0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Новинки від Magnum

  16.08.2018

  На сьогоднішній день винайдено багато різних способів захисту автомобіля від угону, або крадіжки майна. Одним з таких способів є установка GSM сигналізації. Такі протиугінні системи з'явилися досить давно і з кожним роком вони набувають все більшої популярності, а їх виробники прагнуть до того, щоб підвищити безпеку наших автомобілів.

  Одним з таких виробників стала Українська компанія Magnum, яка протягом багатьох років виробляє GSM сигналізації для двоколісного транспорту та автомобілів./p>

  Охоронні системи серії SMart

  У 2018 році Magnum представила оновлену лінійку охоронних систем серії SMart, нова лінійка складається з восьми моделей, які прийшли на зміну 8-й серії Magnum. Слово SMart пишеться з двома великими літерами S та М невипадково, саме ці літери і є позначенням нового модельного ряду. Тобто, нові моделі можна розділити на сигналізації “S” та “М”, наприклад, “S10” і “S20” , “М10” та “М20”.

  В свою чергу “10-е” та “20-е” моделі підрозділяються на системи з CAN модулем і без його, наприклад, “S-10” і “S-10 CAN”, “S-20” та “S-20 CAN”, аналогічне розділення мають охоронні комплекси“М”серії, “М-10” і “М-10 CAN”, “М-20” та “М-20 CAN”. При цьому кожна охоронна система Magnum SMart має можливість програмування за допомогою Bluetooth. Повертаючись до CAN модулів, варто відзначити, що у виконання Magnum це окремий мініатюрний блок, який поставляється в комплекті з сигналізацією. Цей блок дозволяє підключити сигналізацію до цифрової шині автомобіля, таким чином, підключення стає більш надійним та технологічним.

  Також за допомогою CAN можна реалізувати додаткові функції. Грубо кажучи, на CAN модуль записується прошивка того чи іншого автомобіля. Завдяки чому, можна узгодити алгоритми роботи GSM сигналізації з алгоритмами роботи бортового комп'ютера машини. Але, для такої установки ваш автомобіль повинен бути в списку підтримуваних. Перевірити це можна на офіційному сайті Magnum.

  Таким чином, ми встановили, що:

  • перша основна відмінність між сигналізаціями серії SMart - наявність CAN-модуля (оснащена охоронна система даними модулем чи ні можна по позначці CAN в назві моделі);

  • другий основний відмінність - автоматичний, або дистанційний запуск двигуна, моделі “S” серії мають автозапуск, а “М” серія позбавлена такої функції;

  • третя відмінність - наявність додаткових брелків для управління системою, всі “10-е” моделі не комплектується брелоками, а все “20-е”мають в комплекті поставки 2 односторонніх брелока.

  Подібні брелоки не несуть особливої практичної користі, так як: по-перше, вони абсолютно не інформативні, тобто, не дозволяють отримувати будь-яку інформацію від автомобіля, з їх допомогою можна відкрити/закрити автомобіль і поставити сигналізацію на беззвучний режим. Приблизно такий же функціонал має будь-який штатний ключі від автомобіля, тим більше, що будь-яка сигналізація серією SМart підтримує режим SLAVE “можливість управління штатним ключем від автомобіля якщо на ньому є відповідні кнопки ”. Але, якщо все ж запам'ятати деякі комбінації клавіш, то комплектні одностороні брелоки можуть бути більш корисними.

  Наприклад, якщо запам'ятати певні комбінації кнопок, то можна на 5 секунд включити габаритні вогні, відкрити багажник, або зробити на автоматі, або зробити дистанційний запуск двигуна. Але для цього всі подібні комбінації потрібно пам'ятати, що не завжди зручно.

  Управління системами Magnum SMart за допомогою рідного брелока - не найцікавіший спосіб керування сигналізацією. Так як ми маємо справу з GSM системами, то, по-перше, ми можемо визначати координати автомобіля по вишках оператора мобільного зв'язку, а по-друге, ми можемо управляти сигналізацією за допомогою смартфона.

