0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Які килимки салону вибрати на сезон осінь-зима?

  26.09.2018

  Зі зміною пори року автомобілістам доводиться міняти і підхід до експлуатації автомобіля, також доводиться виробляти деякі сезонні заміни. Наприклад, зміну літніх шин на зимові, або зміну ворсового килима на гумовий.

  В осінньо-зимовий період завжди спостерігається підвищена вологість навколишнього середовища, викликана опадами у вигляді дощу та снігу. Ці опади на взуття водія та пасажира неминуче потрапляють в салон автомобіля. Ворсовий килим прекрасно вбирає в себе вологу і надовго затримує її, мокрі килими представляють для салону автомобіля і самого водія велику небезпеку.

  • По-перше, мокрий килимок підвищує вологість в салоні автомобіля з-за чого потіє скло та погіршується огляд водія.

  • По-друге, волога з килима може вбиратися текстильної обробкою підлоги, проникаючи на днище автомобіля, що неминуче викличе корозію і, нарешті, по-третє мокра підлога рано чи пізно стане джерелом неприємного запаху.

  Незважаючи на всі ці неприємності, існують водії, які цілий рік використовують тільки ворсові килими. Для таких автовласників простіше кожен день сушити килимки на батареї, ніж їздити на менш комфортних гумових, або поліуретанових килимах. При цьому мало хто знає, що існує якийсь компроміс між ворсом та гумою, це компроміс називається тришарові 3D килимки. Такі вироби поєднують в собі комфорт ворсових килимів та практичність гумових, поєднання вищезазначених характеристик досягається за рахунок спільного використання трьох різних матеріалів, верхня частина 3D килимів робиться з стійкою до зносу синтетичної тканини, яка чудово миється і не вбирає вологу, при цьому тканинна обробка робить зовнішній вид килимка набагато презентабельнєє. Другий шар водонепроникний та жорсткий, саме цей шар надає 3D килиму певну форму за рахунок якої він ідеально повторює контури днища автомобіля, в якості третьої шару використовується ворсова підкладка, яка “чіпляється”за ворс оббивки підлоги і виключає найменші зміщення килима.

  3D килими продаються комплектами на весь автомобіль, при цьому ви зможете підібрати комплект, який спеціально зроблений під вашу марку та модель автомобіля.

  До мінусів таких виробів можна віднести:

  • вартість, за ціною комплекту 3D килимів можна купити комплект ворсових та комплект гумових килимів.

  До речі, мати два комплекти килимів, це теж непогана ідея. Наприклад, влітку звичайний ворсовий килим в будь-якому випадку буде комфортніше тришарового 3D килима, а в зимовий період доглядати за гумовим, або поліуретановим килимком набагато легше. Тому 3D килим це, свого роду, компроміс для тих, хто любить текстильні килимки, але не бажає кожен день за ними доглядати.

  Які ж килими вибрати на осінньо-зимовий період?

  На наш погляд, ворсові килими однозначно не підходять для вологої пори року. Їх можуть дозволити собі, хіба що, власники опалювальних гаражів. При цьому, не варто забувати, що навіть повністю сухий килим за кілька годин експлуатації може стати мокрим через що будуть пітніти скла.

  Новомодні 3D килими можуть стати відмінним рішенням для автомобілів преміального та бізнес сегмента, так як звичайний гумовий килимок може зіпсувати преміальний інтер'єр. А класичні гумові, або поліуретанові килимки і раніше залишаються найбільш оптимальним та практичним рішенням.

  Завершена