0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Види і відмінності шампунів для миття кузова.

  23.08.2018
  Автошампунь - це зручний засіб, призначений для миття кузова автомобіля. Дозволяє швидко і безпечно усунути дорожні забруднення, які накопичуються на поверхнях в процесі експлуатації, наприклад, бруд, пил, сажа, масляні плями, клей дерев, сліди комах або частки бітуму. Крім миючих властивостей автошампуні забезпечують надійний захист лакофарбового шару від зовнішніх негативних впливів, наприклад, поява подряпин від абразивних частинок або потьмяніння кольору під впливом прямих сонячних променів. Для економії часу і, що важливо, грошових коштів, багато водіїв відмовляються від відвідування автомийок і проводять цей процес самостійно.
  Види автошампунів.
  Всі шампуні, незалежно від додаткових компонентів, діляться на два основних типи: для ручної і безконтактної мийки, з використанням мінімийок і пеногенераторів.

  Шампуні для ручного миття наносяться губками або ганчірками, мають нейтральний рН, завдяки чому не шкодять шкірі рук в процесі миття кузова. На відміну від шампунів для безконтактної мийки, мають більш низьким рівнем піноутворення, але явним плюсом є відсутність необхідності в спеціальному обладнанні. Як правило, такі шампуні є концентрованими і дуже економно витрачаються.
   
   

  Шампуні для безконтактної мийки містять хімічно агресивні компоненти, які ефективно видаляють бруд на протязі всього декількох хвилин, а весь процес миття займе не більше 15-20 хвилин. Дані шампуні наносяться виключно за допомогою апарату високого тиску, який забезпечує відмінне піноутворення.
  Крім основних двох типів, шампуні поділяються ще на кілька підвидів: кондиціонер, з воском, з інгібіторами корозії, для мийки без води.
  Автошампуні-кондиціонери є найбільш популярними засобами для миття кузова. По-перше, вони містять спеціальні поверхнево-активні речовини, які ефективно усувають будь-які види забруднень, а по-друге, вони мають здатність утворювати стійку і густу піну, яка огортає абразивні частинки піску і бруду і не допускає їх контакту з фарбою, перешкоджаючи утворенню подряпин. Легко змиваються проточною водою і не залишають підтікань, завдяки чому можуть використовуватися не тільки для лакофарбового шару кузова, але також і для стекол, пластмасових і гумових елементів.
  Автошампуні, які містять віск з ефектом полірування, на відміну від попереднього типу, володіють винятковими захисними властивостями - в процесі мийки на поверхнях формується прозора міцна плівка, яка мінімізує вплив зовнішніх негативних факторів, в тому числі абразивів, води і ультрафіолетового випромінювання, запобігаючи вигоряння фарби і утворення іржі, підтримуючи чистоту на тривалий період. Даний тип шампунів сумісний з лакофарбовим покриттям будь-яких видів, але особливо рекомендований для металіків, завдяки здатності підсилювати і підтримувати блиск.
  Для лакофарбових покриттів, які мають пошкодження - подряпини або відколи - рекомендується використання спеціальних автошампунів з антикорозійним ефектом. Вони не тільки якісно видаляють бруд, але і мають здатність ізолювати місце пошкодження, не допускаючи появи або поширення корозії.
  Окремим типом шампунів є так звана «мийка без води» - це засоби у формі спрею, які призначені для очищення несильно забруднених автомобілів. Вони не вимагають розведення або використання спеціального обладнання - досить нанести засіб на кузов і протерти його сухою серветкою з мікрофібри. Спеціальні компоненти забезпечують ізоляцію частинок пилу в процесі мийки, не допускаючи появи подряпин. Даний засіб рекомендується для щоденного застосування і підтримки автомобіля в чистоті.
  Завершена