0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Так чиє ж масло Totachi

  04.07.2018

  Не так давно в нашій мережі з'явилося оригінальне японське масло від ексклюзивного для нашої та сусідніх країн бренда Totachi. Хоча, судячи з коментарів, під нашими відео в Росії вже встигли не тільки познайомиться з цим брендом, а й розкрити світову змову, пов'язаний з маслами Totachi. Якщо вірити прихильникам теорії змови, то насправді, Totachi - це споконвічно російський продукт випускається ЗАТ “Обнінскоргсінтез”і ніякої Японією він не пахне, максимум чим він пахне це нафтопродукти.

  Велика кількість подібних висловлювань мене сильно збентежило. Я вирішив провести своє маленьке розслідування, в результаті якого зібрав багато документів, що підтверджують японське походження масел Totachi. До таких документів належать:

  • Сертифікат дистриб'ютора з підписами президента та головного виконавчого директора компанії Totachi;

  • Український сертифікат відповідності, в якому чітко вказана країна виробництва Японія;

  • Схвалення масел Totachi світовими автовиробниками з усіма підписами та печатками;

  • Сертифікат якості ISO 9001 в якому виробником заявлено токійський завод компанії NIKKO SANGYO CO., LTD.

  Компанія NIKKO SANGYO CO., LTD займається виробництвом та продажем нафтопродуктів, в тому числі машинних мастил з 1946. Є головним партнером Totachi. На кожній каністрі масла Totachi адреса був призначений додатковий виробництва, який збігається з адресою токійського заводу NIKKO SANGYO CO., LTD, що підтверджує японське виробництво масла та існування реального виробництва в Японії. Також країна виробництва підтверджується штрих кодом на упаковці.

  Сама ж компанія Totachi була заснована в 1998 році. Це зазначено на цьому офіційному сайті компанії, який не має ні найменшого відношення до Росії, що підтверджує перевірка домену сайту. Так звідки ж взялася інформація, що це масло російське і бренд належить нікому ІП Тунгусову Д.Г?

  Насправді все до неподобства просто, у Totachi є три серії масел перша з яких це Totachi Signature.

  Totachi Signature

  Totachi Signature - преміальні масла виготовлені з базових масел 4-ї та 5-ї груп (поліальфаолефінів), тобто, це повністю синтетичні моторні масла, вироблені на спільних виробничих потужностях Totachi KOUGYO CO. та NIKKO SANGYO CO., LTD, до речі, базові масла поставляє корпорація ExxonMobil і, власне кажучи, саме таке масло можна побачити на полицях магазину База Автозвука.

  Totachi NIRO

  Друга лінійка називається Totachi NIRO. Це продукт класу стандарт, який розроблений під потреби російського ринку, і виробляються такі моторні масла на основі базових масел 2-ї та 3-ї груп, грубо кажучи, з мінералки та напівсинтетики.

  Базові масла для серії NIRO поставляє заснована 1974 році Малайзійська нафтогазова компанія PETRONAS.

  Таким чином, Totachi Signature та Totachi NIRO це два абсолютно різних за якістю і призначенню продукту, до того ж, зроблених з різного сировини. Як виробника масел даної лінійки був вибраний той самий ЗАТ“Обнінскоргсінтез”, а ІП Тунгусо Д.Г став ексклюзивним партнером Totachi в РФ.

  Відрізнити масла серії Signature та NIRO досить просто синтетичні моторні масла Signature випускаються в металевій каністрі з металевою ручкою та металевою пробкою, в той час як у NIRO пробка та ручка пластикові. А якщо прочитати інформацію на каністрі, то там чітко буде вказано країну виробництва, так само можна перевірити штрихкод, цю інформацію ніхто не намагається приховати так як Totachi проводиться в Росії офіційно.

  Dento

  Третя лінійка називається Dento - новий преміальний продукт в пластиковій тарі, створений для європейського ринку. В Україні та Росії - масло не поставляється. Та й навряд чи коли-небудь буде постачатися, так як поява на ринку ще одного продукту в пластиковій тарі спровокує ряд чуток про підроблене мастило.

  До речі, що стосується підробок, то масло Totachi ніхто не підробляє. Відповідно, віддавши перевагу цьому бренду, ви гарантовано отримуєте оригінальну продукцію, а ось країна виробництва і якість базових продуктів - вже інша розмова.

  Завершена