0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Защита от угона ретранслятором ("удочкой"). Иммобилайзер Starline i96 CAN LUX. Охранная система

  25.06.2018

  айпопулярнішим засобом автоугонів сучасних автомобілів сьогодні, без сумнівів, можна назвати - ретранслятор або “вудку”. Перш за все, такого способу викрадення схильні автомобілі з бесьключевой доступом.

  Система безключового доступу KEYLESS, називається такий умовно, і має на увазі не повна відсутність ключа, а відсутність необхідності діставати ключ з кишені. Для того щоб потрапити в автомобіль досить, маючи при собі ключ, просто підійти до машини, після чого автомобіль по радіоканалу сканує наявність ключа у водія і відкриється.

  В принципі, те ж саме станеться і з запуском двигуна ключ не потрібно діставати з кишені досить буде просто натиснути кнопку пуск на торпедо автомобіля і він заведеться. Загалом якщо орієнтуватися на сучасний автопром, то без перебільшень можна сказати, що час металевих ключів і замкових щілин пройшло.

  Почалася ераа “інтелектуальних”

  Авто-викрадачі навчилися ретранслювати сигнал рідного ключа практично з будь-якої відстані. Тобто, власник може залишити автомобіль на парковці, вийти у своїх справах, наприклад, в магазин чи кафе, до нього просто підійде викрадач з ретранслюючим пристроєм і передасть сигнал ключа своєму спільнику, який буде знаходитися біля автомобіля. Таким чином, зламана машина заведеться так само легко, як і при наявності рідного ключа і на ній можна їхати в будь-якому напрямку.

  Щоб убезпечити машину від такого способу викрадення знадобляться додаткові засоби захисту. Одним з таких засобів можна назвати новий іммобілайзер Starline i96 CAN LUX.

  Комплект Starline i96 CAN LUX

  Комплект Starline i96 CAN LUX складається з безлічі компонентів, але після установки всі вони будуть не видимі та заховані під обшивкою машини, а у водія крім штатного ключа з'явиться ще 2 мітки іммобілайзера. І якраз ці мітки роблять викрадення автомобіля неможливим. Навіть в тому випадку, якщо зловмисники заволоділи рідним ключем від автомобіля, не кажучи вже про той самий ретранслятор. Принцип роботи міток полягає в тому, що коли мітка знаходиться поза полем зору автомобіля система безключового доступу блокується і відкрити машина неможливо навіть рідним ключем. Для того щоб відновити доступ до автомобілі у водія повинна бути при собі радіо мітка.

  Крім відкриття автомобіля такі мітки можуть блокувати і роботу двигуна. Без мітки можна зробити пуск двигуна, а, відповідно, рівень безпеки ще вище. На відміну від більшості інших иммобилайзеров мітки Starline i96 CAN LUX працюють за технологією Bluetooth, а тому захист радіоканалу буде більш надійний.

  До того ж, замість мітки можна використовувати звичайний смартфон, головне встановити на нього фірмовий додаток“Старлайн ключ”. При цьому не варто переживати, що використання смартфона замість мітки якось знизить рівень безпеки, передача сигналу відбувається в діалоговому форматі, а це виключає як перехоплення сигналу, так і його ретрансляцію.

  Що стосується самих Bluetooth міток, то їх сигнал ретранслювати неможливо з тієї ж причини, і найголовніше bluetooth мітки Starline оснащені акселерометром, який може переводити їх в сплячий режим, коли мітки лежать нерухомо (наприклад, коли ви стоїте в черзі або сидите за столиком в ресторані), таким чином, “спляча” мітку не видає ніякого сигналу і зловмисники навіть не можуть зрозуміти, що ваш автомобіль обладнаний додатковим засобом захисту.

  Крім блокування безключового доступу та блокування двигуна, іммобілайзер i96 CAN LUX може блокувати роз'єм OBD2, що виключає можливість підключення до машини додаткових коштів злому, використовуваних для програмування додаткових ключів або перепрограмування бортового комп'ютера.

  Центральний блок іммобілайзера має дуже мініатюрні габарити і тому його можна заховати абсолютно в будь-якому місці в машині, а приставка “CAN” в назві моделі має на увазі можливість прямого підключення до цифрової шині автомобіля, а це дає можливість прямого підключення до блоку управління двигуном і блокування двигуна буде відбуватися штатними засобами автомобіля без використання додаткових реле, що також сприятливо позначається на надійності системи.

  Для додаткових блокувань, наприклад, для блокування паливного насоса в комплекті з іммобілайзером ви знайдете додаткове радіо реле. Бездротове реле тримає зв'язок з основним блокам по радіоканалу, а вже по дротах блокує необхідні ланцюги. Також за допомогою цього реле можна керувати додатковим замком капота Starline, одним з переваг такого реле можна назвати можливість програмування в нормально замкнутий або нормально розімкнутий режим, висловлюючись більш звичною мовою, якщо реле запрограмувати в нормально розімкнутий режим, то навіть в тому випадку якщо блок від іммобілайзера був виявлений викрадачами деактивовано реле все одно буде блокувати вибрані електроланцюг. А так як провідного зв'язку між блоком і реле немає знайти його буде вкрай складно.

  Підсумок

  Отже, всього 2 мініатюрні радіопозначки дозволяють захистити автомобіль від усіх можливих способів викрадення. Але для того щоб використовувати іммобілайзер Starline максимально ефективно, його мітки ні в якому разі не можна носити на одній зв'язці з ключем так як зловмисники можуть викрасти ключ і відповідно в їх розпорядженні виявиться додаткова мітка.

  Найоптимальніше місце для зберігання мітки портмоне з документами на автомобіль. У такому випадку, ви ніколи не втратите мітку і ніколи не забудете документи, так без документів машина не відкриється і не заведеться.

  Завершена