0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  На яких АЗС вигідно та смачно поїсти? АЗС OKKO/WOG/SHELL/SOCAR. Київ-Одеса

  29.08.2018

  Нерідко водіїв, які планують подорож на автомобілі, можна застати на одних і тих же заняттям, перед поїздкою всі вони або на екрані мобільного телефону, або на комп'ютері вивчають карти в пошуках автозаправки, що може бути надана на середині маршруту. При цьому, вони шукають відомі заправки, на яких постійно заправляються, щоб не дай боже не потрапити в ситуацію, коли найближчих 100-150 км в окрузі нічого немає крім “no Name”АЗС, на яких не те що заправлятися страшно, там навіть зупинятися не хочеться.

  Нерідко до таких пошуків починають підключатися наші попутники. Тільки їх зацікавленість полягає не в якості бензину, а в тому щоб смачно поїсти та випити кави. І, дійсно, на різних заправках смакові якості продуктів і їх вартість відрізняються один від одного і нерідко саме цей фактор стає ключовим при виборі АЗС для дозаправки та відпочинку.

  Тому ми вирішили розшукати найвигідніші і смачні заправки на одній з найпопулярніших трас Київ-Одеса.

  КЛО

  Першою АЗС на нашому шляху виявилося КЛО, розташована в Глевасі. На наше розчарування виявилося, що ця заправна станція сильно відрізняється від багатьох сучасних АЗС і абсолютно не підходить для того, щоб перепочити та перекусити в далекій дорозі.

  На заправці повністю відсутня будь-яка кухня і столики зі стільцями, а кава можна купити тільки в окремому автоматі. Виходячи з побаченого, цю АЗС ми вирішили не брати в розрахунок, тим більше, що знаходиться вона всього лише в кількох десятках кілометрів від Києва, а нас цікавлять заправки розташовані трохи далі.

  SHELL

  АЗС SHELL розташована приблизно в 70-ти кілометрах від Києва. На даній заправці ми успішно зробили контрольну закупівлю, в ході якої нам не видали чек, його довелося просити окремо. З продуктів було придбано стандартний набір, а саме:

  • класичний хот-дог (35 грн);

  • кава американо (29 грн).

  Згідно “відвойованих з боєм”чеків обсяг американо повинен складати 150 мілілітрів, а вага хот-дога, на жаль, не вказано. Тому ми виміряли фактичний обсяг і вага продуктів, це допоможе більш коректно порівнювати продукцію на різних заправних комплексах, а для більш точного порівняння ціни за продукти були переведені в вартість за кілограми та літри.

  І найголовніше вимір фактичного обсягу кави допоможе нам дізнатися чи є ймовірність того, що на українських АЗС не тільки не доливають бензин, але і не доливають кави. За фактом так і виявилося, з обіцяних 150 мл, обсяг купленого американо чи склав 130 мл, тобто, на SHELL не доливають приблизно 20 мілілітрів кави на кожній чашці. Це означає, що на літрі вам не дольють 130, при тому що американо обійдеться в 223 гривні. З хот-догом ситуація менш скандальна, так як його вага в чеку не вказано, а ось фактична вага класичного хот-дога склав 193 грами, що в перерахунку на кілограми складе 181 грн/кг.

  За смаковими характеристиками, придбана нами продукція, виявилося задовільною:

  • кава володів приємним ароматом, а на смак відчувалася легка гірчинка;

  • що стосується хот-дога, то на SHELL він виконаний в класичній булочці на американський манер, а не у французькій, як на багатьох сучасних заправках. Але на смакових якостях це не сильно відбилося, до того ж, не варто забувати, що ми купували самий стандартний хот-дог з молочною ковбасою, і тому його смакові якості виявилися нейтральними.

  WOG

  Трохи підкріпившись ми вирушили на пошуки наступної заправки, нею виявилася WOG. Тут аналогічний набір американо плюс хот-дог обійшовся на 10 гривень дешевше, при цьому на WOG нам теж спочатку не дали чек і його довелося випрошувати.

  За першим враженням хот-дог виявився трохи легшим, ніж на SHELL і ми відразу скористалися контрольними вагами та мірною ємністю, щоб точно визначити масу та об'єм. Хот-дог від WOG при вартості 32 гривні заважив на 172 грами, що в перерахунку на кілограми становить 186 грн. За американо з нас взяли 22 гривні і за ці гроші налили трохи більше, ніж на SHELL, а саме 140 мілілітрів, при такій ціні літр кави ми отримаємо за 157 гривень. Сам напій виявився більш ароматним, а його смак збалансованим та насиченим. Хот-дог на цей раз був французьким в білій булці, з соусів, як і на SHELL, нам додали гірчицю, кетчуп і майонез, ковбаска також молочна. За смаком це блюдо виявилася таким же нейтральним, як на SHELL.

