичищати забруднення з делікатних місць, а не заштовхувати їх ще глибше.

  Очистивши та знежиривши місце ремонту, ми встановили на ньому так званий інжектор, який входить в комплект поставки і призначений для заповнення відколу ремонтним герметиком під тиском, але в нашому випадку ефективного заповнення так і не відбулося, незважаючи на чітке дотримання інструкції.

  З іншого боку, заповнення відколу, це тільки проміжний етап, герметик повинен ще полимеризоваться і можливо тоді скол зникне. Для полімеризації ремонтного складу потрібен ультрафіолетовий джерело світла, наприклад, спеціальна лампа, або сонячне світло.

  Природно лампи у нас не виявилося, тому заповнювали скол ми в тіні, а для полімеризації складу викотили машину під сонце на 20 хвилин, як цього вимагає інструкція.

  Але дива знову не сталося, герметик то полимеризованной і як би “заклеїв”скол, але візуально пошкоджена ділянка стала ще більш помітною, так як в його центрі з'явилася чорна цятка. А значить китайський “Чудо герметик” виявився неякісним засобом з недобросовісної реклами.

  Підсумок

  Отримавши такий досвід, ми зробили висновок, що в питанні ремонту стекол краще віддати перевагу ремонтним герметикам від перевірених брендів, або звернутися до фахівців.

  Завершена