0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  У чому відмінність закладних гайок від закладних кліпс?

  19.09.2018
  Автомобільні закладні, які також називають монтажними пластинами, клітьовими гайками і скобами або кліпсами використовують для створення точки кріплення тонколистових матеріалів. Встановлюється на краях листів або в отвір, без необхідності проведення складних підготовчих робіт. Являють собою прямокутний зажим з тонкого металу товщиною 0,5-0,8мм з отвором в центрі, в яке, в залежності від різьби, загвинчуеться саморіз або болт.
  Існують закладні під саморізи, болти з метричної різьбою, поворотні болти, шайби стопорні. Клітьові гайки і кліпси відрізняються виконанням. кліттьова гайка складається з двох частин - квадратної гайки, яка укладена в металеву "сорочку" з пружинної сталі, яку називають кліттю. Кліть має два фіксуючих вусики, які в стиснутому стані дозволяють встановити кріплення в отвір. Стиснути вусики можна спеціальним інструментом або звичайною викруткою. Розгинаючись вусики кліті утримують гайку позаду листа, на якому вона фіксується. Гайка не закріплена жорстко в кліті і має невеликий хід, що дозволяє відцентрувати її під отвір. Фіксується кліттьова гайка тільки в отворі матеріалу. На відміну від неї кліттьова кліпса може встановлюватися як в отвір, так і на край листа. Її верхня пластина має повну довжину і отвір з фіксуючими пелюстками. Нижня пластина закінчується клиноподібним уступом, яким додатково притискається матеріал, що приєднується. Це дозволяє утримуватися гайці при монтажі на вертикальні листи. Пластини можуть бути широкими або вузькими, з вибіркою по згину або цільні. Деталі скріплюються наступним чином: закладна одягається на тильний лист, після чого лицьовий лист прикріплюється саморізом або болтом до заставної, притягуючи листи один до одного.
  Виготовляються зі сталі, нержавіючої сталі, пружинної сталі або пластику. Для захисту від корозії металеві закладні оцинковуються або фосфатуються. Іноді в пластикову скобу впресовується металева гайка, що дозволяє докладати велике зусилля при фіксації. Мають різноманітний колір, від найбільш поширених сірих і чорних, до зелених.
  Відрізняються J-подібною та U-подібною формою. U-подібна закладна щільніше притискається до базової деталі і може також виконувати функцію прокладки, в разі необхідності створення зазору між скріплюваними деталями. Має однакову довжину верхньої та нижньої частини. Діаметр різьби від М3 до М12, а також овальні М8. Саморізи фіксуються за допомогою пелюсток, які виступають на верхній частині гайки. Вони чіпляються за витки різьблення саморізу або болта.
  Цим видом кріплення кріпляться найрізноманітніші деталі в автомобілі, наприклад бризковики, внутрішнє оздоблення, декоративні решітки, бампер, фари, молдинги, накладки бампера, обшивка дверей, панелі захисту, підкрилки, приладова панель і інші.
  Перевагами такого виду кріплення є його низька ціна, простота в установці, висока швидкість монтажу, стійкість до вібрацій, можливість обійтися без зварювальних робіт, нарізування різьблення або використання спеціального кріплення, робота універсальним інструментом. Заставні допомагають здійснити швидкий ремонт при пошкодженні оригінальних кріплень, надають можливість працювати в обмеженому просторі біля місця кріплення і маючи доступ тільки з одного боку.
  На нашому сайті представлені як універсальні закладні, так і деталі, виготовлені для певної моделі автомобіля, в цьому випадку товару присвоєно ОЕМ код міжнародного позначення. У характеристиках товару зазначено місце установки і елемент, який кріпиться заставною. В картці товару на схематичному малюнку вказані позначення розмірів, значення яких ви можете побачити в характеристиках даного товару. Підібрати необхідне кріплення можна вказавши точні значення кожного з розмірів, тип різьби, матеріал та інші характеристики.
  Завершена