0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Чим відновити пластик? Поліроль для пластика. Прибираємо подряпини

  03.08.2018

  В арсеналі автохімії будь-якого авто власника, навіть того яка не дуже ретельно стежить за своїм автомобілем, завжди знайдеться місце для полироля пластика. Даний вид автомобільної хімії є найпопулярнішим та найпоширенішим, а наш асортимент постійно поповнюється новинками даного сегмента.

  Сьогодні ми розглянемо чотири нових кошти призначених для відновлення та догляду за пластиковими, вініловими і навіть дерев'яними поверхнями. Використання поліролі дозволяє не тільки захистити пластик від сонячного ультрафіолету та пилу, а й повернути йому новий вид замаскувавши подряпини.

  І для проведення чергового тесту нас зацікавили такі виробники, як:

  З продукцією Mothers ми неодноразово знайомилися, тестуючи чорнитель гуми та поліроль для лакофарбового покриття. В обох тестах авто-хімія Mothers проявила себе найкращим чином.

  Що стосується Goodyear, то автохімія даного виробника, можна сказати, стала новинкою для нашого ринку, так як в основному Goodyear асоціюється з покришками для автомобілів і іноді з підошвами для кросівок. Але, недавно ми тестували чорнитель гуми Goodyear, який як і чорнитель Mothers, справив позитивне враження.

  До речі, крім автохімії Goodyear в наших асортименті є двірники та щітки для очищення машини від снігу.

  Ще один цікавий поліроль, що потрапив до нас на тест, це CarBI. Дану продукцію виробляють в Сполучених Штатах Америки, але фасується вона в Україні безпосередньо в місті Києві.

  Четвертий тестований зразок: поліруючий - захищає - очищає Турецьке засіб Sahler.

  За традицією порівнювати між собою поліролі ми будемо, обробляючи ними, самі пошкоджені пластикові ділянки салону автомобіля, а саме водійський поріг. Перед тим як наносити на нього поліруючі засоби, поріг потрібно добре очистити від забруднення та залишків інших полиролей. Для цієї мети відмінно підійде антисилікон та мікрофібра.

  Після видалення всіх забруднень та залишків старих полиролей, на порозі “виявились” абсолютно всі подряпини, а його колір став не чорним, а сірим. Ми розділили пошкоджену поверхню на чотири однакові зони і перейшли до нанесення полиролей.

  Sahler

  Вирішили почати з пінного засобу Sahler. На жаль, інструкція у цього полироля досить мізерна і в ній нічого не сказано про спосіб нанесення. Тому маючи великий досвід в тестуванні подібних засобів, ми вирішили застосовувати його аналогічно іншим пінним поліролям.А саме:

  • наносити на поверхню;

  • чекати 1-2 хвилини;

  • отім полірувати сухою мікрофіброю.

  Після полірування оброблена поверхня перетворилася, але не можна сказати, що вона придбала яскравий глянсовий блиск та глибокий чорний колір. Швидше за все, ми отримали напівматовий ефект, але пластик при цьому на вигляд оновився.

  CarBI

  Слідом за Sahler пішов тест україно-американської поліролі CarBI. На відміну від Sahler, CarBI має густу маслянисту консистенцію, що нагадує рідкий мед. Аналогічну консистенцію має реставратор пластика Runway RW2539.

  CarBI носиться нема на пластик, а на аплікатор, в якості якого можна використовувати будь-яку м'яку тканину, або мікрофібру. Потім круговими рухами обробляється пошкоджений пластик.

  Поліроль CarBI сподобалася нам трохи більше, ніж Sahler. У неї хоч і не яскраво, але виражений мокрий блиск. Але ефект мокрого блиску подобається не всім автомобілістам, тому якщо ви більше любите матовий ефект вашим вибором швидше стане Sahler.

  Mothers

  Трохи побалувати з бюджетними коштами, ми перейшли до поліролі по найцікавіше і подорожче. Одним з таких полиролей є американське кошти Mothers.

  Обробка даних засобом проводиться за стандартною технологією:

  • за допомогою розпилювача поліроль наноситься на пластик;

  • потім потрібно почекати 1-2 хвилини;

  • протерти поверхню сухою серветкою з нетканиного матеріалу.

  За консистенцією поліроль Mothers нагадує емульсію, в якій на дотик відчуваються високий вміст силікону. Після обробки пластику засобом Mothers, можна сказати, що пластик перетворився і придбав презентабельний вигляд, але він мало чим відрізнявся від ділянки обробленого полиролем CarBI.

  Goodyear

  І останній учасник тесту - аерозоль Goodyear. В описі до даного поліролью виробник заявляє, що він володіє декількома позитивними властивостями, надає пластику унікальну матову структуру, які подобаються багатьом автомобілістам, а також має антистатичні властивості, що захищає поверхню від пилу.

  Goodyear - аерозольна поліроль, через що вона дуже швидко випаровується з поверхні. Якщо наносити Goodyear під прямими сонячними променями або в жаркий день, то располіровивать поверхню потрібно відразу ж після нанесення засобу, що ми, власне кажучи, і зробили.

  Після обробки, як і було обіцяно виробником, поверхня придбала справжній матовий вид, але без так званого мотовила блиску. Швидше навпаки, це був справжній “оксамитовий мат”, при цьому не можна сказати, що пластик помітно оновився, хоч у його і з'явився глибокий чорний колір.

  Підсумок

  Порівнюючи між собою всі чотири полироля, ми змогли б виділити тільки один, а саме Goodyear. Ділянка оброблений цим засобом сильно відрізнявся від інших ділянок своєї матовою структурою.

  Інші три ділянки виглядали приблизно однаково, але жоден з них не забезпечив яскраво-виражений глянсовий блиск. Тому якщо ви не любите жирний-глянсовий блиск можете сміливо брати будь-яке з чотирьох засобів. Розібравшись з відновленням кольору та глянцем, залишилося обговорити ще один момент, а саме маскування подряпин. За цим параметром все чотири засоби нас повністю влаштували. І незважаючи на те, що ми обробляли такий сильно пошкоджену ділянку, як водійський поріг, ми не змогли знайти подряпин, до яких можна було б причепитися.

  Завершена