0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Завершальні штрихи в системі зберігання інструментів

  14.06.2018

  Коли робочий простір в гаражі, або майстерні продумано і організовано, придбані тумби, шафи, візки, ящики та інші меблі для зберігання інструментів, залишається продумати останні штрихи в максимально зручному облаштуванні робочого простору. Невеликі аксесуари, такі як ложементи, чохли, полки, осередки, планки та магнітні тримачі дадуть можливість систематизувати навіть найдрібніші деталі і добитися ідеального порядку в інструментах.

  Ложементи для інструментів призначені для розміщення в висувних відділеннях візків, тумб або ящиків для інструментів. Ложементи, як правило, мають стандартні розміри і підходять для більшості типів інструментальної меблів з висувними ящиками.

  Форма ложемента заздалегідь передбачена для кожного виду інструментів (ключі, пасатижі, викрутки, торцеві головки і ін.). Залежно від типу інструментів осередку ложемента матимуть різний вигляд. Це дає можливість правильно розмістити інструменти та запобігти їх зміщення під час відкривання/закривання відділення меблів.

  Матеріалом для виготовлення ложементів може служити пластик, або етиленвінілацетат (EVA). Пластикові ложементи жорсткі, міцні не піддаються впливу перепаду температур та вологості. Ложементи ізетіленвінілацетата м'які, володіють стійкістю до масел, бензину, лугів та інших хімічних речовин, а також після деформації швидко повертаються в колишню форму.

  Чохли для інструментів оснащені безліччю кишень та призначені для розміщення інструментів одного, або різних типів. Чохли мають найрізноманітніший крій, завдяки чому, такий аксесуар можна підібрати практично для будь-якого типу ручного інструменту, або того набору інструментів, який часто використовується і завжди повинен бути під рукою.

  Чохол можна використовувати як стаціонарний аксесуар, повісивши його на стіну за допомогою спеціальних отворів або як засіб для транспортування інструментів. Його можна складати та згортати, він без проблем поміщається в ящик, тумбу або візок для інструментів

  Чохли виготовляються з поліестеру, який володіє високою міцністю, водовідштовхувальні властивості, а також стійкістю до агресивних атмосферних факторів.

  Полиці призначені для підвішування на стіну, панель верстата або іншу вертикальну поверхню, а також, при наявності ніжок, можуть встановлюватися горизонтально. Конструкція полиць передбачає безліч отворів різної форми для різних типів інструментів. Полиці зручні тим, що дозволяють тримати все необхідне прямо над робочою поверхнею столу, або верстата. Виготовляються з ударостійкого та зносостійкого пластика.

  Планки дають можливість впоратися з завданням організованого зберігання великої кількості торцевих головок. Конструкція металевих планок складається з певної кількості посадочних місць для торцевих головок з конкретним розміром приєднувального квадрата. Кожне посадочне місце на планці відповідає розміру квадрата головки. Таким чином, майстер може розсортувати наявні торцеві головки в залежності від розміру квадрата і знати які розміри де шукати.

  Планки зручні для стаціонарного зберігання головок, так як мають отвори для фіксації на стіні, панелі верстата, а також можуть служити мобільним засобом, так як легко поміщаються в ящик або візок для інструментів.

  Комірки є універсальними ємностями і підходять для зберігання ручних інструментів, елементів кріплення, витратних матеріалів, інструкцій та безлічі інших речей. Високі стінки осередків захищають вміст від випадання навіть під нахилом. Фронтальна частина лотка, як правило, оснащена місцем під стікер, на якому вказується тип вмісту для підтримки порядку.

  Зручно застосовувати осередки з інструментальними шафами та верстаками, зонуючи таким чином місце на полицях, або розміщуючи необхідне на робочому столі. Осередок завжди можна витягти та взяти з собою до місця роботи. Особливістю лотків є наявність системи кріплення, яка дозволяє встановлювати один на одного лотки однакового розміру. Таким чином можна об'єднувати лотки в цілі вертикальні модульні системи зберігання.

  Магнітні тримачі є допоміжним засобом для проведення ремонтних робіт та зберігання інструментів. У сфері автомобільного ремонту найбільш поширеними стали магнітні підноси для утримування металевих інструментів та деталей. Залежно від кількості та потужності магнітів підноси можуть утримувати в середньому від 2-х до 4,5 кілограм вмісту. Головною перевагою таких власників є те, що їх можна розміщувати в горизонтальному, вертикальному і навіть перевернутому положенні, при цьому деталі залишаються на місці. Фіксуються такі власники на будь-якої металевої поверхні, включаючи пофарбований кузов автомобіля або візок для інструментів. Для запобігання подряпин на поверхні, з якою контактує держатель, магніт покритий тонким гумовим шаром.

  Існують і інші види тримачів:

  - гачки– кріпляться до панелі верстата, бічній частині візка, дверцята шафи або іншим металевим поверхням, використовуються для навішування інструментів, ключів та ін.

  - тримачі для цвяхів – утримують цвяхи, або інші елементи кріплення в момент їх забивання, дозволяють тримати руки на безпечній відстані.

  - браслеты –надягають на зап'ясті іфіксіруют кріпильні елементи (цвяхи, шурупи та ін.) в процесі роботи

  - стрічки – гнучка стрічка на клейовий основі, фіксується на стіні, використовується для невеликих інструментів і дрібних деталей.

  - затискачі – використовуються для фіксації паперів на металевих поверхнях

  - ємності – оснащуються магнітними різьбовими кришками за рахунок яких фіксуються на металі.

  Завершена