0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Світлодіодні LED-фари, які не можна використовувати. Комбо фари. Автооптика

  24.10.2018

  Серед світлодіодних автомобільних фар доп світла існує як компактні моделі, призначені для додаткового підсвічування заднього ходу або освітлення місцевості з боків від автомобіля, так і моделі з високими показниками світлового потоку, які можуть зацікавити кожного власника, який цікавиться полюванням, риболовлею та офроуд.

  Але, якщо говорити про рекордні показники яскравості діодних люстр, то в багатьох випадках вони є такими тільки в інструкції. Щоб дізнатися правду і вибрати одну з найяскравіших світлодіодних фар, ми провели черговий тест.

  Хто став учасником тесту?

  У тесті взяли участь фари:

  Серед трьох моделей люстра Allpin є самою компактною, но має при цьом не найменший світловій потік 27860 люмен.

  Зацікавити ця люстра может не тільки високим світловім потоком, но и нестандартним виглядом. Зазвичай комбіновані форми виглядають наступним чином:

  • в центрі розташовуються кілька блоків світлодіодів з спрямованими лінзами;

  • з боків такі ж світлодіоди, але з розсіяною лінзою.

  В даному випадку достатньо велика кількість направлених світлодіодів знаходиться в центрі фари, а розсіяні діоди зроблені окремими модулями з нетиповою формою відбивача.

  Люстра від CRYSTALL запам'ятовуються незвичайною вигнутою формою та досить великими габаритами, а так само вражає високим світловим потоком 40 000 люмен.

  А ось фара RS по заявленим характеристикам, серед тестованих зразків, має найменшу потужність 210 ват і найменший світловий потік 18 900. Головною особливістю люстри RS N210W є використання 6D лінз, які одночасно забезпечують як спрямований, так і розсіяне світло.

  Загалом, кожна люстра по своєму цікава та унікальна:

  • у RS унікальні 6D лінзи;

  • Allpin примітна тим, що в ній використовуються рефлектори різного типу;

  • CRYSTALL підкуповує рекордним світловим потоком./p>

  На все вищесказане більше відноситься до паперовим характеристикам.

  Практика показує наступний результат

  Щоб технологічні рішення кожної моделі змогли знайти своє застосування на практиці, ми перемістилися на неосвітлену дорогу вздовж якої розташували 6 дорожніх конусів:

  • перший конус був встановлений на відстані 25 метрів від фари;

  • наступний - 50 метрів;

  • далі крок установки конусів склав 50 метрів, таким чином, останній конус ми встановили на дистанції 250 метрів.

  CRYSTALL

  Спочатку ми протестували найпотужнішу люстру CRYSTALL, її потужність 400 ват, але на офіційному сайті компанії вказано, що це так звана потужність світіння, а справжня споживана потужність становить 260 ват. Таку потужність споживають 80 світлодіодів, які розвивають світловий потік 40 000 люмен.

  Якщо відштовхуватися від потужності 260 ватів, то з кожного споживаного вата ми повинні отримати 153 люмена, а якщо відштовхуватися від потужності 400 ватів, то з кожного вата виходить 100 люмен. Вартість кожного люмена, незалежно від потужності, залишається незмінною і становить 0,11 грн. За особистим враженням дана модель навряд чи розвиває і половину заявленого світлового потоку і хоч ми змогли розгледіти останній конус на відстані 250 метрів. Не можна сказати, що CRYSTALL 42D400WL відповідає заявленому світлового потоку. Також не можна точно описати геометрію світлотіньової межі, справа в тому, що СТГ даної моделі не має ніякої геометричної форми, можна лише відзначити, що по центру світлової плями виражений спрямований промінь, який рівномірно розсіюється в різні боки.

  Allpin 6645С324 Epistar Combo

  Друга фара Allpin 6645С324 Epistar Combo має 54-ма діодами, які споживають 324 вата і розвивають досить високий заявлений світловий потік 27 860 люмен. З кожного вата, споживаної потужності, люстра видає 86 люмен, за ціною 0,12 грн/люм. Дана модель також відноситься до комбінованих фарам, в центрі її світлотіньової плями виражений дуже потужний промінь, який світить на 250 метрів і далі.

  Геометрія світлотіньової межі має овальну форму з незначними горизонтальними підрізами знизу та зверху. У світовій плямі дуже добре помітно поділ світлових потоків між центральними спрямованими діодами та бічними розсіювачами.

  RS N210W

  Остання люстра RS N210W має мінімальний заявлений поток 18 900 люмен та потужністю 210 ват, її світлова віддача знаходиться на позначці 90 лм/вт, а вартість кожного люмена 0,29 грн. Незважаючи на те, що для даної люстри заявлений найменший світловий потік, можна сказати з упевненістю, що світить вона краще попередніх двох. Люстра дозволяє чітко розгледіти всі 6 конусів, а її світлотіньова межа аналогічна іншим фарам RS S-серії, по центру яскраво виражений горизонтальний промінь, який розсіюється вгору та вниз, а з боків светотеневая межа обрізана вертикальними лініями.

  Підсумок

  За результатами тесту, ми зробили висновок, що вибирати додаткову оптику для автомобіля, потрібно не тільки по характеристикам, заявленим на папері, а й спираючись на інші джерела інформації, як, наприклад, канал https://www.youtube.com/user/BasaAvtozvuka.

  Завершена