0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Органайзери в авто для дітей. Навіщо потрібен органайзер? Захист оббивки салону

  25.10.2018

  Основний обов'язок кожного водія це, перш за все, турбота про безпеку дорожнього руху. Але, не менше сильно водій повинен піклуватися про безпеку та комфорт дитини, який може стати пасажиром будь-якого автомобіля.

  При цьому, самі діти нерідко стають джерелом небезпеки в автомобілі і найбільшу небезпеку вони представляють для оббивки салону. Крім того, що діти в машині постійно щось розливають, розсипають, дряпають та рвуть, вони ще ногами сильно забруднюють оббивку спинок переднього ряду сидінь.

  Для захисту сидінь від дитячих ніг були винайдені спеціальні накладки, які в подальшому еволюціонували в цілі органайзери. Такі органайзери та накладки можуть виготовлятися як з тканини, так з поліетилену.

  Поліетиленові моделі вважаються найпростішими та відрізняється між собою по:

  • якості плівки;

  • способом кріплення;

  • наявності додаткових кишень.

  Наприклад, є моделі поліетиленових накладок, який кріпиться на сидінні за допомогою двох гумок:

  • одна, з яких, розташована в поперековій зоні;

  • інша в зоні підголівника, така накладка досить легко і просто одягається на сидіння і точно так само легко та швидко знімається.

  Є поліетиленові накладки, які фіксуються в зоні підголівника, за допомогою одежної липучки, а в нижній частині за допомогою шнурків.

  Шнурки, на відміну від гумок, з часом не розтягуються, але з іншого боку, такий монтаж буде менш зручним та більш трудомістким. Залежно від конструктивних особливостей сидіння, шнурки потрібно кріпити:

  • або в поперековій зоні, зв'язавши їх вузлом;

  • або фіксувати кінці шнурків за напрямні сидіння.

  Порівнюючи між собою модель з кріпленням на гумках Poputchik 16-027 і модель з кріпленням на липучках та шнурках COO COO Захист від мокрих чобітків Coo 152 можна сказати, що накидка Poputchik 16-027 зроблена з менш щільного та міцного матеріалу.

  У свою чергу, накидка Coo 152, яка виконана з дуже міцного та щільного поліетилену має дві додаткові кишені, але при її установці доведеться трохи повозитися зі шнурками. Крім шнурків та липучок для фіксації нижньої та верхньої частини накладки органайзера може використовуватися тканинна тасьма з застібкою фастекс і регулюванням довжини для установки на сидіння різного розміру.

  Органайзери, оснащені застібками фастекс, не менше зручні в монтажі, ніж органайзери на гумках. До таких моделей належать:

  Організатор Sniko має безліч всіляких кишень, в яких можна розмістити не тільки продукти харчування та напої для дитини, але і фломастер, олівці, розмальовки, іграшки та інше життєво необхідні речі для транспортування дитини в автомобілі.

  Деякі органайзери дозволять заощадити трохи грошей не тільки на хімчистці салону, але і на кріпленні для планшета.

  Наприклад, у моделі COO COO Соо 150 верхній частині передбачена прозора кишеня, в який можна помістити як мобільний телефон, так і планшет, а зроблений кишеню зі спеціальної плівки, яка дозволяє користуватися сенсорним дисплеєм. Завдяки тому, що кишеню розташований у верхній частині органайзера, то в нижній його частині залишилося достатньо місця для кишень під продукти харчування, напої та іграшки.

  А для того, щоб тканинний органайзер за кольором не сильно відрізнявся від оббивки салону, можна придбати модель чорного, графітового, бежевого і навіть блакитного кольору.

  Завершена