0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Паркувальна система на Mercedes. Камера + дзеркало Phantom. Дзеркало з реєстратором

  27.07.2018

  У категорію найбільш затребуваних та популярних автомобільних аксесуарів від недавнього часу стали входити електронні дзеркала заднього виду. Це призвело до того, що сьогодні ми можемо спостерігати велике розмаїття таких пристосувань.

  Це можуть бути як повноцінні мультимедійні рішення з операційною системою, доступом в інтернет і багатьом іншим, так і звичайні дзеркала з дисплеєм, функцією камери заднього виду і, в деяких випадках, з відеореєстратором.

  Які переваги електронного автомобільного дзеркала?

  На перший погляд може здатися, що в сучасному світі покупка електронного автомобільного дзеркала без мультимедійної &ldquoначинки” буде безглузда та не виправдана.

  Сьогодні ми хочемо розповісти про те, що навіть у найпростіших моделей електронних дзеркал є свої переваги перед навороченими “старшокласниками”.

  Наприклад, зустрічаються автомобілі 10-15 річної давності у яких мультимедійна система має досить широкі можливості, але, як правило, цим автомобілям не вистачає такої затребуваною і необхідною, на сьогоднішній день, речі як відеореєстратор. Зазвичай до таких транспортних засобів відносяться преміальні автомобілі з великими габаритами. Їх власникам іноді важко припаркуватися як “задом”, так і“передом”. Відповідно, якщо задня камера в таких машинах є, то передню доведеться встановлювати самостійно.

  Для дооснащення автомобілів вищезгаданими функціями досить буде придбати електронне дзеркало заднього виду та камеру переднього виду. Камера переднього виду відрізняється від камери заднього виду тим, що у камери заднього виду зображення перевернуто, тобто відображається дзеркально. При цьому найчастіше камера переднього виду продається, як камера заднього виду. Просто на ній є спеціальний провід, перерізавши його, дзеркальне зображення стає прямим.

  Наш експеримент з автомобілем Mercedes-Benz W221

  Для прикладу установки такої системи ми взяли автомобіль Mercedes-Benz W221, так як в ньому є якась ніяка, але мультимедійна система та камера камера заднього виду, а також великі габарити, що утрудняють парковку.

  В якості монітора було прийнято рішення використовувати дзеркало заднього виду Phantom RMS-430, у цій моделі є дві модифікації з вбудованим відеореєстратором та без нього. В кінцевому підсумку ми зупинилися на більш функціональної моделі з відеореєстратором, як камери переднього виду була обрана камера від цього ж виробника.

  Тепер хотілося б розповісти про вищезгадані переваги дзеркал без ОС:

  • по-перше, на відміну від мультимедійних моделей при включенні запалювання дзеркало не вимагає завантаження операційної системи, а значить миттєво включається в роботу, також миттєво починає запис відеореєстратор та камера заднього, або переднього виду.

  При бажанні дзеркало можна підключити так, що відеореєстратор буде вести запис постійно навіть при вимкненому запаленні, але тут потрібно стежити за станом акумуляторної батареї автомобіля так як саме вона буде служити джерелом живлення при непрацюючому генераторі.

  • по-друге, це звичайно ж вартість, відсутність мультимедійних функцій істотно впливає на зниження ціни, до того ж якщо у машини вже є своя мультимедіа навіщо за неї переплачувати.

  Що стосується інших характеристик такого дзеркала, то назвати їх видатними навряд чи доведеться. Тут ми отримуємо:

  • 4,3 дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1200х680 та співвідношенням сторін 16:9;

  • кут огляду 140 градусів, максимальна роздільна здатність 1920х1080 full hd та функцію нічної зйомки WDR.

  У комплектації з дзеркалом можна знайти всю необхідну для підключення проводку та пульт дистанційного керування для налаштувань відеореєстратора, а для повноцінного використання та установки даного аксесуара потрібно буде докупити ще дві речі такі як:

  • карту пам'яті 10-го класу об'ємом до 32 гігабайт;

  • спеціальне кріплення, яке дозволить встановити електронне дзеркало Phantom RMS-430 замість штатного дзеркала Mercedes-Benz W221.

  Благо у компанії Phantom широкий асортимент таких кріплень і, рекомендоване мерседесовське кріплення, як не можна краще підійшла до нашої машині. Правда для установки довелося розібрати частину обшивки салону також обшивку салону потрібно було розібрати для того, щоб приховано прокласти дроти підключення. Але після складання все повернулося в первозданний цивільному вигляд і нічого не видавало, що в автомобілі з'явилися відеореєстратор та камера переднього виду, правда камеру довелося встановити в радіаторну решітку з невеликим виступом для того, щоб вона краще охоплювала передній бампер та габарити машини.

  Таким чином, встановлений дзеркало заднього виду, буде включатися автоматично і здійснювати запис кожного разу при включенні запалювання. Що стосується камери переднього виду, то вона працює, як додаток до штатної камери заднього виду. Включити її можна двома способами:

  • за допомогою кнопки включення на самому дзеркалі;

  • за допомогою пульта дистанційного керування.

  Пульт дистанційного керування також потрібен для управління іншими функціями дзеркала і для здійснення налаштувань відеореєстратора.

  Як не дивно, при установці електронного дзеркало не такий складний, з точки зору установки додаткових аксесуарів автомобіль як Mercedes-Benz не виникло ніяких складнощів і позаштатних ситуацій. Більшою мірою це пов'язано з тим, що дана модель дзеркала передбачає найпростіше підключення до запалювання, постійному живленню та масі.

  а такому прикладі ми показали, що за досить помірні гроші навіть преміальний автомобіль можна дооснастити найсучаснішими функціями, не порушивши цілісність штатний електропроводки і не погіршивши інтер'єр та екс-прем'єр.

  Завершена