0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Охоронні системи Starline. Різниця між B95, A95, E95 та Е65

  03.09.2018

  У даній статті ми познайомимося з шістьма моделями охоронних систем з великого модельного ряду компанії Starline і завдяки цьому матеріалу ви зможете підібрати для себе оптимальну сигналізацію бізнес класу.

  Якщо ви вже знайомі з нашими минулими статтями, присвяченими сигналізацій Starline, то напевно знаєте, що системи “Е” серії не має модульної архітектури плати центрального блоку. Це означає, що додаткові модулі (CAN, GSM) припаяні до мікросхеми і їх заміна неможлива без застосування паяльника.

  Якщо розглядати сигналізації “Е” серії 5-го покоління (Е 95, Е65), то можна помітити, що нове покоління також отримало модульну архітектуру, як, наприклад, сигналізації Starline серії “А”. Модульна архітектура центрального блоку зручна тим, що надає необмежені можливості щодо самостійного розширення функціоналу самих бюджетних сигналізацій Starline, і друге зручність полягає в тому, що при необхідності ремонту або заміни вийшов з ладу модуля, не потрібно вдаватися до пайки. Досить придбати або отримати по гарантії новий модуль і встановити його у відповідний роз'єм. Така будова головною мікросхеми мають всі сигналізації, про яких далі піде мова, а саме:

  • B95;

  • A95;

  • E95;

  • Е65.

  Назва більшості цих моделей починається на цифру “9” і це означає, що всі вони оснащені автозапуском, крім моделі Е65, яка починається на цифру “6”. Зате кожна, з вищезазначених систем, оснащена 2CAN/LIN інтерфейсом та модулем Bluetooth Smart.

  Bluetooth Smart - дуже корисна річ, яка дозволяє за допомогою бездротової технології підключити до сигналізації додатковий GPS/GSM маяк, бездротове реле блокування Starline R 6, мітки іммобілайзера або в якості мітки використовувати звичайний смартфон. Не дивлячись на деяку схожість, все 6 моделей мають як загальні, так і індивідуальні відмінності.

  До загальних відмінностей можна віднести брелоки, у моделі “В” серії брелок найнадійніший і якісний він зроблений з високоміцного пластика стійкого подряпин, а кнопки захищені гумовою накладкою від попадання вологи та пилу.

  Пластик брелока “А” серії трохи простіше, та й сам брелок виглядає не так презентабельно.

  У “Е” серії брелок сильно відрізняється по дизайну і виготовлений з білого глянсового пластика. Тепер про індивідуальних відмінностях.

  StarLine B95 BT CAN-LIN GSM/GPS

  Система StarLine B95 BT CAN-LIN GSM/GPS, как и все сигнализации StarLine, является диалоговый системой, которая дополнена модулем Bluetooth Smart, 2CAN/LIN интерфейсом, GSM модулем и GPS модулем. Также в комплектации StarLine B95 BT CAN-LIN GSM/GPS находится обходчик иммобилайзера и беспроводное реле блокировки Starline R5. Такое реле позволяет блокировать любую электрическую цепь, а так как оно беспроводное, то обнаружить его крайне сложно. При этом каждое реле Starline R5 привязывается под конкретный блок сигнализации и при подмене блока управлять этим реле невозможно.

  Таким чином, Starline R5 захищає автомобіль від викрадення шляхом заміни центрального блоку сигналізації.

  StarLine А95 BT 2CAN+LIN GSM

  StarLine А95 BT 2CAN+LIN GSM отличается от StarLine А95 отсутствием GPS модуля, то есть, система StarLine А95 определяет местоположение автомобиля не по спутнику, а по вышкам оператора мобильной связи, соответственно координаты будут менее точны.

  Все остальные прелести ввиде управления с помощью мобильного телефона и модуля Bluetooth Smart у StarLine А95 BT 2CAN+LIN GSM сохранились.

  StarLine А95 BT 2CAN+LIN

  Наступна система - StarLine А95 BT 2CAN+LIN і, купуючи її, ми відмовляємося ще і від GSM модуля (пропадає можливість моніторингу автомобіля та управління функціями системи через смартфон), але, завдяки, модульній архітектурі мікросхеми місце і роз'єми під GSM модуль збереглися. Все що потрібно буде зробити для апгрейда це докупити сам модуль і самостійно встановити його.

  Е95 BT 2CAN+LIN GSM

  З системами Е95 ситуація виглядає наступним чином: старша модель Е95 BT 2CAN + LIN GSM перевершує молодшу Е95 BT 2CAN + LIN тільки наявністю GSM модуля, при цьому комплектація систем “А” и “Е” абсолютно однакова. Різниця полягає лише в брелоках зворотного зв'язку.

  StarLine E65 BT 2CAN-LIN

  Наймолодша модель в цій “шістці” - StarLine E65 BT 2CAN-LIN. Якщо говорити про цю систему, то можна сказати, що тут у нас забрали всі принади аж до автозапуску, і залишили всього дві радості 2CAN/LIN інтерфейс nf модуль Bluetooth Smart. Але знову-таки, завдяки тій самій модульній архітектурі, у нас залишається можливість прокачати StarLine E65 до необхідного рівня.

  Підсумок

  Детально вивчивши характеристики, комплектацію та будова мікросхем все вищезазначених систем, можна сказати, що всі шість сигналізацій побудовані на базі одного центрального блоку, до якого додані різні модулі, що впливають на кінцеву вартість сигналізації.

  Завершена