  Управління за допомогою телефону може проводиться різними способами через SMS, USSD запити, голосове меню і додаток на смартфоні, так само можна поставити заборону на управління сигналізацією з незареєстрованих номерів. Найзручніший, на наш погляд спосіб, управління - використання мобільного додаток. Воно є вільному доступі на App Store та Play Market, після скачування і установки програми вам стануть доступні 2 режими:

  • перший режим потрібен існуючим власником охоронних систем Magnum, так в ньому відбувається первинна реєстрація та настройка системи;

  • другий режим - демо-версія. Демо версія дає можливість будь-якому охочому ще до покупки системи Magnum завантажити додаток на свій смартфон, вибрати в додатку будь-яку модель охоронної системи Magnum і побачити весь функціонал сигналізації яка цікавить.

  Таким чином, ви можете познайомитися з усіма функціями охоронної системи до її покупки. У демо режимі додаток повністю імітує роботу справжній охоронної системи, що цікавить вас моделі, і ви можете побачити як відбувається постановка і зняття з охорони, відкриття багажника, запуску двигуна та інше.

  Також в додатку відображається:

  • інформація про заряд акумуляторної батареї;

  • температурі всередині салону;

  • температурі двигуна і інша корисна інформація (аж до покриття мережі мобільного оператора, а також відображається баланс грошових коштів на SIM-карті і при правильному підключення може відображатися обсяг палива в паливному баку).

  Меню налаштувань так само багато різними розділами, в яких можна налаштувати номери телефонів для голосового оповіщення (на ці номери охоронна система буде телефонувати в разі спрацювання охоронних зон), окремо передбачені номери для SMS оповіщення та номери екстрених, або сервісних служб. Управління датчиками виконується через окреме меню, для датчика удару доступна настройка чутливості по двом зонам (зона попередження та зона спрацювання), а також чутливість датчика налаштовується для авто з працюючим і не працюючим двигуном, так як, при “охорони з працюючим двигуном” на кузов передаються вібрації, які датчик удару може некоректно сприйняти. Тому при занедбаному двигуні, чутливість датчиків повинна знижуватися.

  Аналогічним чином, налаштовується трьох осьовий датчик нахилу/переміщення і датчик об'єму, але датчик об'єму для всіх восьми систем із серії SMart потрібно купувати окремо.

  Окремим пунктом меню винесені настройки автоматичного/дистанційного запуск. У них можна налаштувати двигун на прогрів по температурі навколишнього середовища аж, також можна налаштувати автозапуск на охолодження салону до заданої температури, щоб під час вашої відсутності в салоні автомобіля все одно підтримувалося комфортна температура і є можливість налаштування автозапуску по заряду акумуляторної батареї. У такому випадку, якщо при тривалому простої автомобіля, або в сильний мороз рівень заряду акумуляторної батареї почне знижуватися нижче встановленого вами рівня автомобіль заведеться, зарядити акумулятори до потрібної позначки і автоматично затихне.

  Найголовніше, що мобільне додатки Magnum дуже зручне, інформативне і не утруднить навіть самого недосвідченого користувача.

  Підсумок

  Тому якщо ви замислюєтеся над покупкою охоронних систем Magnum, обов'язково попередньо скачайте цю програму і подивіться на можливості охоронної системи, можливо при використанні демо версії у вас з'являться питання, які ви зможете задати при покупці, що допоможе зробити правильний вибір.

  Що стосується надійності охоронних систем Magnum, то для передачі даних від односторонніх брелоків до автомобіля використовується фірмовий динамічний ключ ProLock c захистом від сканування.

  Якщо говорити про управлінні охоронною системою за допомогою рідного ключа в режимі SLAVE, то тут безпеку буде залежати від алгоритмів шифрування автовиробника, а управління через телефон. Це вже абсолютно інша історія:

  • по-перше, системи Magnum дозволяють встановити заборону на управління з незареєстрованих номерів, що виключає можливість керування автомобілем все з будь-якого іншого телефону крім вашого;

  • по-друге, перехопити GSM сигнал для його злому або ретрансляції просто неможливо.

  Завершена