0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Функції автомобільних пилососів. На що звернути увагу?

  02.10.2018

  Чистота салону - це один з важливих факторів, який впливає не тільки на настрій, але і на безпеку водіння. Популярність на такі прилади, як автомобільні пилососи зростає з кожним днем. У зв'язку з цим виготовляють все більшу кількість пилососів з новим набором функцій. Так як професійна чистка салону має високу вартість, то даний прилад є бюджетною альтернативою. При його покупці, ви платите тільки один раз і пилосос прослужить досить довгий термін.


  Основні функції автомобільних пилососів

  Найголовнішою функцією пилососа є швидке і якісне всмоктування всіх забруднювачів салону, будь то сміття, пил або волога. Найкраще вибирати пилосос з великою кількістю функцій. Такі пилососи найефективніше прибирають забруднення. Ви можете придбати пилосос з турбощіткою, що значно прискорить швидкість прибирання автомобіля. Пилосос з циклонічною технологією значно збільшує швидкість всмоктування вологи. При виборі пилососа зверніть увагу на насадки в комплекті, так як вони значно збільшують його функціональність.
  Вологе прибирання також є дуже важливою функцією. З її допомогою, ви зможете очистити салон від розлитих рідин і в зимовий період від снігу, що розтанув.
  Ще однією важливою функцією при виборі пилососа є спосіб його харчування. Пилососи виробляються з живленням від автомобіля і з акумуляторною батареєю. Зверніть увагу на потужність, так як пилососи, які підключаються до автомобільної мережі, володіють більшою потужністю. Це відбивається на ефективності прибирання салону. Але у таких пилососів є свої недоліки. Вони можуть посадити акумулятор автомобіля, так що прибирати доведеться в заведеному автомобілі. Пилосос на акумуляторі має свої переваги - це більш компактні габарити і можливість збирання в найдальшому кутку автомобіля. Деякі автомобільні пилососи можуть заряджатися від звичайної електромережі.
  Тонкий фільтр - це також дуже корисна функція, так як він затримує частинки пилу в пилососі.
  Ємність для збору забруднення в автомобільному пилососі буває двох видів контейнер або мішок. Контейнер має більшу практичність, його можна з легкістю очистити і промити на відміну від мішка. Однак мішок більш місткий, ніж контейнер.
  Довжина шнура теж дуже важлива при виборі пилососа, так як при збиранні автомобіля можна буде прибрати навіть найвіддаленіший кут автомобіля.

  Що врахувати при виборі пилососа?

  Перш за все потрібно враховувати те, що покупка пилососа не зможе повністю замінити професійну чистку салону і час від часу, все одно, доведеться заїжджати на автомийку і робити професійну чистку салону. Але з іншого боку, такий помічник у автомобілі все одно буде економити гроші, так він продовжить чистоту в салоні на більш довгий час і вам рідше доведеться заїжджати на автомийку. Всі знають, що якщо забруднення видалити досить швидко, то воно зникне без сліду, але якщо забруднення залишиться, то без спеціальної чистки не обійтися і в такому випадку пилосос не допоможе.
  У даній статті ми розглянули основні функції пилососів, на які варто звернути увагу при їх виборі і так само врахували їх недоліки. Сподіваємося, що Вам наша стаття була корисна.

  Завершена