0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Центральний замок - запорука безпеки і комфорту

03.08.2018
Безпека автомобіля - один з основних і найбільш важливих питань яке виникає в процесі експлуатації транспортного засобу. З огляду на те що з моменту появи автомобіля як такого, злочини, що стосуються угону і крадіжки внутрішнього вмісту актуальні в будь-якій країні, засоби захисту необхідні до наявності незважаючи ні на що. На ряду зі звичною вже сигналізацією, все більшої популярності набирає такий прилад як центральний замок. Що він собою являє і які переваги дає? Що ж, давайте по порядку.
Центральний замок - це спеціальний набір приладів, що представляє собою систему центрального блокування замків автомобіля. Використовується для одномоментного замикання або відмикання дверей машини. Сама по собі система відноситься до допоміжних або як їх також називають - системам комфорту, що вказує на необов'язковість комплектації нею. Незважаючи на це, величезна кількість випущених сьогодні автомобілів має її на своєму борту. Так само потрібно чітко розуміти, що вона не замінює сигналізацію, а доповнює функціональність оної.
За допомогою даної системи, власник транспортного засобу може як дистанційно, так і безпосередньо з салону автомобіля виробляти закриття/відкриття замків. Залежно від комплектації, система центрального замка також може виробляти відкриття/закриття кришки бензобака, багажника. Деякі системи здатні працювати в зв'язці з склопідйомниками, блокувати люк в стелі.

Комплектуючі

 
 Система так чи інакше складається з декількох елементів, і їх кількість варіюється від моделі до моделі. Розглянемо більшість доступних на ринку комплектуючих, і почнемо з самого основного:
Центральний блок керування - основний і найбільш технологічне пристрій що входить до системи. Він приймає сигнали що надходять з датчиків дверей, після чого формує зворотні і направляє їх на відповідні виконавчі пристрої, які і виробляють відмикання або замикання замку, в залежності від ситуації. Основним сигналом до дії є провертання ключа в замковій щілині, натискання кнопки на дистанційному пульті управління.
Актуатор (привід) - виконавчий пристрій, що представляють собою електродвигун суміщений з редуктором. Саме його пускає в хід блок управління, після чого здійснюється відкриття або закриття. На кожен замок встановлюється один такий привід. Існує два типи актуаторів: звичайний, і майстер-актуатор. Майстер-актуатор встановлюється на двері водія і має п'ять проводів, в той час як підлеглий, або просто кажучи, звичайний актуатор призначений для установки на всі інші двері і має всього два дроти. Від кількості таких приводів, які входять до комплекту і залежить те, скільки дверей буде обслуговувати система.
Соленоїд багажника - привід, призначений для здійснення управління багажником. Назва приладу говорить про принцип його дії. Двигун створює тяглове зусилля на трос, який в свою чергу проводить відкриття кришки багажника. В цілому даний привід може замінити звичайний актуатор, але даний прилад є більш дієвим і надійним.
Пульт управління центрального замка - спеціальний пристрій, призначений для дистанційного проведення відкриття або закриття замків. Представлений в двох варіантах: класичний брелок і брелок з висувним або не висувним ключем (див. фото). В даному випадку сигнал подається не посередництвом контакту на двері, а при натисканні на кнопку.
Набір проводів і кріплень - поставляється в більшості систем центрального замка. Призначений для здійснення комфортної та повноцінної установки комплекту. Вміст різниться в залежності від комплектації.

На що дивитися при виборі?
Для максимально продуктивною і якісної роботи варто переконатися, що набір володіє необхідними для цього характеристиками. В першу чергу потрібно візуально оглянути вміст набору. Зверніть увагу на якість пластика, проводів, чи всі контакти на місці, чи є супровідна технічна література. Переконайтеся що набір повністю відповідає вашим вимогам. Чи є в комплекті всі необхідні елементи для розміщення в вашому авто. Чи здатний центральний блок працювати з іншими системами, які вже встановлені, або будуть встановлені надалі.
Фінальний, але не останній за важливістю аспект - технічні характеристики приводів. Оскільки саме вони будуть виконувати основну фізичну функцію, від їх можливостей і залежить якість і довговічність роботи системи. Хід поршня і вироблене зусилля повинні бути не меншими за ті що необхідні для повноцінної роботи в вашому авто (подробиці можна дізнатися у фахівця). Чим вище кількість робочих циклів, тим відповідно довше прослужить даний привід. Не варто забувати і інші особливості, таких як ударостійка конструкція і стійкість до вологи, бруду. Подібні невеликі дрібниці також досить позитивно впливають на термін і зручність експлуатації.
Отже, переліченої вище інформації цілком достатньо для того щоб сформувати уявлення про принцип роботи даного пристрою і підібрати відповідний за своїми уподобаннями та можливостями. Якщо у Вас виникли додаткові питання, ви можете задати їх співробітникам нашого магазину, вони із задоволенням допоможуть вирішити вашу проблему.
Вдалих покупок!
Завершена