0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Номерні рамки з камерою. Універсальні камери заднього виду. Помічник при парковці

  19.10.2018

  Серед великої різноманітності моделей камер заднього виду існує окрема категорія, яка називається камера заднього виду, вбудована в рамку номерного знака. Такий пристрій являє собою пластикову рамку номерного знака у верхній частині якої встановлено рухливий механізм для фіксації камери заднього виду.

  Що можна сказати про ціну?

  Вартість рамки з камерою, як правило, на порядок вище, ніж вартість камери заднього виду і складає близько 650-700 грн. Це вартість найпростіших, бюджетних моделей, які комплектуються найпростішими камерами заднього виду. Вартість такої камери окремо складе 300-350 грн.

  Відповідно, ми можемо говорити про те, що купуючи камеру заднього виду, вбудовану в рамку номерного знака приблизно половину вартості виробу ми платимо безпосередньо за саму рамка.

  Купуючи рамку номерного знака за такі гроші, звичайно ж, хочеться отримати якісний та ергономічнbq виріб. В принципі, до якості пластика як дорогих, так і дешевих рамок питань не виникає, більше того, як дешеві, так і дорогі моделі зроблені з однакового пластика і мають абсолютно ідентичний зовнішній вигляд та форму.

  А ось до ергономіки питання все ж виникають. Уважно вивчивши чотири рамки вартістю 650-1300 гривень, ми побачили, що спосіб кріплення номерного знака у всіх виробів незалежно від вартості та бренду ідентичний.

  Як встановити?

  “Держ номер” встановлюється в таку рамку таким чином:

  • за камерою заднього виду, яка розташована в верхній частині рамки є невеликий паз, в який під кутом вставляється номерний знак;

  • в нижній частині рамки ніякі фіксатори не передбачені.

  Неважко здогадатися, що встановлений таким чином держномер може легко випасти. Тому для більш надійної фіксації номера доведеться прикрутити до кузова саморізами. Такий спосіб установки далеко не самий естетичний та зручний, але зате найнадійніший.

  Якщо ви все ж таки зважитеся на установку з саморізами, то потрібно розуміти, що для цього в кузові автомобілі доведеться зробити кілька отворів, а кожне додаткове отвір не передбачений заводом виробником в потенціалі може стати осередком корозії. З іншого боку, ті ж самі додаткові отвори доведеться зробити, якщо ви захочете встановити універсальну камеру заднього виду.

  Винятком в даному випадку може стати рамка номерного знака Phantom CA-0350UN, у цій моделі номерний знак кріпиться стандартним чином за допомогою пластикових фіксаторів по периметру, але вартість рамки Phantom CA-0350UN найвища.

  Підтвердження того, що пластик і форма рамок Prime-X MCM-05, Idial ET-684, Idial ET-685 абсолютно однакові служить їх упаковка, всі вищезгадані моделі упаковані в однакові коробки чорного кольору і відрізнити їх між собою не можливо.

  З упаковкою заморочити тільки компанія RS, упаковка моделі RVC-05-170 відрізняється за кольором та дизайном, упаковка Phantom CA-0350UN так має унікальний дизайн. Незважаючи на абсолютно ідентичний зовнішній вигляд і навіть однакову упаковку різниця між такими камерами все ж є, наприклад, вироби таких виробників, як Prime-X, Phantom та RS мають світлочутливість 0,1 lux, а Idial 0,3 lux, камери з меншою чутливістю (0,1 lux) будуть краще показувати в темряві.

  Погана світлочутливість моделі Idial ET-685 компенсується додатковою діодним підсвічуванням біля вічка камери, але все ж для забезпечення кращої картинки потрібно вибирати камеру з світлочутливістю 0,1 lux. А ось в моделі Idial ET-684 такого підсвічування немає, але тут є інша цікава особливість, на проводки камери є 2 контакту, перерізавши які можна відключити розмітку камери та дзеркальність зображення.

  В такому випадку, камера заднього виду може стати камерою переднього виду і її можна встановити для переднього номерного знака. У будь-якому випадку, використовую камеру, як для огляду простору перед автомобілем або за ним потрібно налаштувати кут нахилу камери, такі рамки в різних автомобілях встановлюються на різній висоті і кут нахилу у кожної камери налаштовується індивідуально.

  Абсолютно всі моделі камери з рамкою мають можливість регулювання кута нахилу, для того щоб зафіксувати камеру в необхідному положенні передбачені фіксуючі гвинти. Можливість відключення розмітки і дзеркальності зображення є ще і у моделі Prime-X MCM-05, при цьому, дана камера володіє найвищим дозволом 728 х 582 пікселів, відповідно, зображення у цієї камери буде самим чітким, що стосується дозволу інших камер , то воно буде наступним:

  • RS RVC-05-170 - 656 х 462 пікселів;

  • Phantom CA-0350UN - 682 х 504 пікселів;

  • Idial ET-684 - 628 х 582;

  • Idial ET-685 - 628 х 582.

  Матриці вищезазначених моделей відрізняються не тільки дозволом, але і технологією виробництва.

  У Phantom та RS встановлені CMOS сенсори, а у Prime-X та Idial CCD, але на сьогоднішній день, ці технології за якістю відео не відрізняються. Загалом, основні характеристики таких камер нічим не відрізняються від основних характеристик тих же універсальних, або штатних камер заднього виду, але за гарний зовнішній вигляд доведеться трохи доплатити. З іншого боку, через компонування камера + рамка у такого виробу є свої недоліки.

  Наприклад, якщо рамка встановлюється в автомобіль, де місце для номерного знака передбачено на кришці багажника, то кут нахилу камери можна виставити таким чином, що вона буде охоплювати краї бампера і забезпечить правильний огляд. Якщо місце під номерний знак передбачено в задньому бампері, то установка камери з рамкою не забезпечить гарного огляду і не дозволить безпечно паркуватися, так як задній бампер знаходиться занадто низько.

  Друга проблема полягає в тому, що в разі поломки самої камери може знадобиться заміна всього виробу, половину вартості якого становить пластикова рамка. Також багато автомобілістів остерігаються від покупки таких з тієї причини, що рамка з камерою більш помітна, ніж та ж штатна камера, що може привернути вандалів, але автомобіль це в цілому такий пристрій, яке саме по собі привертає різних нехороших людей, тому над цим моментом замислюватися не варто.

  На закінчення можна сказати, що камера з рамкою це зручний та корисний автоаксесуар, який як і багато інших пристроїв має свої недоліки.

  Завершена