0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Персональний масажист в авто. Штатний масажер Prime-X MS

  26.09.2018

  Коли мова заходить про автомобільному массажере, багато хто уявляє собі накидку з підігрівом та вібромасажером, який виконує виробляє дуже примітивний масаж. Якщо це взагалі можна назвати масажем. На щастя, ринок автомобільних аксесуарів постійно поповнюється новими розробками і в цій статті ми розповімо про абсолютно новий пристрій, яке може змінити ваше уявлення про автомобільних масажах.

  Отже, раз ви цікавитеся якісним масажем для свого авто, то напевно, чули про дорогих, преміальних, люксових автомобілях в комплектації, яких зустрічаються вбудовані в водійське, або пасажирське сидіння масажери, які виконують розслабляючий масаж і в деяких випадках здатні прибрати біль в спині.

  Подібна опція доступна для вузького кола дорогих автомобілів, і навіть якщо взяти свіжу машину середнього класу вартістю 50 000 - 60 000 доларів, то при, всьому бажанні покупця автовиробник не зможе запропонувати таку додаткову опцію, як масажер. Тому якщо ви захочете оснастити свою машину функцією масажу, то доплачувати доведеться не автосалону, а компанії Prime-X.

  Авто-массажер Prime-X MS

  Авто-массажер Prime-X MS - додатковий аксесуар, що складається з 4 повітряних подушок та мініатюрного безшумного компресора, який потай встановлюється сидінні машини. Для управління функціями масажера в комплект входить мініатюрна кнопка прихованого монтажу. Основними функціями Prime-X MS набагато зручніше управляти через додатки на мобільному телефоні. Додаток підходить як для IOS, так і для Android. Завантажити його можна, відсканувавши QR-код, який лежить в коробці c масажером.

  Установка такого масажу нічим не складніше, ніж установка підігріву сидіння, обійдеться ця процедура приблизно 600-800 грн, при цьому ніяких серйозних втручань в конструкцію сидіння робити не потрібно, після установки сидіння повернеться в свій первозданний вигляді.

  Так як сам масажер має невеликі габарити, він не може охопити всю спину, тому перед установкою потрібно подумати в якому відділі спини ви найчастіше відчуваєте дискомфорт і розмістити масажер навпаки проблемної ділянки. Найчастіше таким ділянкою є поперековий відділ, в якому при далеких поїздках водії відчувають втому больові відчуття. До речі, нам на тест попався масажер встановлений в автомобіль Toyota Camry XV70 2018 року випуску, і масажер в цій машині встановлений якраз в поперековому відділі, таке розміщення має ще одну перевагу, подушки Prime-X MS0 можуть не тільки робити масаж, а й здійснювати поперекову підтримку, якої не вистачає багатьом сидінням.

  Для поперекової підтримки подушки масажера надуваються в статичному режимі і здуваються після виключення запалення.

  Що стосується функції масажу, то в додатку для смартфона ви знайдете лише один режим масажу, в якому верхні нижні подушки по черзі надуваються і здувається, ступінь “надування”подушок регулюється за шкалою від 1 до 9.

  У першому режимі ви отримаєте мінімальну впливу на м'язи спини, а 9-й режим необхідний для глибокого масажу. При цьому, важливо розуміти, що такий масаж не є ні лікувальним, що не профілактичним. Його пряме призначення розім'яти м'язи спини в далекій дорозі, коли водій засидівся за кермом і у його немає можливості зупинитися, щоб вийти з машини і зробити зарядку. Також подібного роду масаж допоможе розслабитися після важкого робочого дня по дорозі додому.

  Для включення масажера крім смартфона можна скористатися входить в комплект поставки мініатюрною кнопкою прихованого монтажу, при натисканні цієї кнопки активується режим масажу, при якому масажер був вимкнений.

  Підсумок

  Об'єктивно можна сказати, що масажер Prime-X MS однозначно краще, ніж будь-яка накидка з підігрівом та вибромассажем. У той же час, за якістю масажу він поступається штатним масажер люксових автомобілів, в яких крім пневмо масажу застосовується ще і роликові механізми. Але, якщо розглянути штатні масажери автомобілів Audi, то в них масажер працює за аналогічним з Prime-X MS принципом, тільки у штатних масажерів Audi збільшено кількість подушок, що дозволяє охопити масажем всю спину. Тому найближчим часом компанія Prime-X обіцяють поставити на ринок нову модель із збільшеною кількістю подушок, щоб конкурувати з деякими штатними массажерами.

  Завершена