0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Іммобілайзер. Основні принципи роботи

  27.08.2018
  Перше що необхідно знати і розуміти: що таке іммобілайзер і яке його головне призначення в функції захисту автомобіля.
  Іммобілайзер - важливий компонент сучасного та ефективного охоронного комплексу. Головне призначення якого - це блокування запуску двигуна транспортного засобу в результаті отримання сигналу. Під "сигналом" варто розуміти мітку. Вона може бути в якості різних пристроїв, наприклад: цифрова клавіатура або контактна мітка. На даному етапі розвитку охоронних систем популярними є радіопозначки (ключ транскодера), які мають невеликі радіуси дії.
  Варто відзначити ще одну перевагу іммобілайзера - це прихована установка в автомобілі. Наявність іммобілайзера в транспортному засобі візуально складно визначити.
  Якщо порівнювати автосигналізацію та іммобілайзер, то при встановленій охоронної системи зломщик при спробі угону буде відляканий сиреною, а при наявністі іммобілайзера, злодій виявить раптові проблеми при спробі угону. Тому іммобілайзер здатний більш ефективно захистити транспортний засіб.
   

  Основа роботи іммобілайзера

  Пристрій функціонує наступним чином: в результаті раптового злому автомобіля, пристрій автоматично блокуватиме ланцюг машини для запобігання викраденню.
  Іммобілайзер здатний створювати велику кількість процесів, завдання яких виключити викрадення. До можливих проблем, з якими може зіткнуться зловмисник, можна віднести: відключення подачі палива / відключення двигуна / блокування коробки передач / блокування коліс. Виходячи з цього випливає висновок, що рух в автомобілі, в якому встановлений іммобілайзер, і який знаходиться в режимі блокування, неможливо.
   

  Переваги іммобілайзера

  Всього можна виділити дві основні переваги такого пристрою. Перше - це прихована установка і неможливість візуального визначення наявності пристрою в автомобілі. За такою особливістю слідує надійний і ефективний захист від викрадення. Іммобілайзер також виділяється від сигналізації «темною» справою. Адже охоронна система створює багато шуму, а іммобілайзер - безліч незручностей.
  Друге - неможливість відключити іммобілайзер, завдяки тому, що місце, де встановлено пристрій складно визначити.
  Також важливою особливістю можна вважати неосвіченість злодіїв, а саме - невідомий для них принцип роботи.
   

  Особливості зняття іммобілайзера з охорони

  Єдиний, хто може зняти захист - це власник транспортного засобу або той, у кого є мітка. Ключ транскодера - найбільш популярний пристрій в якості мітки. Принцип роботи наступний: при наближенні до автомобіля буде здійснюватися автоматичне зняття з охорони, і навпаки - коли мітка поза радіусом дії, здійснюватися постановка на охорону.
   

  Поради щодо використання іммобілайзера

  Для того, щоб іммобілайзер функціонував довго і було ефективним у своїй роботі необхідно дотримуватися простих правил, які допоможуть значно продовжити роботу іммобілайзера. В першу чергу варто дбайливо ставиться до мітки, не допускати механічних пошкоджень, падінь, а також попадання вологи.
  Застосування пристрою повинно повністю відповідати інструкції від виробника, щоб уникнути можливих несправностей. Також установка і ремонт має здійснюватися фахівцями.
   
  Завершена