0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Типи елементів живлення. Фактори при виборі

  01.10.2018
  Елементи живлення представляють собою колекцію однієї або декількох осередків, хімічні реакції яких створюють потік електронів в ланцюзі. Всі батареї складаються з трьох основних компонентів: анода (сторона «-»), катода (сторона «+») і якогось електроліту (речовина, хімічно реагує з анодом і катодом).
  Елементи живлення зазвичай можуть бути класифіковані за різними категоріями та типами: від хімічного складу, розміру, форм-фактора і прецедентів, але при всіх цих двох основних типах акумуляторів:
   
   
   
  Первинні батареїВторинні батареї (акумулятори)
   
  Первинні батареї - це елементи живлення, які не можна перезаряджати після закінчення їх заряду. Такі батарейки існують в різних типорозмірах: від плоских батарей F до батарей АА. Вони зазвичай використовуються в автономних пристроях, де зарядка є недоцільною або неможливою.
  Первинні батареї завжди мають високу питому енергію, а системи, в яких вони використовуються, завжди призначені для споживання невеликої кількості енергії, щоб батарея могла працювати якомога довше.
  Найбільш популярними типами первинних батарей є лужні батареї. Вони володіють високою питомою енергією і є екологічно чистими і економічними. Єдиним недоліком лужних батарей є струм низького навантаження, який обмежує його використання пристроями з низькими вимогами до току.
  Вторинні батареї - це елементи живлення, які мають можливість заряджатися після того, як енергія на батареї була витрачена.
  Акумулятори використовуються для живлення портативних електронних пристроїв, таких як мобільні телефони, і інших девайсів, в той час як надпотужні батареї використовуються для живлення різноманітних електромобілів і інших пристроїв з високою пропускною здатністю.
  Акумулятори можуть бути далі класифіковані на кілька типів електрохімічної системи. Дані параметри важливі, тому що хімія визначає деякі атрибути батареї, включаючи її питому енергію, життєвий цикл, термін зберігання і ціну. Існує ряд популярних типів електрохімічних систем батарейок:
  1. Літій-іонні (Li-Ion) - є одним з найпопулярніших типів перезаряджаємих батарей. Використовуються в різних портативних пристроях.
   
  1. Нікель-кадмієві батареї (Ni-Cd) - являють собою тип батареї, що перезаряджається, який розроблений з використанням гідроксиду оксиду нікелю і металевого кадмію в якості електродів. Елементи живлення Ni-Cd підтримують ефект «пам'яті» при перезарядці частково зарядженої батареї, знижуючи в майбутньому ємність акумулятора.
   
   
  1. Нікель-металевий гідрид (Ni-MH) - дані елементи живлення знаходять застосування в пристроях з високою пропускною здатністю через їх високу ємність і щільності енергії. Акумулятори Ni-MH не чутливі до ефекту «пам'яті», який спостерігається у Ni-Cd.
  Нижче наведені деякі фактори, які слід враховувати при виборі відповідного типу батареї для вашого пристрою.
  1. Щільність енергії. Це визначає, як довго ваш пристрій буде залишатися включеним, перш ніж буде потрібна перезарядка.
  2. Щільність потужності.
  3. Безпека. При високих температурах деякі батареї будуть руйнуватися і можуть піддаватися екзотермічних реакцій. Високі температури зазвичай знижують продуктивність більшості батарей.
  4. Довговічність: стабільність щільності енергії і щільності потужності батареї з повторним циклом (зарядка і розрядка) необхідні для тривалого терміну служби батареї, необхідного більшістю пристроїв.
  5. Вартість. Важливо, щоб вартість вашого вибору відповідала її характеристикам.
  Завершена