0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Чи можна швидко знайти і замінити кріплення опори капота?

25.06.2018
   Кріплення опори капота. Цей автокрепіж ще можуть називати фіксатором, засувкою, затискачем, скобою, підставкою або кліпсою. Їх функція полягає у фіксації опори в складеному стані і запобіганні її поломок, а також вібрації і шуму. Заміна цих кріплень стає необхідною автовласникові після пошкодження кріплення в результаті удару, наприклад, при заміні акумулятора, втраті, при ремонтних роботах або виході з ладу через тривале використання, протягом якого деталь піддавалася постійним механічним і температурним навантаженням. Будь-яка пластикова деталь згодом стає більш крихкою, але цей час залежить від якості пластику і може становити від 2 до 10 років. Самостійний ремонт цього кріплення забирає багато часу і зусиль і, як правило, не дає довготривалого та якісного результату. Сьогодні підбір і заміна цього кріплення займає зовсім небагато часу, а вартість виробів дуже невисока. В асортименті нашого сайту представлені кріплення опори капоту для всіх відомих марок автомобілів. Підбір також можна здійснити за діаметром опори і діаметром кріплення, яке фіксується в кузові. До того ж, товари промарковані ОЕМ номерами для швидкого підбору необхідного аналога. У картці товару, крім фотографій кріплення, приведено схематичне зображення кріплення з позначенням місць вимірів діаметрів. Кріплення між собою легко порівняти за найбільш детальним переліком характеристик на ринку.
   Кріплення трубок і проводів. Використовуються для фіксації гальмівних або паливних трубок, трубок омивача, магістральних трубопроводів і електричних проводів. Часто розташовуються в місцях з підвищеними навантаженнями у вигляді вібрацій, дії реагентів, солей, температур та іншого. Оскільки ними кріпляться відповідальні елементи важливо підбирати кріплення, ретельно звіряючи його характеристики з оригінальною деталлю. Це забезпечить надійність і щільність фіксації. Якщо трубки або дроти будуть провисати це може привести до їх обриву. Не варто недооцінювати важливість цих недорогих деталей, так як вони можуть запобігти передчасному ремонту багатьох систем. Часто кріплення доводиться демонтувати, а зробити це без його пошкодження буває не завжди можливо. Якщо кріплення було встановлено понад п'ять років тому, його бажано замінити при ремонтних роботах. Для цього їх можна замовити заздалегідь. Розрізняються моделі за кількістю захоплень, їх діаметрам і діаметром кріплення, яке фіксується в кузові. На нашому сайті також можна порівняти різні моделі за кольором, зоні застосування і переліку автомобілів, для яких воно було виготовлено.
   Важливо враховувати умови зберігання пластикових виробів. Навіть якісні кріплення, що зберігаються на холодних складах і прилавках під відкритим сонцем можуть постаріти ще до їх використання в автомобілі і ламатися навіть при встановленні.
   Хоча багато отворів для кріплень робляться стандартними, дуже важливо підбирати кріплення не "на око", а звіряючи його точні розміри. Велике значення може мати різниця в діаметрі всього в 0,5 мм. У наших роздрібних магазинах представлені стенди з декількома тисячами одиниць найбільш популярних кріплень. Щоб переконатися в якості кліпси досить скласти її вусики, імітуючи вхід деталі в отвір, після чого відпустити їх і поспостерігати чи повністю вони повернулися до початкового вигляду. Якщо вони не розпрямилися або побіліли в місці вигину, це кріплення краще не купувати. Якщо ж кріплення повернулося до початкового вигляду, то воно прослужить довго і не зламається при повторному монтажі. Саме з такого високоякісного пластику виготовляються представлені у нас моделі, а їх невисока ціна і величезний асортимент радують багатьох любителів вже не перший рік.
Завершена