0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Портативні пилососи Gorenje побутові чи автомобільні?

  17.08.2018

  Одним з головних критеріїв при виборі автомобільного пилососа є наявність вбудованого акумулятора. Прибирати в салоні автомобіля тягаючи за собою провід не дуже зручно, а якщо справа доходить до прибирання в багажнику, то тут може трапиться так, що довжини кабелю живлення просто не вистачить.

  До виробників, які випускають бездротові пилососи, відноситься марка Gorenje. В її асортименті є відразу два пилососи:

  Який краще MVC72FW чи MVC148FW?

  Призначення або позиціонування цих виробів не зовсім зрозуміло. З одного боку обидві моделі це вилиті автопилососи, а з іншого боку, в комплекті є тільки зарядка від мережі 220 В, причому у старшої моделі зарядка зроблена у вигляді док-станції, що явно не підходить для авто. І якщо у вашій машині немає інвертора що перетворює 12В в 220В, то прописати ці пилососи в машині на постійній основі навряд чи вийде. Швидше за все, вам доведеться заряджати пилосос вдома і швиденько прибирати в машині поки не сів акумулятор.

  До речі модель MVC72FW при повному заряді пропрацює близько 14 хвилин, а MVC148FW цілих 20 хвилин. При цьому незалежно від рівня заряду li-on акумулятора потужність пилососів залишається незмінною, тобто, навіть при 10% заряду ці пилососи прибирають так само добре як і при 100%. Але потужність і продуктивність у 72-й та 148-й моделей різна. Наприклад, старша модель при повітряному потоці 13 л/с споживає 100 ват, а молодша має потік 5 л/с і споживає 55 пт.

  На практиці це означає, що MVC72FW своїм повітряним потоком може утримувати в горизонтальному положенні до 12-ти аркушів формату А4 (приблизно 60 грам), а MVC148FW 27 аркушів (135 грам), цього більш ніж достатньо для неглибокої прибирання в салоні автомобіля.

  Крім продуктивності та часу автономної роботи пилососи відрізняються габаритами та об'ємом пилозбірника:

  • у молодшій моделі пилозбірник - 0,4 л;

  • у старшій - 0,7.

  При цьому конструкція пилозбірника і система фільтрації нічим не відрізняються від автопилососів інших виробників.

  Розібравшись з функціональними відмінностями, можна перейти до відмінностей в комплектації:

  • 72-я модель комплектується звичайної зарядкою, щілинною насадкою та насадкою для вологого прибирання;

  • 148-я модель укомплектована док-станцією, щілинний насадкою, насадкою для вологого прибирання, насадкою щіткою та насадкою для прибирання шерсті.

  Насадка для прибирання шерсті буде актуальна як для прибирання автомобіля, так і для чищення одягу або домашнього дивана. Також обидві моделі мають функцію вологого прибирання, але не потрібно плутати ці пилососи з миючими, вологе прибирання на увазі можливість швидкого збору пролитої води або іншої рідини, або використання пилососа в комплексі з різною автохимией для очищення тканинної оббивки, що однаково актуально як для будинку, так і для автомобіля.

  Підсумок

  Таким чином, можна зробити висновок, що обидві моделі однаково добре підійдуть як для домашнього, так і для автомобільного використання.

  Єдиний недолік з яким неминуче доведеться зіткнуться, це зарядка на 220 В, але вирішити цю проблему можна за допомогою автомобільного інвертора, який може живити не тільки зарядку пилососа, але і інше електрообладнання, яке потребує підключення до мережі 220 В.

  +

  Завершена