0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Корисні функції зарядних пристроїв для автомобільних акумуляторів

  22.08.2018
  Сучасні зарядні пристрої імпульсного типу мають ряд переваг перед трансформаторними пристроями. Суттєве зменшення габаритних розмірів і ваги стали можливими завдяки відсутності важкого і громіздкого трансформатора. А наявність мікропроцесора зробило процес зарядки автоматичним. До того ж імпульсні зарядні пристрої мають в своєму арсеналі цілий ряд додаткових функцій, в корисності яких ми будемо розбиратися в даній статті.
  Здатність запам'ятовувати налаштування. Ця функція зберігає дані про встановлені параметри і процес зарядки останнього акумулятора. При повторному підключенні даного АКБ, пристрій автоматично використовує необхідні параметри. Користувачеві немає необхідності в повторному налаштуванні пристрою, а використання відомого алгоритму скорочує час зарядки.
  Наступна, чимало важлива функція - заряд батареї в холодному стані. Вона присутня в багатьох сучасних імпульсних пристроях і буде дуже до речі власникам неопалюваних гаражів. Справа в тому, що акумуляторна батарея здатна приймати заряд тільки за умови, що температура електроліту вище або дорівнює +5° С. Раніше для зарядки АКБ, його приносили додому і залишали на кілька годин, щоб він прогрівся, а тільки потім починали процес зарядки. Сучасні ЗУ з режимом холодної погоди забезпечать ефективну зарядку прямо в гаражі, причому вони можуть використовуватися для заряду AGM- акумуляторів.
  Більшість сучасних імпульсних зарядних пристроїв по закінченню процесу заряду переходять в режим зберігання з підзарядкою. Що забезпечує додаткову свободу дій в поєднанні з автоматичною інтелектуальної зарядкою. При наявності даних функцій, власнику більше немає необхідності контролювати весь процес і постійно регулювати силу струму і напругу. Досить підключити пристрій, вибрати необхідну програму і займатися іншими справами, не переживаючи за перезаряд або випаровування електроліту. Пристрій буде підтримувати повний заряд АКБ необхідну кількість годин після заряду.
  Режим десульфатаціі необхідний, якщо ваша акумуляторна батареї довго стояла в розрядженому стані. В такому випадку солі кислоти утворюють стійкий наліт на пластинах АКБ і якщо його почати заряджати, то вийде процес електролізу. Режим десульфатаціі подає імпульсні струми, які руйнують шар, що утворився. Даний процес займає досить багато часу, але в більшості випадків повертає акумулятор в робочий стан.
  Також в деяких зарядних пристроях зустрічається режим блоку живлення, який необхідний для сучасних автомобілів. Справа в тому, що бортовий комп'ютер деяких авто видаватиме помилку після зняття клем з акумулятора, а для її усунення необхідно відвідування СТО. Завдяки режиму блоку живлення, затискачі зарядного пристрою підключаються до клем, потім клеми знімаються з АКБ, в результаті бортова мережа автомобіля залишається під напругою, а акумулятор можна відправити на зарядку.
  Сьогодні ми розібрали найпоширеніші функції імпульсних зарядних пристроїв. Ми сподіваємося, що дана стаття допоможе підібрати той набір функцій, який необхідний саме Вам. Вдалих покупок!
  Завершена