0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  USB Type-C в чому полягають переваги та його недоліки

  01.10.2018
  Вперше представлений в 2014 році і прийнятий в початку 2016 - 2017 років, USB Type-C перехопив micro-USB в якості домінуючого стандарту USB-типу. Виробники комп'ютерів і мобільних пристроїв, таких як смартфони, вирішили використовувати цей стандарт сполучної системи завдяки своїй універсальності. З цього моменту USB Type C набув популярності і показав приклад для інших стандартів USB-кабелю.
  Що робить USB Type-C найкращим вибором?
  Тип C це новітній USB-роз'єм, він двосторонній і має 24 контакти. Оскільки це оборотний USB, вам не потрібно возитися з ним, щоб вирішити, яка сторона повинна бути підключена. Це була величезна проблема з портом роз'єму Type-A. Тип C виглядає трохи інакше, ніж інші кабелі, але з його стандартами спостерігається значне поліпшення.

  ПЕРЕВАГИ
  1. Підтримка сучасних версій USB
  Перспектива майбутнього основна перевага USB Type-C. В даний час ця система з'єднувачів сприяє впровадженню USB 3.1 і USB 3.2. Це означає, що він також успадковує конкретні переваги, включаючи чудову пропускну здатність і високу швидкість передачі даних, яка становить від 10 до 20 гігабіт на секунду. Майбутні версії USB використовуватимуть той же стандарт USB-типу.
  2. Розмір
  USB Type-C менше і тонше в порівнянні з USB Type-A, хоча трохи більше, ніж мікро-USB. Проте, варто згадати, що кабелі попередника, наприклад, використовувані в смартфонах, мають мікро-USB на одному кінці і USB Type-A на іншому кінці.
  Більш компактний фізичний розмір USB C означає, що використання відповідних портів ще більше знижує фізичні розміри переносних пристроїв, зокрема нетбуків і ультратонких ноутбуків.
  3. Велика зручність і застосування
  Кабель з роз'ємом USB Type-C може витримувати до 100 Вт потужності, таким чином, харчування і зарядка великих пристроїв, таких як 12-дюймовий MacBook і MacBook Pro Retina, використовують порт USB C для живлення і зарядки, а також для передачі даних. Оскільки він підтримує сучасні версії USB, його можна використовувати для підключення 4K-моніторів або більш швидких твердотільних накопичувачів до комп'ютерної системи, а також подвійний режим в режимі USB Power Delivery.
  4. Реверсивний
  Можливо, ще одна визначна перевага USB Type-C в тому, що воно оборотно. Вилки і порти на основі USB Type-A і micro-USB можуть бути підключені тільки в одному напрямку. А ось в USB C роз'єми оборотні і, таким чином, вони легко встановлюються в порт USB C без необхідності перевертання або турбуватися про підключення його догори ногами.
  Однак, незважаючи на багатообіцяючі переваги USB Type-C, є кілька проблем або недоліків, які кидають виклик цієї нової системи з'єднувачів.

  НЕДОЛІКИ
  1. Плутанина через експансивних додатків
  Перевага USB Type-C також є його недоліком. Проблема з цією системою роз'ємів USB полягає в тому, що вона має різні додатки і різну сумісність інтерфейсу, що може призвести до плутанини. Наприклад, пристрій, що реалізує USB C, не обов'язково означає, що воно реалізує останню версію USB і інші функції USB, такі як USB Power Delivery і альтернативний режим.
  В іншому прикладі, оскільки роз'єми і порти USB 3.1 і Thunderbolt 3 використовують одну і ту ж систему роз'ємів USB C, легко збентежити ці два типи апаратних інтерфейсів. Деякі користувачі можуть подумати, що всі порти USB-C, знайдені на їх комп'ютерах, підтримують Thunderbolt 3 Інші можуть також подумати, що всі кабелі USB-C, включаючи кабелі USB 3.1, аналогічні кабелям Thunderbolt 3.
  2. Необхідність належного визначення та маркування
  Іншим недоліком USB Type-C, який стосується його реалізації і прийняття, є необхідність правильного визначення і маркування, щоб уникнути вищезгаданої плутанини. Пам'ятайте, що USB C тільки говорить про те, що це видно вилки і порти. Це тіпUSB, а не апаратний інтерфейс. Він не описує швидкість передачі даних, можливості харчування і підтримувані дані і інтерфейсні протоколи.
  Для виробників кабелів на основі USB C, а також для виробників пристроїв, які використовують систему роз'ємів USB, для них важливо забезпечити належні мітки, що описують специфікації, функції та можливості. Це також означає, що споживачі повинні приділяти пильну увагу цим ярликів.
  Завершена