  З іншого боку, стандартний або нейтральний смак, знову таки обумовлений тим, що ми вирішили купувати на всіх заправках стандартні класичні хот-доги з молочної ковбаскою, щоб шанси на перемогу у всіх АЗС були однаковими.

  SOCAR

  Ще раз підкріпившись ми вирушили в дорогу по мальовничій трасі е-95 і вздовж полів соняшників ми пішли на наступний заправний комплекс для контрольної закупівлі, цим комплексом стала заправка SOCAR. І по-перше на SOCAR виявився повний порядок з чеками, їх дають відразу разом зі здачею, більш того, на SOCAR в чеку крім вартості вказують вагу та об'єм купленої продукції, чого ми не зустрічали на SHELL та WOG.

  Наприклад, згідно з чека, наш хот-дог за 32 гривні повинен важити 185 грам, а американо за 23 гривні мати обсяг цілих 200 мілілітрів. Але, зваживши хот-дог ми трохи розчарувалися, так він залежав всього на 171 грам, а американо замість 200 мл виявилося всього 170 мл. При перерахунку на кілограми та літри, вартість хот-дога вийшла 187 грн/кг, що на одному рівні з WOG, а ось кава на SOCAR виявився найдешевшим, тут літр американо обійдеться всього лише 131 грн.

  Смакові якості американо досить приємні і даний напій чимось нагадує каву на WOG. Що стосується хот-дога, то його смак виявився такими ж стандартним, як і на інших заправках, але по видимому в поспіху, нам приготували частування з трохи сируватою сосискою.

  В черговий раз пообідавши ми почали оцінювати свої можливості, заправок попереду було ще багато, а наші животи вже були переповнені і навряд чи витримали б таке навантаження. Тому було прийнято рішення перевірити ще одну топових АЗС і підводити підсумок.

  ОККО

  ОККО розташована поблизу с SOCAR. На ОККО хот-доги з молочної ковбаскою виявилися тільки в розмірі XXL і тому довелося брати великий хот-дог. Але, тим не менш, великий хот-дог та 150 мілілітрів американо обійшлися в 64 гривні, а саме стільки коштує маленький хот-дог та американо на заправці SHELL.

  XXL хот-дог від OKKO важить 229 грам, а відповідно за кілограм виходить 183 гривні, що не набагато більше і не набагато менше, ніж у конкурентів.

  За кавою і заявлених 150 мілілітрів ми отримали близько 140 мілілітрів, а відповідно вартість літра кави буде 157 грн.

  За смаковими якостями американо від OKKO особливо не виділяється на тлі інших АЗС, але ця кава можна порівняти з кавою на SHELL, так як в ньому присутні більше виражена гірчинка, в той час, як на SOCAR та WOG кави трохи м'якше.

  Хот-дог з молочної ковбаскою у виконанні ОККО виявився цікавішим, ніж кава. Незважаючи на те, що це така ж молочна ковбаска, як і на інших заправках, але в даному випадку у ковбаски присутня якась підкопчена скоринка, яка надає їй особливий смак. Все інше, а саме соуси та булочка такі ж, як і у конкурентів.

  Підсумок

  Таким чином, за досить тривалу поїздку ми відвідали 4 АЗС, щоб визначити, де смачніше та найвигідніше можна поїсти.

  Наш висновок виявився таким, наприклад, максимальний чек 64 грн був на заправках SHELL та ОККО, але на ОККО за ці гроші ми отримали найбільший хот-дог XXL вагою 229 грам і на 10 мілілітрів більше кави. При цьому, якщо перерахувати всі на кілограм та літри, то за літр кави і кілограм хот-догів на SHELL потрібно заплатити 404 гривні, на ОККО той же обсяг продуктів обійдеться в 343 грн.

  На SOCAR та WOG все вийшло трохи дешевше, наприклад на WOG за хот-дог та американо ми заплатили 54 гривні, а на SOCAR 55 грн, при такій вартості літр кави і кілограм хот-догів на WOG варто 343 гривні, а на SOCAR всього 318 гривень, і це мінімальна вартість такого набору з усіх чотирьох заправок.

  Якщо говорити про смакові якості, то хот-доги на всіх перевірених заправках приблизно однакові, єдине, що можна відзначити це копчений хот-дог на ОККО та сирувату ковбаску на SOCAR.

  Що стосується кави, то на SHELL та ОККО вона трохи з гіркуватістю, а на SOCAR та WOG кави м'якше, і це скоріше говорить про особливості смаку, ніж про якість. Якщо відштовхуватися від такого поняття, як ціна/якість, то можна відзначити заправку SOCAR, так як на ній за 55 гривень ми отримали стандартну хот-дог вагою 170 грам, і найбільший обсяг кави цілих 170 мілілітрів. При тому, що мінімальний чек у нас був 54 гривень.

  Завершена