0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Практичні поради про те, як вибрати найкращий термос для напоїв.

  02.08.2018

  Термос або ізольована харчова банка являє собою контейнер або пляшку з внутрішнім контейнером і подвійною стінкою. Повітря між двома стінками видаляється при виготовленні вироби, створюючи вакуум. Це дозволяє підтримувати гарячу їжу, не дозволяючи виходити теплу. Термос зберігає холодну їжу таким же чином. У міру наближення зими все, що вам потрібно - це гаряча чашка кави або смачна чашка вашого улюбленого супу. А в жарку пору року, просто ніяк не обійтися без прохолодного освіжаючого напою. Кава, суп і інші подібні рідини, як правило, змінюють смак при повторному нагріванні. Тому, щоб насолодитися його оригінальним смаком, ви можете використовувати термос. Отже, ви думаєте придбати собі термос, який можна буде використовувати практично в будь-який ситуації, що склалася. Термос являє собою пристрій, що використовується для зберігання рідини, тим самим забезпечуючі термічну ізоляцію.
   
  Зверніть увагу на матеріал.
   
  Час, протягом якого термос зберігає тепло, також дуже залежить від матеріалу колби. Продукт з металевою основою в цьому поступається виробу зі скла. Тому, якщо ви хочете, щоб ваша кава залишалася гарячою протягом більше 6 годин, віддайте перевагу металу.
  Віддайте перевагу термосу з великим діаметром
  Вибираючи між тими ж термосами однаковою ємності, віддавайте перевагу продукту з великим діаметром. Це означає, що простір між внутрішньою і зовнішньою стінкою більше, отже, він буде підтримувати температуру краще.

  Інше важливе питання: ціна

  Скільки ви повинні заплатити за хороший термос? Ціна залежить від якості і виробника, але, як не дивно, високі витрати не завжди гарантують кращу продуктивність. На ціну зазвичай впливають використовувані матеріали, додаткові функції, обсяг.

  При виборі якісного термоса зверніть увагу на принцип кришки.

  Звичайна кришка з засувкою легко дозволить рідини пролитися в сумці або в будь-якому іншому місці де ви його зберігаєте. Кришка повинна надійно зберігати тепло і не допускати його втрату. Скляні кришки, які часто можна спостерігати на термосах, вони є не найкращим варіантом, забезпечуючи не щільний контакт з основою термоса. Найоптимальнішим вибором вважається - гвинтова кришка, вона дуже зручна у використанні, також надає чудові термічні властивості

  Як дізнатися, що ви вибрали правильний термос?

  Після покупки термоса, ви повинні негайно перевірити наявність будь-яких аномалій у вакуумі. Це дуже легко зробити. Досить налити гарячу воду в контейнер і трохи почекати. Якщо через півгодини стіни термоса розігрілися, вітаю! Ви вибрали якісний продукт!
  Опалювальні стіни свідчать про те, що в термос немає вакууму, і він буде виділяти тепло назовні, і напій швидко остигає в ньому.
   
  Сьогоднішні термоси виготовляються набагато міцніше, ніж у минулому. Перші термоси відрізнялися металевим екстер'єром зі скляними внутрішніми стінами. Ці термоси часто закінчувалися тим, що були зламані при випадковому падінні.
  Сучасні термоси зазвичай виготовляються з шарів пластика, що сприяє зниженню теплопередачі. Деякі термоси також містять шари пінополістиролу, які додатково зменшують теплопередачу. Якщо ви використовуєте термос сьогодні, ви можете бути впевнені, що через кілька годин ваш суп все одно буде гарячим, або ваш лимонад все одно буде холодним!

  Корисні поради.

  • Коли ви купуєте термос, добре огляньте його - подивіться на видимі дефекти або подряпини - це істотно вплине на продуктивність.
  • Понюхайте продукт: запах не повинен надходити з пляшки.
  • Струсіть термос: перевірте, що ніщо не вібрує і не звучить.
  • Дивіться виробника з хорошою репутацією.
  • Переконайтеся, що кришка забезпечуює щільну ізоляцію.
  Завершена