0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Види аерозольних фарб

  23.06.2018
  В процесі експлуатації автомобіля на його елементах кузова виникають різного виду ушкодження, наприклад, подряпини та відколи, пов'язані з механічним впливом і вимагають оперативного усунення – фарбування.
  Повне фарбування кузова — це довгостроковий та дорогий процес, який не доцільно застосовувати в разі невеликих пошкоджень лакофарбового покриття. В даному випадку на допомогу автовласникові приходять автокраски в аерозольних балончиках.
   

  Такі фарби мають ряд переваг:
  1. Вони прості у використанні і не вимагають особливих навичок або інструментів– процедуру, при дотриманні певних правил, можна виконати у власному гаражі.
  2. Фарбу з балончика легко наносити, вона лягає тонким та рівним шаром, забезпечуючи простоту та зручність використання.
  3. Широка колірна гамма гарантує точний підбір фарби до будь-якого відтінку кузова. 
  4. Економічність та раціональність для фарбування невеликих площ покриття. Відсутність необхідності купувати додаткові матеріали для роботи, більшість з них знайдеться в господарстві.
  З іншого боку, такі фарби не позбавлені недоліків:
  1. Відсутність можливості змішувати відтінки між собою. З іншого боку, величезний вибір фарб дозволяє знайти будь-який необхідний відтінок в готовому вигляді.
  2. Для отримання чітких меж необхідно використовувати трафарет або малярську стрічку.
  3. Неможливість фарбування на вулиці навіть при найменшому вітрі.
  4. Висока вартість при фарбуванні великих поверхонь.

  Вибір фарби в аерозольному балончику.
   
  Існує два основні методи по підбору кольору фарби:
  1. Вибір за номером відтінку. Найшвидший, але в той же час пов'язаний з деякими труднощами. Незважаючи на повний збіг номерів кольору кузова і фарби, може бути помітний перехід між пофарбованою поверхнею та заводською фарбою. Під з метою уникнення таких«нестикувань» рекомендується нанести фарбу з балончика на шматок металу або пластику, а після висихання піднести до кузова та порівняти відтінки.
  2. Комп'ютерний підбір кольору, який надають вузькоспеціалізовані магазини. Такий підбір забезпечить абсолютно точний збіг кольору аерозольної фарби і кузова.
  Також, дуже важливо визначитися для яких цілей вам потрібно фарба, так як фарба одного виду може призвести до неможливості використання для різних поверхонь.

  Основні види фарб:
  Емалі– на даний момент найпоширеніші автокраски, так як відрізняються багатством вибору відтінків і є оптимальним варіантом між естетичністю зовнішнього вигляду, тривалістю служби та розумною ціною. Основне призначення таких фарб - зафарбовування потертостей, подряпин та відколів на поверхні. Існують особливі види автоемалей, що надають додаткові ефекти хрому або металіка.
  Фарби для пластмас мають відмінну адгезію до пластикових елементів без їх попередньої підготовки. Залежно від складу, такі фарби можуть утворювати абсолютно будь-яку поверхню, в тому числі глянцеву, оксамитову, шорстку. До того ж, такі фарби допомагають зберегти цілісність пластикового елемента, захищаючи його від механічних пошкоджень.
  Термостійкі –фарби, розроблені на основі кремнійорганічних сполук і здатні витримувати високі температури (деякі до 850 градусів Цельсія) без порушення цілісності та злущування. Також, термостійкі фарби не бояться впливу парів та різних хімічних речовин. Знаходять своє застосування для фарбування гальмівних барабанів та супортів, а також інших елементів, що нагріваються.
  Сьогодні стрімко набирають популярність люмінесцентні та флуоресцентні фарби. На перший погляд, вони не мають ніяких відмінностей від звичайних автоемалей, але це тільки на перший погляд. Такі фарби в складі містять особливий компонент – люмінофор –який в разі люмінесцентних фарб світиться в темряві, а в разі флуоресцентних – під світлом ультрафіолетових ламп. 
  Завершена