0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Надійна охоронна система. Автосигналізація Scher-Khan MOBICAR A

  13.06.2018

  Перше питання, яке хвилює людину, що здобуває автомобільну сигналізацію, це звичайно ж її надійність та стійкість до інтелектуального злому.

  Буквально ще 10 років тому охоронні системи Scher-Khan відповідали цим вимогам та займали лідируючі позиції на ринку. Ця утопія тривала до тих пір, поки в продаж не надійшли сигналізації з діалогової системою кодування сигналу, які на сьогоднішній день не можуть бути розкриті за допомогою код-граббер.

  Системи Scher-Khan чомусь прирівняли до сигналізацій з динамічним ключем, який вже давним-давно відкривається за дві секунди і, дійсно, Scher-Khan використовує динамічний ключ, але фахівці цієї компанії змогли зробити динамічний ключ не менш надійним ніж діалог. На практиці ж виявилося, що ці зусилля були марні, так як довести недосвідченому користувачу, що динамічна кодування сигналу від Scher-Khan це щось інше, ніж класичний діалог просто неможливо.

  З цієї причини позиції на ринку охоронних систем у колишнього лідера сильно похитнулися і, грубо кажучи, не втративши своєї надійності сигналізації Scher-Khan морально застаріли.

  Але, тим не менше, і сьогодні можна зустріти користувачів, які як і раніше довіряють безпеку своєї машини “Шерханом”, при цьому варто відзначити, що у систем з динамічним кодом немає затримки в передачі сигналу, як у діалогового коду.

  MOBICAR A

  Нові сигналізації Scher-Khan почали використовувати найнадійнішу систему кодування сигналу AES 128. Однією з таких сигналізацій стала MOBICAR A, яка об'єднала в собі всі необхідні сучасні функції і доступну ціну.

  MOBICAR A - двостороння охоронна система, що працює на що забезпечує безперебійну роботу:

  • частоті 868 Мгц;

  • обладнана CAN модулем;

  • модулем безключового обходу іммобілайзера;

  • автозапуском;

  • інтелектуальним турботаймером;

  • датчиком нахилу/удару/переміщення;

  • системою зниження ризику ДТП.

  Незважаючи на такий широкий функціонал, комплектація у цій сигналізації мінімальна, або навіть біднувата.Хоча з іншого боку, в компактній упаковці ви знайдете все необхідне для установки системи, а саме:

  • сирену;

  • реле блокування;

  • кінцевик капота;

  • антену;

  • центральний блок;

  • проводку;

  • брелок з двостороннім зв'язком.

  Правда, серед перерахованих компонентів, немає заявленого датчика нахилу/удару/переміщення, насправді він є, просто датчик не окремий, а вбудований в центральний блок сигналізації, і тому блок сигналізації при установці потрібно жорстко фіксувати на кузові машини, зате чутливість всіх датчиків можна налаштувати з брелка сигналізації.

  Варто звернути увагу на те, що брелок управління у цій системи всього один, але назвати це великим мінусом можна, так як Scher-Khan MOBICAR A підтримує управління системою з кнопок штатного ключа автомобіля, і тому брелок і зовсім може бути незатребуваним.

  До речі, раз мова зайшла про брелоку, то варто сказати і про дальність передачі сигналу. Заявлена виробником дальність від брелка до авто 1200 м, а від авто до брелка 2000 м, але ми то знаємо, що зазвичай виробник сильно завищує ці характеристики. Тому протестувавши MOBICAR A на дальність в центрі міста ми можемо сказати, що стабільність передачі сигналу від брелка до автомобіля на відстані 240 метрів починає “кульгати”, а на дистанції 287 метрів сигнал повністю пропадає, рівно на такій же відстані система працює і в форматі машина-брелок,тобто радіус роботи цієї сигналізації в центрі міста становить близько 300 метрів.

  1. Аналогічними параметрами дальності володіє Pandora DX70. Starline A63 від брелка до автомобіля працює на тих же 300 метрах та виграє по дальності тільки в форматі машина - брелок 500 метрів.

  2. Максимально наближена до такого радіусу дії “бюджетку” Convoy MP80 від брелка до машини працює на 180 метрах, а від автомобіля до брелоку на 300 метрах.

  Що стосується автозапуску, то дана система як і більшість сучасних сигналізацій дозволяє заводити машину по CAN, правда для деяких марок та моделей машин може знадобиться додаткове реле. Те ж саме стосується і безключового обходу іммобілайзера для якихось авто він можливий, а для якихось немає. Більш точний список машин підтримують запуск по кану і безключовий обхід іммобілайзера завжди можна знайти на офіційному сайті Scher-Khan.

  Ще одна інновація сигналізації MOBICAR A в системі зниження ризику ДТП, ця система відстежує швидкість руху машини, і при різкому зниженні швидкості, а саме на 20 км/год у машини включається аварійна сигналізація, яка сповіщає інших учасників дорожнього руху про виниклі у вас проблеми.

  Підсумок

  Весь інший функціонал цієї сигналізації мало чим відрізняється від інших продуктів з цього цінового сегмента, і тому приділяти йому особливу увагу не має ніякого сенсу. В цілому можна сказати, що Scher-Khan MOBICAR A за досить помірну ціну пропонує хороший набір сучасних функцій. Головне уточнити перед покупкою, чи підтримує ця сигналізація установку по CAN на ваш автомобіль.

  Завершена