0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як швидко усунути стуки і люфти дверей, капота і багажника?

  27.07.2018
  Часто, зіткнувшись з проблемою стукотів, люфтів або перекосу багажника, дверей або капота, автовласники регулюють замки або петлі, але після ретельної тривалої праці докучливі стуки не зникають. Багато хто на власному досвіді переконався, що починати усунення таких труднощів потрібно з перевірки відбійників, які ще називають буферами, демпферами, бамперами або опорними гумками. Часто саме їх заміна допомагає дуже швидко і дешево усунути проблему.
  Ми перерахували деякі симптоми поламаних відбійників: двері багажника стукають на ходу, на вибоїнах чути стукіт (іноді здається, що це підвіска), при закриванні чути удар, двері або капот перекошені, з'явилися відколи на кутах кришки багажника. Важливо згадати, що демпфери часто просто зникають, наприклад після мийки автомобіля, його обесшумліванні, фарбуванні і ремонті.
  При деформації, розтріскуванні, всиханні, зрізанні або отвердінні демпферів все навантаження припадає на металеві частини дверей і корпусу автомобіля і крім неприємного звуку може стати причиною пошкодження лакофарбового покриття, корозії і деформації металу. Деталі, які забезпечують амортизацію виходять з ладу в результаті тривалого впливу ультрафіолету, перепаду температур, застосування агресивних хімічних речовин і солей, при надмірному і регулярному фізичному навантаженні, а також в результаті природного старіння матеріалу. Тому важливо оглядати відбійники раз на рік, наприклад, після зими. Для продовження терміну служби відбійників періодично очищайте їх і збризкуйте аерозольною силіконовою змазкою. Ця процедура буде корисною і при установці нових відбійників.
  Виготовляються, представлені в нашому магазині буфери, з високоміцної гуми, яка стійка до перепаду температур, пластична, зносостійка і міцна на стиск, а також зберігає свої властивості в різних умовах протягом довгого часу. Вони відмінно гасять надмірну силу удару, захищають від пошкодження замки і лакофарбове покриття.
  Навіть в автомобілях з великим пробігом при установці відповідних відбійників закриття дверей і капота відбувається набагато м'якше, ніж зазвичай. Важливо використовувати деталі з відповідними розмірами. Спроби встановити відбійники, які призначалися для іншого автомобіля або відновити ті, що вийшли з ладу часто не призводить до очікуваного результату, оскільки у автомобілів відрізняється вага рухомих елементів кузова, кут і місце їх зближення з кузовом і є певні вимоги до кожного конкретного відбійника. Наявність вибору відбійників на нашому сайті і постійне його збільшення за запитами від покупців роблять пошук і придбання необхідної деталі дуже швидким. Враховуйте, що висота багатьох відбійників регулюється, наприклад обертанням по або проти годинникової стрілки. За допомогою такої простої операції можна домогтися необхідної амортизації і щільності закриття дверей або капота. Кріпляться відбійники дуже просто. Залежно від місця установки і моделі автомобіля вони фіксуються за допомогою установки в пази, вбудованими кліпсами, вкручуванням, за допомогою заклепок, саморізів або болтів. При симетричному розташуванні відбійників на одній деталі автомобіля бажано замінювати обидва демфера, якщо вони прослужили вже кілька років. Це пов'язано зі зміною висоти і пружності старого відбійника, навіть якщо зовні він ще виглядає добре.
  Багато любителів якісної музики в автомобілі при обесшумліванні кузова вважають за краще відразу замінити і відбійники, що вносить велику частку до комфортної їзди. Бажаємо вам насолоджуватися комфортом і тишею в поїздках по будь-яких дорогах.
  Завершена