0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Види робочих рукавиць. Як вибрати робочі рукавички?

  27.08.2018
  Рукавички для різних видів робот - це незамінна річ, так як вони вбережуть ваші руки від різних видів ушкоджень. Найчастіше на виробництві в першу чергу травмуються руки. Для того, щоб найкраще захистити їх від травм, потрібно знати які рукавички допоможуть запобігти пошкодженням, які трапляються при впливі низької або високої температури, порізів, проколів або хімікатів. Особливо на виробництві, роботодавець зобов'язаний забезпечити своїх співробітників від різного роду травм. Основна кількість травм відбувається через роботу в неправильно підібраних рукавичках або взагалі без них. У даній статті ми допоможемо вам розібратися які рукавички потрібні саме вам.
  Рукавички з трикотажної бавовняної тканини
  Рукавички з трикотажу з термічною стійкістю без різного покриття. Даний вид рукавичок найчастіше використовується на виробництві, де потрібно працювати з матеріалами, у яких висока температура, наприклад, на склодувних виробництвах. Ці рукавички діляться на три класи: 7, 10, 13.
  Сьомий клас - самі товсті, їх використовують в сільському господарстві, будівельних роботах тощо.
  Рукавички десятого класу є більш тонким. Їх використовують для різного виду робіт, наприклад - фасування товару, майстернях, лабораторіях тощо.
  Тринадцятий клас рукавичок - найтонший вид, вони використовуються в основному для складання механізмів, які вимагають великої чутливості рук і при цьому деталі залишалися чистими.
  Рукавички з трикотажної бавовняної тканини і точковим покриттям ПВХ 
  Такі рукавички є більш міцними і протиковзаючими, за рахунок зчіпки ПВХ з різною поверхнею. Дані рукавички відмінно послужать для прибирання різного сміття, вони відмінно захистять ваші руки. Також, дане покриття, допомагає міцно захоплювати різні інструменти і надійно утримувати їх в руці. При виборі такого виду рукавичок, зверніть увагу на ПВХ точки, вони не повинні кришитися і тріскатися. Для того що б переконатися в якості, спробуйте відірвати точку і якщо вам це вдалося, то краще відмовитися від покупки таких рукавичок.
  Рукавички з нейлону з точкою
  Дані рукавички з мікроточкою працюють за тим же принципом, як і рукавички з ПВХ крапкою, але вони призначені для роботи, якій потрібна велика чутливість рук.
  КЩС рукавички
  Такий вид рукавичок, стійкий до різних кислотно-лужним речовин. Ці рукавички підійдуть для людей, які працюють з різними хімічними речовинами. Вони захистять руки від розчину кислоти, спирту, олії, розчинника та інших видів хімічних речовин. Даний вид рукавичок може виготовляється з різного матеріалу: латекс, ПВХ, нітрит. Внутрішнє оздоблення може бути з бавовни для більшої зручності. Існує два види таких рукавичок. Перший - для більш грубої роботи і другий - для тонкої. Дані рукавички перед використанням обов'язково потрібно протестувати.
  Рукавички з цільним ПВХ покриттям
  Даний вид рукавичок, в основному призначений, для контакту з рідиною і маслом. Вони відмінно захищають руки від забруднення. Ці рукавички виготовляються з більш щільними манжетами, за рахунок цього, під час роботи, вони надійно сидять на руці. Так само ці рукавички є антиковзаючими, отже, вони відмінно послужать роботі зі слизьким матеріалом.
  Краги для зварювання
  Такі рукавички виготовляються зі шкіри на підкладці з високим розтрубом. Вони захистять ваші руки від впливу високої температури. Рукавички відмінно підходять для використання під час зварювання.
  При виборі будь-яких рукавичок переконайтеся, що вони відповідають технічному регламенту. Рукавички повинні мати всі необхідні сертифікати якості та відповідності, так як вони відповідають за безпеку працівника.
  У даній статті ми постаралися розглянути всі види рукавичок для того, щоб кожен зміг знайти потрібний йому товар.
  Завершена