0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Системи розпилення ЛФМ в краскопультах.

  02.10.2018
  Сучасні системи розпилення ЛФМ в фарбувальних інструментах дуже різноманітні. Всі вони відрізняються не тільки конструкційними особливостями, а й технологією розпилювання фарбувального матеріалу, яка в свою чергу дозволяють здійснювати більш високий операторський контроль, щодо ефективного нанесення ЛФМ, сприяє економії матеріалу та мінімізує надлишкового витрата, що в кінцевому підсумку дозволить зберегти ваші гроші та забезпечить високу якість пофарбованої поверхні.
  У даній статті ми більш уважно звернемо свій погляд на системи розпилення ЛФМ в фарбувальних інструментах, та спробуємо розібратися яка з них більш ефективна.
  Существуют такие системы распыления в краскопультах:
  HPВисокий тиск
  HVLPНизький тиск, при високому обсязі повітря
  LVLPНизький тиск, при малих обсягах стисненого повітря
  LVMPСередні показники тиску та низькому обсязі стисненого повітря
  RPМалий тиск
  MPСередні показники тиску
  HTEВисокий ККД передачі
   
  Рассмотрим самые востребовательные системы распыления:
  1. HP - для такої системи характерний високий тиск на виході. Система має високий коефіцієнт втрат матеріалу, до 65%, підвищуючи надлишковий витрата ЛФМ. Використання широкого факела, дозволяє рівномірно розпилювати фарбувальний матеріал. При досить невеликому споживанні повітря в 100-300л/хвилину та робочого тиску 2 5бар, система забезпечує високу швидкість подачі ЛФМ. Слабка сторона даного типу в тому, що при високому тиску формуються завихрення в повітрі, які призводять до засмічення пофарбованої поверхні.
  2. HVLP- для даної системи характерний великий потік повітря та низького тиску, що сприяє економії ЛФМ. Фарбопульти з даною технологією розпилювання відмінно підійдуть для нанесення базового шару. Наносити фарбувальних матеріал, в системах даного типу, варто досить близько 12-15см від пофарбованої поверхні, що незручно позначається при фарбуванні поверхонь, розташованих важкодоступних місцях. Висока ефективність переносу лакофарбового матеріалу, понад 65%, сприяє економії матеріалу до 30%. Спеціально спроектоване повітряне сопло, забезпечує рівномірний розподіл ЛФМ по поверхні. Для систем HVLP характерний велика витрата повітря від 360 л/хвилину та більше, що тягне за собою потребу в компресорі з великою подачею повітря, та очищенню повітря, від наявності часток масла та вологи.
  3. LVLP- системі характерний великий потік повітря, при низькому тиску на виході. Дана система з'явилася досить недавно, вона була розроблена на основі системи HVLP, в результаті з'явилася система з поєднанням ефективного розпилення, при великій швидкості, при цьому коефіцієнт перенесення ЛФМ понад 70%. Витрата стисненого повітря дорівнює 150-350л/хвилину, що значно менше, в порівнянні з HVLP, в той же час довжина від фарбувального інструменту до поверхні, збільшена на 5-10см, дозволяючи проводити фарбування важкодоступних місць куди простіше. Невелике утворення туману та низьку сприйнятливість до перепадів тиск, що робить систему LVLP більш універсальною.
  4. LVMP- система працює за рахунок не великого потоку повітря та середнього тиску на виході, дозволяючи зменшити витрату ЛФМ, при розбризкуванні на 15%. Технологія подачі фарби таких систем, відмінно підходить, для фінішних робіт.
  5. RP- працює за рахунок зниженого тиску на вході в краскопульт та виході розпилюючи головки. Коефіцієнт передачі ЛФМ більше 65%, при досить не велика споживанні повітря.
   
  Завершена