0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Сигналізації Starline серії Е, бюджетні але функціональні

13.09.2018

У даній статті ми продовжимо знайомиться з бюджетними сигналізаціями Starline. В одному з наших минулих матеріалів, ми вивчали “бюджетні” “А”-серії, а в цей раз нас чекають системи “Е” - серії 66-ї та 96-ї моделей. Відмінність “А”-серії від “Е”серії полягає в архітектурі центрального блоку, як ми пам'ятаємо мікросхема центрального блоку “А” серії дозволяє доустановити додатковий GPS, GSM або CAN модуль, а у “Е”-серії, на жаль, такої можливості немає, але при бажанні функціонал системи “Е”серії можна розширити іншим способом.

Мікросхеми центрального блоку сигналізації “А” та “Е” серій також відрізняються габаритними розмірами. Якщо розібрати центральний блок та поглянути на мікросхему сигналізації “Е”серії, то буде видно, що всі її елементи припаяні і перевстановити будь-якої елемент з однієї схеми на іншу неможливо без паяльника.

Про те як розширити функціонал сигналізації “Е”- серії ми розповімо трохи далі.

Відмінності та схожість між системами Е66 та Е96

Основна відмінність - наявність модуля автозапуску. У сигналізації, модель яких починається на цифру “6”, автозапуск відсутній. У систем, модель яких починається на “9”, в комплекті знаходиться модуль автозапуску. Зате всі системи “Е” серії комплектується сиреною і мають вбудований 2CAN-2LIN інтерфейс, що для “А”- серії є опцією.

2CAN-2LIN інтерфейс дозволяє підключити сигналізацію до цифрової шині автомобіля, що дає автовласникові масу переваг, в тому числі “розумний обхід іммобілайзера” та “розумне блокування двигуна”. Головне, якщо ви націлені на функцію “розумного обходу іммобілайзера”,спочатку уточніть на сайті виробника, чи є ваш автомобіль в списку підтримуваних.

Сама бюджетна сигналізація в цій лінійці - Е66 ECO:

 • система з діалогової системою кодування;

 • вбудованим 2CAN-2LIN інтерфейсом і всього одним брелоком;

 • з рідкокристалічним дисплеєм, що працює на частоті 868 мегагерц.

Наступна по зростанню система Е66 ECO BT. Її особливість полягає в інтегрованому BLE Bluetooth Smart модулі, який якраз і дозволяє розширювати функціонал систем Starline. За допомогою бездротового з'єднання Bluetooth з'являється можливість підключити до сигналізації GPS/GSM маяк Starline М66. Модуль дозволяє проводити моніторинг стану автомобіля, відстежувати його місце розташування з точністю до кількох метрів, а також відстежувати маршрут пересування.

Starline М66 має дві комплектації Bluetooth з мітками і без них:

 • Bluetooth мітки це ті самі мітки іммобілайзера, які забезпечують додатковий захист автомобіля від угону вудкою, або шляхом крадіжки рідного ключа.

Завдяки модулю Bluetooth Smart, будь-яку сигналізацію Starline з позначкою BT можна доукомплектувати не тільки маяком М66, а й просто Bluetooth мітками іммобілайзера. Також модуль Bluetooth Smart дозволяє використовувати в якості мітки іммобілайзера мобільний телефон.

Але у всій цій феєрії можливостей Bluetooth модуля, є певні обмеження, наприклад, якщо Е66 ECO BT вже зав'язана в єдину систему з GPS модулем М66 то використовувати мобільний телефон як мітки іммобілайзера не вийде, це пов'язано з деякою незавершеністю програмного забезпечення. Але фахівці starline працюють над цією проблемою і найближчим часом обіцяють повністю її усунути. Можливо до моменту прочитання вами цього матеріалу, проблеми зовсім не буде існувати.

Наступна система в лінійці Е96 ECO це та ж Е66 ECO тільки з модулем автозапуску та датчиком температури. Такий датчик дозволяє проводити запуск двигуна не тільки дистанційно з брелока або за таймером, але і по температурі навколишнього середовища.

Модель Е96 ECO з позначкою BT оснащена тим самим модулем Bluetooth Smart, до речі у цього модуля є ще одна корисна функція він дає можливість підключити бездротове реле блокування starline R6, але незважаючи на наявність Bluetooth модуля, ця сигналізація не комплектується мітками іммобілайзера, хоча при бажанні, ви можете купити мітки окремо або використовувати замість них мобільний телефон.

І сама функціональна в цій лінійці система Е96 BT, як і вся “Е”-серія, ця сигналізація має вбудований 2CAN-2LIN інтерфейс, також на борту є Bluetooth модуль, це означає, що ми можемо підключити маяк М66 і зробити цю сигналізацію повноцінним телематичним GPS/GSM комплексом. Додатково Е96 BT комплектується двостороннім брелоком з рк-дисплеєм та міткою іммобілайзера, а так як це 9-я серія, значить на борту є модуль автозапуску з температурним датчиком.

Завершена