0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Яка небезпека ховається за відсутньою заглушкою?

  19.09.2018

  Ковпачки для дисків, які також називають заглушкою ступиці колеса є елементом екстер'єру автомобіля. Часто для додання індивідуальності використовують ковпачки з емблемою виробника автомобіля, хромовані або кольорові ковпачки. Але практична їх роль зводиться не тільки до цього.
  Якщо ковпачок зняти, то можна побачити болтове ступичне з'єднання. При потраплянні на нього вологи та хімічних реагентів воно досить швидко покривається корозією. Так само при русі на великих швидкостях потрапляючи в цей вузол навіть невеличкий камінець може призвести до істотного механічного пошкодження. Пил, бруд і пісок, потрапляючи в підшипник, дуже швидко наносять йому непоправної шкоди, виступаючи в ролі абразиву. Такий простий елемент як ковпачок диска захистить вас від усіх цих наслідків.
  Купуючи ковпачок важливо пам'ятати, що для коліс різного діаметра випускаються різні ковпачки. Крім цього важливо враховувати і самі посадкові розміри ковпачка - діаметр і довжина притискних лапок, якими він фіксується. При правильному виборі заглушка кріпиться защіпками на її тильній стороні дуже швидко і надійно. Для фіксації досить натиснути на неї. Виготовляються з пластику. Зазвичай продаються комплектами по чотири штуки.

  Ковпачки для кулі фаркопа. Досить доступний аксесуар в своєму первісному виконанні. Може маскувати колір кулі фаркопа під колір, в який пофарбований автомобіль або бампер. Моделі подорожче можуть виконувати вже декоративну функцію і навпаки привертати до себе увагу, завдяки незвичайній формі або кольору. Що стосується захисних властивостей ковпачка, то вони досить істотні, особливо, з огляду на невисоку вартість самого аксесуара.
  Головка гака фаркопа схильна до корозії, особливо при потраплянні на неї вологи і солі. Забруднена болотом піском або навіть пилом куля, при використанні причепа дуже швидко пошкоджується твердими частинками забруднення. Початково головка гака змазана солідолом або силіконом і виробники фаркопов рекомендують завжди стежити щоб мастило було нанесене. Якщо не використовувати ковпачок, то мастило швидко зітреться, а всі агресивні речовини і волога постійно будуть впливати на дорогий вузол фаркопа. Застосування ковпачка, коли фаркоп не використовується, захистить його від цих небезпек. Також багато моделей оснащені світлоповертачем, що позначить виступаючу деталь автомобіля і допоможе уникнути аварії.
  При виборі ковпака важливо пам'ятати, що діаметр кулі у різних типів фаркопов різний. У американських квадратних фаркопов діаметр шістдесят міліметрів, а у класичних - п'ятдесят міліметрів. Враховуйте колір автомобіля і бампера при виборі кольору ковпачка.
  Виготовляються насадки з пластика або гуми. Пластикові доступніші та легше знімаються, але гумові, в свою чергу, щільніше облягають кулю і захищають її і вас від випадкових ударів. Щоб не втратити ковпак при використанні причепа, використовуйте моделі з кільцем, яке фіксується на гаку фаркопа або насадіть ковпак на тримач штекера причепа.
   
  Заглушки гумові та пластикові забезпечують належний вигляд автомобіля навіть в самих потаємних місцях і це приносить радість автолюбителю, але основне призначення заглушок набагато ширше.
  Не всі знають, що заглушками автовиробники часто приховують блискучі деталі, які могли б відволікати увагу водія або пасажирів. Крім цього заглушки герметично закривають отвори, через які в несучі частини кузова може потрапляти вода, що з часом призводить до серйозних наслідків, таких як корозія кузова, відшаровування шумоізоляції, неприємного запаху в салоні. Часто заглушки встановлюють, щоб захистити деталь від механічних пошкоджень і потрапляння на неї хімічно активних речовин. Деталі, що труться важливо захищати від абразивних забруднень. З цими всіма завданнями і справляються заглушки. Їх невисока вартість і простота установки багаторазово окупається тривалим терміном служби дорогих вузлів. Також заглушки допоможуть утримувати автомобіль в чистоті і зекономлять кошти, запобігаючи течі рідин, зменшуючи їх витрату і забруднення ними найближчих агрегатів.
  При виборі заглушок звертайте увагу на те, що крім універсальних моделей, які ви можете підібрати за розмірами в характеристиках товару, на нашому сайті представлені і заглушки під конкретну марку автомобіля, з зазначенням місця їх установки.

  Завершена