0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  П'ять типів обладнання для установки, яке вам може знадобитися при покупці нового автомобільного стерео.

  23.08.2018
  Якщо ви плануєте придбати новий головний пристрій для вашого автомобіля, то крім поліпшеної якості звуку, у вас є можливість вибрати більш великі дисплеї з сенсорним екраном, а також додаткову функціональність, таку як Bluetooth, GPS-навігації, MP3-музики і т. д.
  Перш ніж вибрати головний пристрій і зробити покупку, важливо зрозуміти, що отвори в панелі приладів, як правило, більше, ніж самі радіоприймачі, для заповнення будь-яких проміжків, які можуть залишитися, потрібно спеціальна установча рамка. Такі рамки потрібні для того, щоб нова магнітола органічно вписалася в інтер'єр салону при цьому приховуючи всі зазори і щілини між торпедо і лицьовою панеллю.
  У цій статті ми розглянемо п'ять різних типів і компонентів комплекту стереоустановки, які можуть вам знадобитися, а також розглянемо різні фактори, які сприяють кожному типу.
  Багато (але не всі) з цих настановних наборів і комплектів є модельними, тобто вони розраховані на точну відповідність конкретному року вашого автомобіля, виготовлення і моделювання. Монтажні виступи і отвори також будуть стратегічно розміщені відповідно до існуючих на консольної рамі вашого автомобіля.

  Радіо кишені
  Радіо кишені - це, по суті, підтримуючі гільзи, в які входить ваший головний пристрій. За винятком передньої частини, радіо кишеня огортає головний пристрій з усіх боків і надійно закріплюється болтами в області консолі автомобіля. Вони найбільш часто необхідні, коли ви замінюєте одну автомагнітолу на іншу з аналогічним типорозміром.
  Радіальні кишені включають монтажні кронштейни і можуть мати або не мати кільця обрізки. Якщо у вас є додатковий простір в консолі, який вам не потрібний, то дані кишені також можуть бути встановлені як простір для зберігання компакт-дисків або інших дрібних предметів.

  Підставки
  Підставки забезпечують підтримку головного пристрою з усіх боків, крім верхньої частини, яка повністю відкрита для доступу до вентиляційної і провідної мережі. Зазвичай дані підставки використовуються з головними пристроями типу «2DIN».

  Пластини
  Пластини часто виготовляються з пластика або металу, сидять за лицьовою панеллю радіоприймача, яку ви бачите попереду.
  Відрізні пластини, це чорні шматки, які покривають порожні отвори в панелі приладів, викликані відсутністю радіоприймача. Вони зазвичай використовуються на класичних автомобілях, які з самого початку не були оснащені радіо.

  Кільця
  Кільця обрізки являють собою плоскі прямокутні компоненти, які закривають відкриті краю навколо передньої частини радіоприймача. Зазвичай вони включаються в кишені для радіоприймачів, комплекти приладів та інші комплекти.


  Перехідні рамки
  Комплекти приладів являють собою декоративні накладні частини, які кріпиться болтами після установки головного пристрою. Оскільки комплекти приладової панелі спроектовані так, щоб вони відповідали загальному вигляду частини центральної консолі автомобіля, вони можуть мати або не включати вбудовані кнопки управління і цифрові дисплеї.
   
  У більшості випадків перехідні рамки виготовляються з ABS-пластика і можуть мати як глянцеве так і матове покриття. У нашому інтернет магазині в розділі перехідні рамки ви можете придбати ту перехідну рамку, яка відповідає всім стандартам вашого автомобіля.
  При установці перехідною рамки і магнітоли настійно рекомендується використовувати Знімачі обшивки і магнітол, який забезпечить надійний та швидкий монтаж.
  Завершена