0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Оновлені багажники Terra Drive. Доступний глянець

  27.07.2018

  З року в рік, все частіше і частіше на дорогах нашої країни зустрічається автомобілі з вантажними боксами на даху. Дивовижний аксесуар став широко доступний завдяки українській компанії Terra Drive, яка багато років тому примудрилася випустити недорогий і, в той же час, надійний багажник.

  Ні для кого не секрет, що за основу при виробництві вантажних боксів Terra Drive був узятий багажник шведського виробника Thule моделі Atlantis. Правда, шведи давно не виробляють цю модель, але зате ми можемо бачити його реінкарнацію у вітчизняній продукції.

  В цьому є позитивна сторона, так як за помірну ціну у наших водіїв з'явилася можливість придбати хороший, перевірений роками, багажник, який практично не впливає на ходові експлуатаційні якості автомобіля.

  Але, на відміну від зарубіжних аналогів, наші бокси тривалий час не виділялися презентабельним видом, їх поверхня була матовою та шорсткою, в той час, як іноземці у всю блищали глянцем.

  Маючи бажання володіти красивим глянсовим боксом, автовласник повинен був мати і можливість заплатити важку суму за виріб іноземного виробництва, вартість якого перевищувала вартість вітчизняного в 3-5 разів.

  У цій ситуації нам на виручку знову прийшла компанія Terra Drive, представивши в цьому році оновлені версії своїх вантажних боксів, ну на цей раз за зовнішнім виглядом вони мало чим відрізняються від зарубіжних аналогів. Оновлені глянцеві багажники стали доступні в двох кольорах чорному та білому, а також в трьох обсягах 320, 440 та 480 літрів.

  Завдяки оновленому зовнішнім виглядом, сенс купувати в 3 дорога імпортний багажник повністю втрачається чи ні?

  Звичайно ж, експлуатаційні властивості углянца нижче ніж у мату, тому стежити за станом блискучого боксу доведеться ретельно, але це не єдина ложка дьогтю в цій бочці меду.

  Справа в тому, що зміни торкнулися тільки зовнішнього вигляду багажника, а саме його верхньої кришки і при його установці та експлуатації вам доведеться зіткнутися з деякими незручностями, яке відсутні у дорогих моделей іноземного виробництва.

  • По-перше, для відкриття багажника знадобиться дві руки.

  Однією потрібно натиснути спеціальний фіксатор, який, до речі, захищений від попадання вологи пилу гумовою накладкою, а 2-й рукою потрібно провернути ключ у замку, після чого можна сміливо відкривати багажник. До речі, замки в багажниках Terra Drive, в залежності від моделі, можуть розташовуватися або з правого боку, або відразу з двох сторін. Двостороннє розташування замку робить багажник зручнішим. Якщо автомобіль припаркований на узбіччі. або біля стіни, ви завжди зможете відкрити бокс з вільного боку і дістатися до багажу з максимальною зручністю та безпекою.

  • По-друге, фіксація багажника на поперечинах і раніше відбувається старим дідівським методом за допомогою сталевої скоби та гайок.

  Благо ширина скоби підібрана таким чином, що дозволяє встановлювати багажник як на широкі аеродинамічні поперечки, так і на бюджетне поперечні з квадратної труби.

  • Третє незручність пов'язано з тим, що скоби протягується знизу через поперечину і відповідні отвори в днищі боксу.

  Тому поперечки при установці потрібно розміщувати навпроти отворів в днищі боксу, або якщо отвори не збігаються з поперечними, тоді за допомогою дрилі зробити в боксі кілька додаткових отворів.

  Що стосується максимальної дозволеної швидкості та вантажопідйомності, то в цьому плані нові багажники Terra Drive також не зазнали жодних змін. Максимальна швидкість обмежується 130-ма кілометрами на годину, а вантажопідйомність 70-ма кілограмами.

  Шукати багажник з більшою вантажопідйомністю, напевно не варто, так як вона залежить не від товщини та міцності стінок багажника, а від навантаження, яку здатна витримати дах автомобіля. Також, незважаючи на те, що всі вантажні бокси мають хорошу аеродинаміку, розміщення в них зайвої ваги, впливає на зміщення центру ваги вгору і як наслідок позначається на керованості автомобіля.

  Загалом, з новим багажником Terra Drive, ми поки що отримуємо тільки новий зовнішній вигляд. Але цей зовнішній вигляд заслуговує на увагу, до того ж, варто вітчизняний багажник як і раніше на порядок нижче ніж будь-який закордонний.ф

  Завершена