0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як уникнути появи корозія на клемах акумулятора.

  23.06.2018
  Якщо ви коли-небудь заглядали в моторний відсік вашого автомобіля, ви знайомі з клемами акумулятора. Але, якщо автомобіль вже застарів або Ви купили старий автомобіль то знайомі з корозійної стійкої акумуляторної батареї. Деякі водії вважають що це нешкідливо, і не надають цьому великого значення. Але ж корозія на клемах акумулятора може стати неприємною причиною серйозних проблем в автомобільній електроніці. Час від часу це може бути причиною, по якій Ваш автомобіль виходить з ладу або зовсім припиняє працездатність.
   
   
   
  Для того щоб уникнути проблеми з корозією на автомобільних клемах, необхідно знати чому це відбувається. У даній статті ми постараємося детально пояснити через що клеми акумуляторної батареї корродируют.
   
  Є основні 5 причин корозії клем акумулятора
  • Витік електроліту
  • Перезаряжаемость акумулятора
  • Реакція в мідних затискачах
  • Перезарядка
  • Вік акумулятора
  Сама корозія на автомобільних клем має багато видів, саме тому, що це відбувається з багатьох причин. Він може відрізнятися за зовнішнім виглядом, текстурі і кольору, в залежності від його причини. Отже, ось перші 5 причин корозії на акумуляторних клемах.
   
  Витік електроліту
  Витік в рідинах автомобільної батареї дуже можлива. Коли через пошкодження або відсутності належного технічного обслуговування електроліт тече і накопичується на клемах, тоді виникає корозія. Це часто відбувається в герметичних свинцево-кислотних батареях. У разі, якщо батарея затоплена свинцево-кислотної батареєю, ймовірність витоку електроліту вище. В обох випадках накопичення електроліту викличе корозію. Це може статися навіть з літієво-іонними батареями, використовуваними в гібридних автомобілях
   
  Перезаряжаемость акумулятора
  Занадто багато акумуляторної води також може викликати проблеми. Потрібно заповнити його тільки до найвищих маркерів, і не далі. Оскільки клеми виготовлені з металів, які можуть корродировать, будь-який надлишок води, що надходить з вентиляційних отворів, викликає їх корозію при контакті.
   
  Реакція в мідних затискачах
  Зазвичай затискачі, що з'єднують акумулятор з проводами, виготовляються з міді. Тепер, згадаємо трошки хімію, ви знаєте, що мідь не може роз'їдати все сама по собі. Але струм, який проходить через нього, виробляє сульфат міді, що викликає корозію клем акумулятора Це проявляється в блакитному осаді, який утворюється навколо терміналів. Само собою зрозуміло, це може зробити термінали слабкими і пошкодити безпосередньо сам акумулятор.
   
  Перезарядка
  Так, перезарядка акумулятора також може привести до корозії. У разі перезарядки акумулятор нагрівається. Він також стає сховищем кінетичної енергії, яке змушує його розширюватися за обсягом. Будь то запечатаний вид або затоплений, він в кінцевому підсумку виштовхує електроліт з вентиляційних отворів, або тріщин (якщо є). В кінцевому рахунку, акумуляторні клеми несуть основний тягар.
   
  Вік батареї
  Навіть якщо ви підтримуєте автомобіль так, як повинно бути, 5 років становить максимальна зарядка автомобільного акумулятора. Крім цього, звичайно, ви побачите корозію. Кращий спосіб уникнути корозії на автомобільному акумуляторі стежити за графіком автосервісу і слідувати правильній пораді по обслуговуванню автомобіля. Переконайтеся, що ви не зловживаєте автомобільної батареєю, використовуючи безліч автомобільних гаджетів і інших різноманітних пристроїв, коли автомобіль знаходиться в  неробочому стані, а також не використовуйте його при коротких поїздках. Зберігання акумуляторної батареї вашого автомобіля в хорошій формі може допомогти уникнути корозії.
   
  Для додаткового захисту слід використовувати спеціальні антикорозійні засоби які запобігають передчасному поява корозії на акумуляторної клеми. Ви можете придбати антикорозійний засіб в нашому магазині або ж інтернет магазині в розділі Рідини та мастила для акумуляторів.
  Варто звернути увагу, що не рекомендується застосовувати для очищення клеми від корозії не призначені для цього хімічні розчини, адже вони можуть сильно пошкодити порожнину самого акумулятора.
  Завершена