0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Вантажний бокс - що це?

28.08.2018
Легковий автомобіль є найпоширенішим видом автотранспорту. На сьогоднішній день практично в кожній сім'ї є одне або навіть декілька авто. З його допомогою вирішується один з найбільш актуальних повсякденних питань - пересування і перевезення вантажів. Незважаючи на те що конструкція сучасного легкового автомобіля дозволяє виконувати велику кількість різноманітних буденних завдань, зустрічаються ситуації, рішення яких виходять за межі можливостей даного різновиду транспорту. Не рідко при тривалих переїздах, а іноді і в поїздках у межі міста, виникає необхідність перевезення більшої кількості вантажу ніж може розмістити в собі автомобіль, або ж великогабаритних об'єктів які просто не влазять в багажне відділення. Одним з поширених і найбільш зручних рішень є - вантажний бокс на дах. Давайте спробуємо розібратися якими перевагами володіє даний аксесуар і на що варто звернути увагу при його виборі.
Основні характеристики боксів
Як і у будь-якого аксесуара, у автомобільних боксів є кілька характеристик на які необхідно звернути увагу в першу чергу, оскільки саме від них залежить функціональність виробу, сумісність з авто, зручність в експлуатації.
Обсяг - одна з найбільш важливих характеристик. Значення у різних моделей можуть сильно різнитися. Найбільш поширені варіанти входять в діапазон від 200 і до 500 літрів.
Вантажопідйомність. Даний показник вказує на максимальну вагу вмісту боксу, при якому не постраждає як сам автомобіль, так і багажник зокрема. Він безпосередньо пов'язаний з характеристиками кузова автомобіля.
Тип відкриття - визначається особливостями конструкції аксесуара. Зустрічаються варіанти з правостороннім, лівостороннім, заднім і двостороннім відкриттям. Варто уважніше поставитися до даного параметру власникам авто з особливостями конструкції, які мають місце для паркування з обмеженою доступністю.
Форма боксу. Незважаючи на свою, здавалося б, незначимість, багато в чому від даного параметра залежить характер предметів, що можуть перевозитися. Найчастіше зустрічаються дві форми боксу: широка коротка; вузька довга. Перший підтип краще підходить для перевезення більших і об'ємних речей, другий - для більш довгих предметів, зокрема спортивного інвентарю, спорядження для туризму (сноуборди, лижі, вудки, спінінги і т.п.).
Багажник і його форма. Одним і, напевно, самим істотним мінусом такого аксесуара як бокс, є обов'язкова необхідність наявності багажника на дах. Пов'язано це з тим що бокс кріпиться саме до поперечок на даху автомобіля. Також важлива форма рейлингів. Кріплення може бути несумісним з ними. Найчастіше зустрічаються два типи перетину дуг - з квадратним профілем і з аеродинамічним.
Незважаючи на те що даний пункт відноситься до мінусів, з нього виростає значний плюс, властивий більшості вантажних боксів - швидка фіксація або демонтаж. Установка і зняття з даху не вимагають ніяких особливих навичок і займають лічені хвилини.
Основний матеріал - в якості оного найчастіше виступають різновиди високоміцних полімерів, що володіють тими чи іншими перевагами. Для більшості боксів властивий захист від ультрафіолетових променів, бруду, вологи і пилу. Також це можуть бути і інші види захистів, в залежності від конкретного виробника/моделі, вимог власника.
Переваги автобоксів
Даний тип допоміжного багажника отримав високу популярність завдяки відмінній зручності в експлуатації. Як видно з перерахованого вище, даний аксесуар володіє значним внутрішній обсягом, маючи при цьому досить невеликі габарити, забезпечений простою і досить швидкою системою монтажу. Також необхідно відзначити що сучасні бокси на дах практично ніяк не утрудняють автомобіль при русі. Володіючи аеродинамічній формою, бокс практично не створює ніяких шумів, зменшує опір повітрю, що сприятливо позначається на витраті палива. Аксесуар надійно зберігає внутрішній зміст від самих різних зовнішніх факторів.
Існують досить багато різновидів боксів, пристосованих для перевезення конкретних вантажів, або ж мають якості, що виділяють конкретну модель зокрема. Якщо Вам потрібен бокс з особливим функціоналом, або у Вас виникли питання при виборі класичного боксу, ви можете звернутися до співробітників нашого магазину, які із задоволенням допоможуть вирішити цю проблему.
Завершена