0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Догляд за шинами. Чорніння гуми. Який засіб краще

  04.07.2018

  У даній статті ми поділимося результатами тесту чотирьох суто американських засобів, призначених для чорніння гуми. Сполучені Штати Америки можна назвати умовний батьківщиною автомобільної хімії, так як більшість засобів по догляду за автомобілем виробляються саме там. За результатами наших тестів саме американська хімія найчастіше показує найкращі результати. Для тесту ми вибрали такі засоби по догляду за покришками:

  Кондиціонери очищувач Hi-Gear HG5333

  Кожним з цих коштів ми обробили по 1 колесу. Після чого піддали їх випробуванням дорожньою ситуацією та погодною стихією. Кондиціонери очищувач Hi-Gear HG5333 - найпростіший та зручний у використанні засіб. Все що потрібно зробити це добре струснути балон і просто розподілити кондиціонер по покришці. Терти покришку ганчіркою або щіткою не потрібно, активна піна сама вбереться в структуру покришки і висохне, зрадивши шинам новий вид.

  Розпилювач кондиціонера гуми Хайгер сконструйований таким чином, що засіб розпорошується широким“факелом”, а тому його потрапляння на колісні диски, ковпаки та протектор неминуче. Для вирішення цієї проблеми при собі бажано мати ганчірку, якою можна прибрати надлишки кондиціонера. До речі, потрапив на ковпак або колісний диск очищувач шин непогано його очищає, тому Hi-Gear HG5333 можна назвати свого роду очищувачем 2 в 1.

  Очищувач шин пінний Abro TC-800 595г

  Очищувач від Abro, за способом застосування, виявився ще зручніше ніж Hi-Gear:

  • по-перше, його на 150 грам більше;

  • по-друге, наносити цей засіб можна навіть на мокру гуму відразу після миття, що дозволяє заощадити час.

  Розпилювач Abro зроблений акуратніше, ніж у Hi-Gear. Завдяки цьому, піна наноситься на покришку точніше і не потрапляє на ковпак, диск або протектор, що сприятливо позначається на економії чернітеля. Після нанесення пінного очищувача шин Abro TC-800 додаткова обробка покришки щіткою або губкою не потрібно. Все що потрібно зробити - дочекатися повного висихання.

  Чорнитель та блиск для шин NOWAX NX75006 Tyre Shine

  Чорнитель та блиск для шин NOWAX має обсяг цілих 750 мілілітрів і випускається в форматі не аерозолю, а тригера. У застосуванні NOWAX трошки складніше, ніж Hi-Gear та Abro.

  Спочатку емульсію потрібно розподілити по оброблюваної поверхні за допомогою розпилювачів, а потім добре втерти її в гуму губкою, або щіткою.

  Блиск і захист для шин та гуми Mothers Speed Tire Shine MS16915

  І останній учасник тесту - повністю американське засіб Mothers Speed Tire Shine MS16915. Всі написи на упаковці написано англійською мовою, що ще раз підкреслює породистість чорнителя. В першу чергу Mothers призначен для використання на внутрішньому ринку Сполучених Штатів Америки.

  Даний чоритель можна наносити двома способами:

  • розподілити по покришці та дочекатися висихання;

  • втерти чорнитель в покришку губкою, або щіткою.

  У нашій ситуації ми вибрали 2-й варіант, так як на наш погляд він більш ефективний.

  Підсумок

  Після нанесення чотирьох засобів та повного висихання можна констатувати, що покришки оброблені Hi-Gear та Abro в цілому виглядає непогано, у них спостерігається мокрий блиск та глибокий чорний колір, але з іншого боку, не можна сказати, що ефект супер вражаючий. Обидва ці кошти лягли на покришку плямами, і на наш погляд, не зайвим буде після їх нанесення пройтися по колесу щіткою.

  Покришка оброблена чорнителем NOWAX по глибині кольору і ступеня блиску виглядає аналогічно Hi-Gear та Abro, але так як ми наносили цей склад щіткою, засіб розподілилося по покришці рівномірно.

  Найбільш вражаючий ефект поки спостерігається після використання Mothers Speed Tire Shine, колеса придбали глибокий чорний колір та яскраво виражений мокрий блиск.

  Тепер перейдемо до випробувань, за три дня піддослідна машина проїхала близько трьох кілометрів і весь цей час на вулиці переважала суха сонячна погода. Але тим не менш, деякі колеса навіть при такій делікатної експлуатації трохи змінили свій вигляд. Самим виграшним, як і раніше, виглядають колеса оброблені засобами NOWAX та Mothers. Тут ще раз варто відзначити, що машина експлуатувалася в суху погоду, а ми прекрасно знаємо, що під час дощу чорніння частина з коліс змивається.

  Тому, не чекаючи дощу, ми вирушили на автомийку і помили всі колеса за допомогою апарату високого тиску. Після контакту з водою та повного висихання колеса трохи змінили свій вигляд, але не глобально, вони як і раніше залишалися чорними в деяких випадках був присутній глянцевий блиск.

  Наступні чотири дні на вулиці так само спостерігалася суха сонячна погода і ніяких опадів помічено не було, в цей період автомобіль проїхав близько 120 кілометрів. За цей час колеса істотно змінили свій зовнішній вигляд, наприклад, колеса оброблені засобами Hi-Gear та Abro посіріли і у них пропав глянсовий, або мокрий блиск, при цьому плями на покришках стали ще помітніше (плями утворилися від нерівномірного нанесення засобу, згідно з інструкцією Hi- Gear та Abro наносяться без використання губки, або щітки).

  Що стосується NOWAX та Mothers, то ці колеса виглядають трохи краще і на нашу суб'єктивну думку, шина оброблена чернітелем Мазерс виглядають найкраще.

  У глобальному плані, по глибині чорного кольору, всі чотири колеса виглядають приблизно однаково і якщо сильно мені придивлятися помітити різницю вкрай складно. Той момент, що колеса оброблені засобами Hi-Gear та Abro виглядають трохи гірше, швидше за все, пов'язаний не зі складом самого чорнителя, а з неправильним способом нанесення, і незважаючи на те, що написано в інструкції ми б рекомендували при експлуатації цих замобів використовувати спеціальну щітк,у або поролонову губку.

  Завершена